Перейти до

Рекомендованные сообщения

Опубликовано: (відредаговано)

Враховуючи ситуацію з блекаутами, треба готуватися до варіантів, коли ті в кого є Старлінк будут надавати до нього доступ й бажано, щоб до цього був налаштований білінг. Вже зараз це актуально в деяких пунктах в Київі, надають публічні доступу до інету через Старлінк, але коли заходить компанія молоді, що починають дивитися ютьб то канал починає гальмувати. В таких випадках треба мати можливість білити доступ, що б видавати наприклад по 1 гб в день на привязку  дівайс по МАС адресі, це як варіант. Наскільки я памятаю із досвіду 10+ років тому, то через старгазер таке можна буде зробити.  Як це апаратно з найменьшими витратами організувати, щоб найпростіший сервак з білінгом був?

Відредаговано Svitlofor
Опубліковано:
9 часов назад, Svitlofor сказав:

Враховуючи ситуацію з блекаутами, треба готуватися до варіантів, коли ті в кого є Старлінк будут надавати до нього доступ й бажано, щоб до цього був налаштований білінг. Вже зараз це актуально в деяких пунктах в Київі, надають публічні доступу до інету через Старлінк, але коли заходить компанія молоді, що починають дивитися ютьб то канал починає гальмувати. В таких випадках треба мати можливість білити доступ, що б видавати наприклад по 1 гб в день на привязку  дівайс по МАС адресі, це як варіант. Наскільки я памятаю із досвіду 10+ років тому, то через старгазер таке можна буде зробити.  Як це апаратно з найменьшими витратами організувати, щоб найпростіший сервак з білінгом був?

Mikrotik+radius+hotspot

 

Опубліковано:
7 часов назад, Stalker1 сказал:

Mikrotik+radius+hotspot

 

 

 

Треба трохи пояснили.  Mikrotik - це апаратний сервер , ОС там FreeBSD маэ бути? radius - це програмна частина сервер для авторизації та білінгу. Як я зрозумів їх багато є варіантів, типу FreeRADIUS або є RADIUS як модуль до Старгазера? hotspot - з цим не зрозуміло, це клієнтська частина для підключення й  авторизації ( типу такого hotspotshield ?) чи щось інше мається на увазі? 

1 час назад, mixtery сказал:

image.thumb.png.4a0615c136812ac765a37599dcdba81c.png


І всьо і всьо.

Тут не зрозуміло що пропонується? Дайте трохи пояснення будь-ласка

Опубліковано:
3 часа назад, Svitlofor сказав:

 

Треба трохи пояснили.  Mikrotik - це апаратний сервер , ОС там FreeBSD маэ бути? radius - це програмна частина сервер для авторизації та білінгу. Як я зрозумів їх багато є варіантів, типу FreeRADIUS або є RADIUS як модуль до Старгазера? hotspot - з цим не зрозуміло, це клієнтська частина для підключення й  авторизації ( типу такого hotspotshield ?) чи щось інше мається на увазі? 

Тут не зрозуміло що пропонується? Дайте трохи пояснення будь-ласка

Якщо ви задаєте такі питання то краще вам для реалізації цієї схеми знайти того хто знає що означають ці слова.

  • Like 3
Опубліковано:

 

 

1) старлинк+ubilling тебя не спасет.

2) тебе надо трафик из Starlink, завернуть в какой нибудь рутер (RB2011/RB3011), и  раздать через какую нибудь Точку доступа.... И не надо будет городить биллинг...

 

 

 

 

 

 

 

Опубліковано:
В 30.11.2022 в 20:07, Stalker1 сказал:

 

 

 

2) тебе надо трафик из Starlink, завернуть в какой нибудь рутер (RB2011/RB3011), и  раздать через какую нибудь Точку доступа.... И не надо будет городить биллинг...

 

 

 

 

 

 

 

 Подивився рутер RB2011 , як я зрозумів, це програмований Мікротір й там всі езернер порти можут працювати як WAN, тобто приймати інет від того ж старлінка. Й він же може бути й точкою доступа, тобто цей рутер сможе сам й приймати, й роздавати й білити якщо добре його налаштувати?

Опубліковано:
16 часов назад, Svitlofor сказал:

 Подивився рутер RB2011 , як я зрозумів, це програмований Мікротір й там всі езернер порти можут працювати як WAN, тобто приймати інет від того ж старлінка. Й він же може бути й точкою доступа, тобто цей рутер сможе сам й приймати, й роздавати й білити якщо добре його налаштувати?

Це вже давно реалізовано, і сервер економічний по живленню вже існує, але все одно треба спеціаліста наймати бо мікротик і точка доступу це все таки різні речі 

Опубліковано:
18 часов назад, Svitlofor сказав:

 Подивився рутер RB2011 , як я зрозумів, це програмований Мікротір й там всі езернер порти можут працювати як WAN, тобто приймати інет від того ж старлінка. Й він же може бути й точкою доступа, тобто цей рутер сможе сам й приймати, й роздавати й білити якщо добре його налаштувати?

а скажи дружище, у тебя старлинк какого поколения 1 или 2:?

Опубліковано:

Забудьте про RB2011, ну дуже старий девайс.... нормальний шейпінг він не втащить. Навіть RB750Gr3 / RB760iGS на порядок більшу продуктивність має, а це фактично девайси для кінцевих клієнтів.

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Вхід

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Немає користувачів, що переглядають цю сторінку.
×
×
  • Створити нове...