Перейти до

Обмежений доступ до модуля ПОНізатор


Рекомендованные сообщения

1) Якось можна окремим адміністраторам залишити доступ до модуля ПОНізатор тільки з картки абонента, але закрити доступ до загального списку з усіма OLT?

 

2) Якось можна окремим адміністраторам закривати доступ до Карти ONU?

 

3) Знаю, що розробники не люблять, коли просять зробити апгрейд. Але спробую…))

Було б зручно, якби за філіалом можна було закріплювати конкретну OLT, щоб в загальному списку ПОНізатора було видно тільки ті OLT, які закріплені за цією філією.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Насправді відповіді на всі ваші запитання, максимально прямо розписано в документації до Філій, у відповідному розділі.

  

8 часов назад, ShPav сказав:

1) Якось можна окремим адміністраторам залишити доступ до модуля ПОНізатор тільки з картки абонента, але закрити доступ до загального списку з усіма OLT?

Технологічно - можливо. Перше, що приходить в голову, це вирізати цей шматок коду і накрити його відповідним правом, намалювавши то окремим модулем в чорну магію.

 

8 часов назад, ShPav сказав:

2) Якось можна окремим адміністраторам закривати доступ до Карти ONU?

Технологічно - можливо. Перше, що приходить в голову, це відокремити право на мапу ОНУ в якесь окреме, та й все.

 

8 часов назад, ShPav сказав:

3) Знаю, що розробники не люблять, коли просять зробити апгрейд. Але спробую…))

Було б зручно, якби за філіалом можна було закріплювати конкретну OLT, щоб в загальному списку ПОНізатора було видно тільки ті OLT, які закріплені за цією філією.

Теоретично? Напевне можливо.

Якщо ви вивезете, переписування всього рендеру даних ПОНізатора та інтеграцію, біс зна якими підпорками в існуючу реалізацію філій. Хоча як на мене, дешевше та простіше було б взагалі то з нуля все переписати.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Вхід

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, що переглядають цю сторінку.

×
×
  • Створити нове...