Netassist Опубликовано: 10 березня, 2023 Опубликовано: 10 березня, 2023 (відредаговано) Текст не мій) пост цілком вкрадений в фб в телеком гуртку . Колеги, ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ щодо зміни схеми оплат в RIPE NCC. На наступний рік планується підвищення оплат і зміна схеми тарифікації, це зараз винесено на обговорення членам RIPE NCC, а саме LIR. Повна пропозиція за посиланням - https://www.ripe.net/participate/mail/member-and-community-consultations/charging-scheme-2024-consultation Зараз взяти участь в обговоренні можуть тільки LIR, обговорення відбувається в групі member discuss. На розгляд надано дві моделі тарифікації: МОДЕЛЬ 1 – «One LIR – one fee» - діюча модель, коли LIR сплачує фіксований тариф незалежно від того, яка кількість ресурсів надана йому у використання. МОДЕЛЬ-2 – Модель на основі категорій (small, medium, large), яка тарифікує учасника за фактичним об’ємом ресурсів, а також стягує плату за незалежні ресурси, ASN, трансфери та зміни в бізнес структурі. Для зручності розрахунку по другій моделі RIPE NCC пропонує скористатись онлайн калькулятором, щоб спрогнозувати майбутні витрати за цією схемою. Зараз іде активне обговорення, в якому LIR можуть взяти участь, а голосування за ту чи іншу модель відбудеться під час General Meeting на RIPE86 у травні. Для того, щоб більш детально розібратись із запропонованими схемами, запрошуємо на зустріч з представником RIPE NCC – Оленою Муравською, яка надасть відповіді на всі питання. Онлайн-зустріч відбудеться 15 березня 2023 (точний час буде вказано на початку наступного тижня). Відредаговано 10 березня, 2023 Netassist
Туйон Опубліковано: 10 березня, 2023 Опубліковано: 10 березня, 2023 Что там, цена на айпишники ещё взлетит? Нужно было не в бетховен бабки вкладывать, а в ipv4. 1
Netassist Опубліковано: 10 березня, 2023 Автор Опубліковано: 10 березня, 2023 (відредаговано) Ну доречі не додивився текст. Можна не звертатися і не писати вказаній людині. Власноруч знайти посилання на трансляцію буде легко на сайті райпу І як завжди . Ви можете вплинути на щось тільки активнми діями в воркгрупп в райпі. Відредаговано 10 березня, 2023 Netassist
oles Опубліковано: 11 березня, 2023 Опубліковано: 11 березня, 2023 (відредаговано) Там зараз така формула по 2-й процедурі, щодо IPv4, що LIR з однією /19 чи однією /16 попадають в ту саму "5" категорію - 8000євро І не залежить від кількості тих /16, хоч 10шт. Мені здається, що справедливо буде, коли за кожну IP оплата ~0.03-0.05 євро. Зрештую, RIPE може суму, яку зараз збирає при своїй "не прибутковості" поділити на загальну кількість IP отримати суму за кожну IP. Відредаговано 11 березня, 2023 oles
Рекомендованные сообщения
Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования
Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий
Создать аккаунт
Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!
Зарегистрировать аккаунтВхід
Уже зарегистрированы? Войдите здесь.
Войти сейчас