NLtnk Posted October 1, 2025 Posted October 1, 2025 Добрый день! установил свой модуль, вроде делал все по инструкции https://wiki.ubilling.net.ua/doku.php?id=development, но после установления модуля, вылазит такое, убунту 18.04
Emelie Posted October 1, 2025 Posted October 1, 2025 ПОНОСИ НЕ КОЧАЙТЕ ЮБІЛЛІНГ НА БУБУНТУ Я СКОЧАВ І З МОНІТОРУ ВИЛЗІ НІГР І ж#пу ЗАСУНУВ ДИСК З МКБІЛЛ 1
strushke Posted October 10, 2025 Posted October 10, 2025 Модуль точно существует? Права доступа выставлены? Если в можуле просто прописать echo "123"; что-то происходит?
Recommended Posts
Create an account or sign in to comment
You need to be a member in order to leave a comment
Create an account
Sign up for a new account in our community. It's easy!
Register a new accountSign in
Already have an account? Sign in here.
Sign In Now