Jump to content

Продам зварювальний апарат Signal Fire AI-9 з ПДВ


Recommended Posts

Signal Fire AI-9 з ПДВ 54000 грн. Новий з гарантією:

  • час зварювання – 5 секунд; час термоусадки - 15 секунд;
  • ємна батарея,
  • одного заряду вистачає приблизно 200 зварок;
  • зручна конструкція,
  • якісні деталі;
  • вбудований візуальний локатор дефектів (VFL);
  • вбудований вимірник оптичної потужності;
  • "Розумний замок" - можливість заблокувати апарат від несанкціонованих робіт на ньому.

 

Зварювальний апарат зроблений з використанням якісних матеріалів та комплектуючих. Корпус виготовлений із авіаційного алюмінію. Пристрій відповідає всім стандартам зварювання та експлуатації оптичного волокна 802.3z, 1000BaseLX та 1000BaseSX.

 

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ SIGNAL FIRE AI-9:

  • Використовувані волокна: CM(G.652, G.657), MM(G.651), DS(G.657), NZDS(G.655),
  • Згасання: SM - 0.025dB, MM - 0.01dB, DS-0.04dB, NZDS - 0.04dB,
  • Зіставлення оптичних волокон по сердечнику з автофокусом,
  • Ручне налаштування\підстроювання співвісності волокон,
  • Нагрівання камери для термоусадки 15 сек,
  • Час зварювання 5 сек,
  • Промисловий 4х ядерний процесор забезпечує зварювальнику велику швидкість роботи, кращі показники на ринку,
  • Контроль у реальному часі калібрування та функції ARC,
  • Екран TFT 5,1 дюйм кольоровий,
  • Оновлення програмного забезпечення через Bluetooth,
  • Синхронізація з телефоном через Bluetooth,
  • Синхронізація з хмарою,
  • Вбудований акумулятор, що знімається, на 7800 мА, час заряду не більше 3,5 години,
  • Кількість пайок з термоусадкою на одному заряді батареї 200,
  • Після 50 000 зварювань екран рекомендується змінювати,
  • Підтримуваний розмір волокна 80 - 150 мкм

 

Наш сайт miatis.com.ua

Номер телефону +38 (093) 177-65-25

image_2024-02-19_17-24-51.png

Link to post
Share on other sites
Перед созданием темы или сообщения настоятельно рекомендуем ознакомиться с правилами раздела Торговля.
Правила раздела Торговля.
Для удобства был создан раздел оборудования на сайте.

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

  • Similar Content

    • By SK-Tech
      Вітаю.
       
      Продається вживаний зварювальний апарат INNO View 3
      повністю робочи, постійне обслуговування. стоять наві електроди. 
      в комплекті:
      1. апарат
      2. Кейс
      3. дві батареї
      4. блок живлення
      5. оригінальний зколювач з новим лезом
      6. дві пари нових електродів
       
      ціна 1500$
       



    • By azimut
      Продам Зварювальник Coringer AFS - 48.
      Пройшов ТО 19.01.2018р. На ДЕПСі.
      Замінені електроди. Є невеличке пошкодження на кришці пічки яке відремонтовано на Депсі.
      Ціна 30 000 грн.
      Можна по  безналу з ПДВ.
      тел. 0966768699
      Відповім на любі питання.
       
       
       









    • By gold2003a
      Предоставляю услуги по сварке оптоволокна по Днепропетровской обл. и Украине.
       
      Использую аппарат Coringer AFS-40
       
      Высокое качество работ. Опыт работы в отрасли - более 10 лет. Мною организовано множество объектов в Днепре и области, в том числе домашние Ethernet и Pon сети провайдеров.
      За всю мою практику были единичные случаи брака, который оперативно устранялся.
       
      Стоимость услуг на разовые работы:
      1-6 стыков -          100 грн./стык
      7-12 стыков -         80 грн./стык
      13-24 стыка -         60 грн./стык
      свыше 25 стыков - 50 грн./стык
       
      За пределами Днепра дополнительно взимается плата за транспортные расходы.
       
      Контактные данные:
      066-905-19-91, 097-498-72-76 Вадим
×
×
  • Create New...