Jump to content

nvr

Сitizens
 • Content Count

  103
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Everything posted by nvr

 1. "Цукорок" для даного функціоналу є. Сергій Флеш автор.
 2. Так в Україні 90% камер та відеорегів це китайські hikvision, dahua і т.п. Де гарантія що на девайсах в прошивках немає бекдорів?
 3. Потім тільки по email скринькам роздається доступ. На смарт встановлюється застосунок hikconnect із входом по email. Є версії андроїд/іос. Для пк є ivms 4200.
 4. в якості дешевшої алтернативи ноуту Адаптер "C.i" USB 3.0 to Gigabit LAN Ethernet Adapter (RJ45) Realtek RTL8153, Space Grey https://rozetka.com.ua/310208328/p310208328/ Realtek USB FE / GBE / 2.5G / 5G Ethernet Family Controller https://www.realtek.com/en/component/zoo/category/network-interface-controllers-10-100-1000m-gigabit-ethernet-usb-3-0-software
 5. тоді краще звідси качати https://www.realtek.com/en/component/zoo/category/network-interface-controllers-10-100-1000m-gigabit-ethernet-pci-express-software
 6. З коробки працює з будь якими сімками українських операторів.
 7. В пошуку провайдера для юридичної особи (виробництво) Локація: Вінницька область, район Ямполя Швидкість 50-100мбіт. Статична біла ip-адреса. З подальшою побудовою локальної мережі по території об'єкта. Геолокація:
 8. В пошуку провайдера для юридичної особи (виробництво) Локація: Київська область, Макарівський р-н Швидкість 100мбіт. Статична біла ip-адреса. З подальшою побудовою локальної мережі по території об'єкта. Геолокація:
 9. В пошуку провайдера для юридичної особи (виробництво) Локація: Чернігівська область, біля міста Батурин. Швидкість 100мбіт. Статична біла ip-адреса. З подальшою побудовою локальної мережі по території об'єкта. Геолокація:
 10. Якось печально з подібним функціоналом в мікротіка. Тоді вже тазік з трьома мережевими, debian і load balancing. І не треба ліпии скріпти для переключення.
 11. Проєкт буде писати відеопотоки з систем відеоспостереження?
 12. А шо зіони на 775 сокеті вже не актуальні? "Гігосіки за соточку" з іншої сторони медалі так би мовити )
 13. Цікаво з часом справа дійде до тем з ремонту діалап модемів?
 14. Інтернет для юридичної особи. Статична ip-адреса. Адреса: м.Бровари, вулиця Олега Онікієнка, 131 З подальшою співпрацею з монтажу СКМ по локації. Геолокація:
 15. Поддерживает. P.S. из китайских пое-свичей на практике dahua и onv в системах видеонаблюдения работают годами в самих жёстких температурных условиях. Да и электропитание на промобьектах то ещё
 16. https://www.bezpeka-shop.com/ua/product/upravlyaemyy-poe-kommutator-pfs4206-4p-120/
 17. У Вінниці історично своя атмосфера. Такий собі аналог Сицілії. І телебачення доречі у евереста гівно.
 18. 10 місяців як три дні за щоку беруть. І ще хочуть, бо лізуть і лізуть і обіцяють дойті. Що вони ще хочуть? Щоб їх посадили на пляшку с під бердичівського?
 19. Всі вже отримали вундер батарейки? https://pingvin.pro/gadgets/news-gadgets/ukrayinski-provajdery-otrymaly-172-batareyi-sbl-dlya-stabilizacziyi-zvyazku.html
×
×
 • Create New...