nexus Опубликовано: 27 березня, 2024 Опубликовано: 27 березня, 2024 (відредаговано) -можу продати по рахунку за 45тисяч гривень -або відати по собівартості 1000$ у чернівцях -купив місяць як нехватає сфп портів -кому цікаво пишіть в лічку Відредаговано 27 березня, 2024 nexus багато звінків
KaYot Опубліковано: 27 березня, 2024 Опубліковано: 27 березня, 2024 Мабудь сотні дзвінків? А можу собі уявити що в тому ж Brain/itbox робиться, де він 37к новий коштує у офіціалів..
Туйон Опубліковано: 27 березня, 2024 Опубліковано: 27 березня, 2024 Может человек купил в Комфи за 44 ))
Інет.укр Опубліковано: 27 березня, 2024 Опубліковано: 27 березня, 2024 продам такий же за 30500) новий
nexus Опубліковано: 28 березня, 2024 Автор Опубліковано: 28 березня, 2024 (відредаговано) ВРЕМЯ йдет контора пишет. мікротіки в основному беруться в колекцію 1шт тої серії 1 тої якщо хтось забере цю модель візьму за 2.5$.т. уже з qsfp портами. Но пофакту модель за 1$т. як на мене це золота середина. а як свіч зараз олт нормально використовувати. Зараз тестую нові опції які недоступні зі старими процесорами. Це другий CCR який я взяв за 5+років. перший брав з розрахунком на 1гігабіт трафіка через нього пропустити цей з розрахунком пропустити 10гігабіт. В основному цю модель взяв на заміну старої до поки нездохне. Відредаговано 28 березня, 2024 nexus +
nexus Опубліковано: 28 березня, 2024 Автор Опубліковано: 28 березня, 2024 (відредаговано) 22 минуты назад, nexus сказав: Беру Цитата 13 часов назад, Інет.укр сказав: продам такий же за 30500) новий за 10тисяч гривень можу продати старий 5+років ccr1009+1s-1s+ Відредаговано 28 березня, 2024 nexus +
Рекомендованные сообщения
Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования
Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий
Создать аккаунт
Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!
Зарегистрировать аккаунтВхід
Уже зарегистрированы? Войдите здесь.
Войти сейчас