Jump to content

Розпродаж залишків SFP


Recommended Posts

Продам SFP:

SFP+ 10G 1310 20km HUAWEI - 1шт

SFP+ 10G 1310 20km HUAWEI - 1шт

SFP+ 10G 1310 20km HUAWEI - 1шт

SFP+ 10G 1310 20km HUAWEI - 1шт

SFP+ 10G 1310 10km HUAWEI - 1шт

SFP+ 10G 1310 10km HUAWEI - 1шт

SFP+ 10G 1310 10km HUAWEI - 1шт

SFP+ 10G 1310 10km HUAWEI - 1шт

SFP+ 10G 1310 10km HUAWEI - 1шт

SFP+ 10G 1310 10km HUAWEI - 1шт

SFP+ 10G 1310 10km HUAWEI - 1шт

SFP+ 10G 1310 10km HUAWEI - 1шт

SFP+ 10G 1310 10km HUAWEI - 1шт

SFP+ 10G 1310 10km HUAWEI - 1шт

SFP+ 10G 1310 10km HUAWEI - 1шт

SFP+ 1G 1310 WDM 10km 6COM - 1шт

SFP 1G 850nm 300m CISCO - 1шт

SFP 1G 850nm 300m CISCO - 1шт

SFP+ 10G 850nm 300m INTEL - 1шт

SFP+ 10G 850nm 300m INTEL - 1шт

SFP+ 10G 850nm 300m INTEL - 1шт

 

Ціна, фото по посиланню: 

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1qgYDF0iqjyv2IG6wO5O0O4fYSllWILm1Pj4khu_WCBo/edit#gid=0

Торг доречний

Edited by Гриша
Link to post
Share on other sites
Перед созданием темы или сообщения настоятельно рекомендуем ознакомиться с правилами раздела Торговля.
Правила раздела Торговля.
Для удобства был создан раздел оборудования на сайте.

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

  • Similar Content

    • By darell34
      Продам  новый SFP модуль FOXGATE SFP-1,25G-GEPON (C++) SE 20SC.
      800грн.
    • By D_Event
      Комплектация :
       
      -Шасі Huawei E9000  - 1шт 
      -модулі керування  ММ910  - 2шт 
      -конвергентні комутатори CX311 10 GE/FCoE: 16 портів 10GE + 8 портів 8G FC у висхідному напрямку, 32 порти 10 GE у  у низхідному напрямку  - 2шт
      -блоки живлення з можливістю гарячої заміни 3000W -  - 6шт
      -14 модулів вентиляторів в режимі резервування N+1 з можливістю гарячої заміни
      -Кабелі живлення - 3шт
      -Сервери CH121 V3 (Intel(R) Xeon(R) CPU E5-2637 v4 *2,  без ОЗУ та без SSD sd mz-7lm4800, але можу надати тільки  для первірки ) - >5 шт 
      все в рабочому стані ,  фото по запиту.
      (Розміри (В х Ш х Г) 530 мм х 442 мм х 840 мм Вага (кг) 110 кг
       Вартість 680 $

    • By Михаил Гордиенко
      Продам Комутатор світч Cisco Nexus 2348TQ 10GE. Привезли з Європи. з'ясувалось, що мені він не потрібен, немає де використати. Ціна для форума 250$ Кому потрібен - запитуйте, торгуємо.










    • By kotqq
      Продам новые платы GPBD c модулями С+, цена 400$
       

    • By olapchuk
      Вечір добрий 
      потрібно підсказка чи це взагалі можливо зробити через snmp в ціско
      як влан створити, видалити і переімінувати розібрався через snmp, якщо комусь цікаво тут написано https://www.cisco.com/c/en/us/support/docs/ip/simple-network-management-protocol-snmp/45080-vlans.html, якщо треба приклади скину 
      але проблема в наступному, в ціско всі знають є таке штука яка interface vlan **id**
      тут потрібно саме це створити через snmp і задати пару параментрів, його взагалі можна створити через snmp!?
      interface Vlan3**
        no shutdown
        ip address 192.168.***.***/27
      подякував якщо хто тикне куди дивитись
×
×
  • Create New...