Перейти до

ремонт плати по живленню deco e4


Рекомендованные сообщения

пробило схему по живленню, роутер тплінк десо е4. хто може відремонтувати або підсказати  як розпізнати схему u62  на фото.....  на ній наштопано TMTFbY1 але гугл не допоміг. плата kb-6160 94v-0 e248237... 

IMG_20221205_150437.jpg

гугл показав що такі схеми є на платах різних виробників але маркировку не найшов..  може у когось є роутери кінетік, тплінк ас1200 і на схемі є адекватна маркировка

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
В 05.12.2022 в 21:42, logic сказав:

можливо  у когось є ону фора або в-солюшин, стелс. там похожий шим

це не шим, це як вам підказали вище, dc-dc перетворювач, він або понижає або піднімає напругу. і схожа мікросхема це не значить що вона підійде, потрібно знати або маркування, або вольтаж, а для цього потрібна як мінімум жива плата. 
ну або продзвонювати існуючу і відштовхуватись від того, на які елементи від тої мікросхеми йде живлення, гуглити даташит, дивитись напруги і від цього копати далі. 
 

На фото у вас ця мікросхема виглядає як паяна, чи мені так здається? 

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
12 minutes ago, AlienLabs said:

це не шим, це як вам підказали вище, dc-dc перетворювач, він або понижає або піднімає напругу. і схожа мікросхема це не значить що вона підійде, потрібно знати або маркування, або вольтаж, а для цього потрібна як мінімум жива плата. 
ну або продзвонювати існуючу і відштовхуватись від того, на які елементи від тої мікросхеми йде живлення, гуглити даташит, дивитись напруги і від цього копати далі. 
 

На фото у вас ця мікросхема виглядає як паяна, чи мені так здається? 

жива плата є.. плата понижає... цю плату пробували ремонтувати. сказали потрібний новий  чіп бо є КЗ... от і шукаю хто зможе замінити... похожа компоновка на арчерах і інших свічах, роутерах тплінка... 

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Компоновка елементів на платі може бути одинакова, але задіяні в цій схемі елементи - різні по параметрах, і мікросхема може видавати різні напруги. 

Можу взятись за ремонт, але потрібно більше інформації від того, хто пробував ремонтувати раніше, щоб дарма час не витрачати, оскільки перше правило успішного ремонту - це правильна діагностика. 

Якщо десь є кз, і воно не в цій мікросхемі, то треба спочатку знайти що закоротило, замінити пошкоджений елемент, а потім вже міняти саму мікросхему. 
Може бути й таке що ремонт взагалі недоцільний, наприклад якщо мікросхема відповідала за живлення процесора, її пробило, і на проц пішло не 3.3 вольти а 12. тоді проц під заміну, і як наслідок вартість такого ремонту буде 1000+ грн. 
 

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
2 минуты назад, AlienLabs сказал:

Компоновка елементів на платі може бути одинакова, але задіяні в цій схемі елементи - різні по параметрах, і мікросхема може видавати різні напруги. 

Можу взятись за ремонт, але потрібно більше інформації від того, хто пробував ремонтувати раніше, щоб дарма час не витрачати, оскільки перше правило успішного ремонту - це правильна діагностика. 

Якщо десь є кз, і воно не в цій мікросхемі, то треба спочатку знайти що закоротило, замінити пошкоджений елемент, а потім вже міняти саму мікросхему. 
Може бути й таке що ремонт взагалі недоцільний, наприклад якщо мікросхема відповідала за живлення процесора, її пробило, і на проц пішло не 3.3 вольти а 12. тоді проц під заміну, і як наслідок вартість такого ремонту буде 1000+ грн. 
 

))) Аага, главное опять дроссель с трансформатором не перепутайте...

  • Haha 3
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
1 час назад, logic сказал:

жива плата є.. плата понижає... цю плату пробували ремонтувати. сказали потрібний новий  чіп бо є КЗ... от і шукаю хто зможе замінити... похожа компоновка на арчерах і інших свічах, роутерах тплінка... 

