Jump to content

Продам залишки пігтейлів, подільників, адаптерів


Recommended Posts

Пігтейл SC/UPC- 263 шт. 12грн./шт.

Пігтейл LC/UPC-11 шт. 12грн.шт.

 

Адаптер SC/SC-185 шт. 10грн.шт.

 

Подільник 1/4-SC/UPC оконцованний - 7шт.

150грн/шт.

 

Пачкорд sc/upc-sc/upc---10м 2 шт. 50грн./шт.

 

Пачкорд lc/upc-lc/upc---10м 50грн.

 

Пачкорд lc/upc-lc/upc---3м 30грн.

 

Пачкорд sc/upc-sc/upc---3м 2шт. 30грн./шт.

 

Гільзи

Термоусадкид ля муфт.

Торг

IMG_20240501_190810.jpg

IMG_20240501_192223.jpg

IMG_20240501_192213.jpg

IMG_20240501_191309.jpg

Edited by mukola
Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Перед созданием темы или сообщения настоятельно рекомендуем ознакомиться с правилами раздела Торговля.
Правила раздела Торговля.
Для удобства был создан раздел оборудования на сайте.

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

  • Similar Content

    • By cyberdyne
      Віддам по адекватним цінам якісні матеріали. Є тут і для оптики і для локалки. Пишіть в приват. Відправка НП. 

    • By КабельТУТ
      Куплю пігтейли SC/UPC. Кількість залежить від ціни. Пропозиції в ПП
    • By cyberdyne
      Продам пігтейли 1.5м APC
      CorX 300 шт. Ціна 10 грн/шт
      Ноунейм 50 шт. (не гірші corx) 10 грн
       
      Адаптер APC
      400шт 2грн/шт
       
      Патчкорди APC/APC 1мта 3м загалом 60 шт. 10 грн/шт.
       
      Ідеально все в одні руки.
      Комплект для комутації.
      Пишіть в приват. Хто забере все, буде знижка

    • By cyberdyne
      Завершую роботу по мережам. Звільняю місце в гаражі. Продаю весь матеріал що залишився в одні руки. 
      Оплачу пересилку. НП. Якщо візьмете все.
      APC/UPC 3m - 32 шт.
      APC/UPC 1m - 35 шт.
      APC/APC 1m - 21 шт.
      APC/APC 3m - 5 шт.
      UPC/UPC 3m - 35 шт.
      Сумарно 128 шт х 15 = 1920 грн.
      Адаптер APC/APC - 200 шт.
      Сумарно 200 х 5= 400 грн
      Пігтейл APC 1.5m - 200 шт.
      Сумарно 200 х 10 = 2000
      Оптика броня внутр. 001 - 1000м
      Сумарно 1000 х 3 = 3000м
      Оптика зовнішня 001 діал. 500 м фінмарк
      Сумарно 500 х 4 = 2000 грн
      Підвіси Н-3 50 шт.
      Сумарно 50 х 10 = 500
      Стяжки 5х350 = 7уп. (7х25=150)/ 3х200 = 13уп. (13х20=260) / 3х150= 12уп. (12х15=180).
      Сумарно 590 грн.
      Кліпси 3мм, 5мм, 7мм = 20 уп.
      Сумарно 20х10= 200грн.
      Вита пара utp/фінмарк. 0.51мкм. мідь 305м
      Сумарно 250*10 = 2500 грн.
      Коаксіал фінмарк/внутр 100м
      Сумарно 100х10 = 1000 грн.
      Ітого 14110 грн
    • By LexaMan
      Залишки, бажано опт-все разом!
      Кабель оптичний Infocord ftth 2fi black (два волокна) 1000м. - 3.5 грн. м.
      Crosver FOB-D009/12-2-12,  - 250грн.
      FOB-DM037/12-1-6 , - 200грн.
      Міні-бокс FOR-02, 18шт.  -15 грн. шт. 
      Patchcord sc/apc-sc/apc, sm, 3.0mm, 3м. 28шт. - 20грн. шт.
      Pigtail sc/apc-0.9mm-1.5m LSZH-G657A2. 28шт. - 15грн. шт.
      Оптичні адаптери AD-SC/АPC. 40шт. - 2.5грн. шт. 
      Patchcord sc/apc-sc/upc-sm-sx-g657a2-lszh-3.0mm-0.5м. 27шт. - 20 грн. шт.
      Cor-x patchcord ofpc-sc/upc-sc/apc-3, 3mm, 9/125. 5шт. - 20 грн. шт.
      Patchcord sc/upc-sc/upc, g657a1, sm, sx, 3.0mm, 3м. 1 шт. - 20 грн.
      3500 грн. + 2460 грн. = 5960 грн.
      ЛС.
       
       
       
×
×
  • Create New...