Завтра спрошу у своих, что это за микруха, вроде чем-то меняли, может и с доноров конечно . Ну а вообще у вас это понижалка с 12 на 3.3 вольта.
Целесообразность ремонта перед прозвонками внешних элементов предложенных специалистом ремонтником выше проверить легко)). Тупо отрубаете ногу где выходит 3.3V в схему, и Внимание!!!. Просто подаете туда 3.3 вольта с внешнего источника сначала с ограниченнм током, если шото таки пошло не так, и не запускается. Врубаете 3.3 с током ампер 5 и смортите шо "кипит" =) Меняете то шо кипит)

Далее идентифицируем шо за чип по маркировке.
https://www.s-manuals.com/ru/smd

https://www.random-science-tools.com/electronics/SMD_markings.php?formtype=SMD_markings_search&search_string=AJK0
http://www.marsport.org.uk/smd/mainframe.htm
В случаях когда устройство живое, а встроенный DC\DC почнить не представляется возможным по разным причинам. Недоступен редкостный аналог, прогорание участка в дым итд итп. Тупо вешается внешнй модуль преобразования. В вашем варианте это вобще не проблема с 12 в 3.3 хоть регулируемый с олх тулите. Хуже когда он управляемый к примру с дежурного питания. Но это тоже не проблема.)

Відредаговано hex@set
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

і так.по  мікрусі

1пін - мінус

2 - вихід 3.56в

3- прихід + 12

4 - ноль

5-вихід +12

6-вихід +8.5в.

похожа мікруха стоїть в ону всолюшин, фор пон і т. д.. фото плати ону вище... 

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
15 минут назад, logic сказал:

і так.по  мікрусі

1пін - мінус

2 - вихід 3.56в

3- прихід + 12

4 - ноль

5-вихід +12

6-вихід +8.5в.

похожа мікруха стоїть в ону всолюшин, фор пон і т. д.. фото плати ону вище... 

Как бы хоть структурную схемку обвязки увидеть. Ибо так не бывает) 
Или это вы напряжения на рабочей ону чтоль замерили?
Сфоткайте микруху чтоб маркирову было вbдно. и этот учасnок схемы крупнее, откуда у вас там 3.56, когда контрольки вижу две , 12v вход  и 3.3v выход...?

Відредаговано hex@set
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
22 minutes ago, hex@set said:

Зачем тут фото платы роутера? )
Там могут быть совершенно разные микрухи в одинаковом копусе.

дик... бо накрилась мікруха на роутері  тплінк deco e4...... 

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

шото я совсем запутался в вводных) А нафига тогда было фото ону  с выпаленным в дым преобразователем) 
Давайте тогда по порядку , с чего в взяли что там сгоревший шим.? Внешне,  в отличии от передыдущего фонто онухи на фото так он идеален.
Вы писали выше что вам сказали что есть КЗ. 
Кз, сняв шим, после шима, до шима, сам шим?

И в так и не ответили откуда взялась та карта "напряжений"  с загадочными терминами "минус" и "ноль"  и при этом имеющая три "выхода" )?
Я заранее извеняюсь за тормоза  с ответами и вопросми. Инет сегодня с дикми проблемами. С утра до обеда вобще жопа.... Счас хоть шото открывается . Но скачать картинку с локала еще та  задачка..
 

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

image.png.c0b1cb5e97e2613d8d17c1d7a9d5f21a.png
По ногах мікросхеми, то там 1 вхід, 1 вихід, решта - керуючі. 
1. GND - земля,маса,мінус
2. SW - вихід, підключається до катушки\дроселя
3. IN - вхідна напруга
4. FB - фідбек, вхід напруги зворотнього звязку
5. EN - дозволяючий сигнал на запуск мікросхеми
6. BST - вхід конденсатора для формування напруги

У вас вихід 3.56 вольт, якось грубовато, але можна прикинути що це живлення 3.3 вольти. 

Ось список мікросхем які мали б підійти, але тут потрібно вивчати даташит кожної, бо мені не подобається що на 4 нозі у вас нуль. Це напруга зворотнього звязку, вона там повинна бути, 0,5-0,7 вольт хоча б.  Хіба що то якийсь не стандартний dc-dc.
Із тих мікросхем що мали б підійти, я знайшов такі 
WD1502F-6
TPS562200DDCR
RT6214AHGJ6F
TPS561201DDCR
DIO6920TST6 

  • Like 1
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
22 minutes ago, hex@set said:

шото я совсем запутался в вводных) А нафига тогда было фото ону  с выпаленным в дым преобразователем) 
Давайте тогда по порядку , с чего в взяли что там сгоревший шим.? Внешне,  в отличии от передыдущего фонто онухи на фото так он идеален.
Вы писали выше что вам сказали что есть КЗ. 
Кз, сняв шим, после шима, до шима, сам шим?

И в так и не ответили откуда взялась та карта "напряжений"  с загадочными терминами "минус" и "ноль"  и при этом имеющая три "выхода" )?
Я заранее извеняюсь за тормоза  с ответами и вопросми. Инет сегодня с дикми проблемами. С утра до обеда вобще жопа.... Счас хоть шото открывается . Но скачать картинку с локала еще та  задачка..
 

конкретне фото робочої плати, для того щоб було видно маркування мікрухи...  

саме перше  фото(перший пост в темі) з убитої плати... там звоняться 1,2,3 ноги як на масу так і на плюс. і видно скол на 4нозі.. 

 

 

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
25 минут назад, AlienLabs сказал:

image.png.c0b1cb5e97e2613d8d17c1d7a9d5f21a.png
По ногах мікросхеми, то там 1 вхід, 1 вихід, решта - керуючі. 
1. GND - земля,маса,мінус
2. SW - вихід, підключається до катушки\дроселя
3. IN - вхідна напруга
4. FB - фідбек, вхід напруги зворотнього звязку
5. EN - дозволяючий сигнал на запуск мікросхеми
6. BST - вхід конденсатора для формування напруги

У вас вихід 3.56 вольт, якось грубовато, але можна прикинути що це живлення 3.3 вольти. 

Ось список мікросхем які мали б підійти, але тут потрібно вивчати даташит кожної, бо мені не подобається що на 4 нозі у вас нуль. Це напруга зворотнього звязку, вона там повинна бути, 0,5-0,7 вольт хоча б.  Хіба що то якийсь не стандартний dc-dc.
Із тих мікросхем що мали б підійти, я знайшов такі 
WD1502F-6
TPS562200DDCR
RT6214AHGJ6F
TPS561201DDCR
DIO6920TST6 

У MAXимов "FB" вроде как частенько на земле сидит. Без нормаьного инета память приходит только MAX1836\37 )Но там по моему всеж трохи ноги по дугому.))

image.png

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
3 minutes ago, hex@set said:

У MAXимов "FB" вроде как частенько на земле сидит. Без нормаьного инета память приходит только MAX1836\37 )Но там по моему всеж трохи ноги по дугому.))

image.png

да, ноги чуть по іншому

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
2 минуты назад, logic сказал:

да, ноги чуть по іншому

Ну с таким инетом я вам счас врядли чемто помогу))
 И такая дребедень, целый день(с)

  image.png.48cc7de6f3f0e7faf9364fec3fad7049.png

image.png

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
Опубліковано: (відредаговано)

чому я виставив фото ону-  та тому що онушка тоже на realtek, обовязка навкруги тоже дуже похожа, і такі онушки є в багатьох людей на форумі... 

на просторах інета понаходив фото тплінків арчер,  кінетіків і всюди де є дросель  4R7 то рядом стоїть така мікруха на 6 ножок і похожа обязка, всі вони на рілтеках. якщо дросель інший номер то і  мікруха або на 8 або на 3 ноги і обвязка інша. тому я думаю що  більшість плат  по живленню однакові..

Відредаговано logic
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
Только что, logic сказав:

чому я виставив фото ону-  та тому що онушка тоже на realtek, обовязка навкруги тоже дуже похожа, і такі онушки є в багатьох людей на форумі... 

на просторах інета понаходив фото тплінків арчер,  кінетіків і всюди де є дросель  4R7 то рядом стоїть така мікруха на 6 ножок і похожа обязка, всі вони на рілтеках. якщо дросель інший номер то і  мікруха або на 8 або на 3 ноги і обвязка інша

Скажи модель ону?

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
2 minutes ago, Stalker1 said:

Скажи модель ону?

отаке...  як форпон, всолюшн, спектр і т. д. якщо компоновка виходів і кнопка живлення як на фото то там плати однакові

IMG_20221212_234636.jpg

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
4 часа назад, logic сказал:

і так.по  мікрусі

1пін - мінус

2 - вихід 3.56в

3- прихід + 12

4 - ноль

5-вихід +12

6-вихід +8.5в.

похожа мікруха стоїть в ону всолюшин, фор пон і т. д.. фото плати ону вище... 

А можете тестером 4 ногу на рабочей включенной плате на землю звякнуть  и потом на + питания. Ну кроме того что на ней я так понмаю напругу вы замерили и получили 0.
Дело в том . что существуют микрухи без использования делителей для ноги FB,  тобиш с уже заданым напряжением.
Они собственно и маркируются в паках 3.3 или 5v. Так называеый "Fixed Output Voltages".
FB задействуется в таком случае так , эта нога садится либо на землю для предустановки нужного значения. либо в никуда NC. 
В других вриантах бывает её нужно подключить напрямую к кондеру выходного фильтра для версий "Fixed Output Voltages". Для регулируемой же версии требуются внешние резисторные делители и в фиксед, они нахрен оключены...

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Вхід

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, що переглядають цю сторінку.

×
×
  • Створити нове...