Перейти до

Гігабітний свіч з мак секюріті.


Рекомендованные сообщения

Виникла потреба поставити в певних частинах мережі гігабітні свічі, потрібно щоб він був керований і була функція привязки мака до порта, цікавить бюджетний варіант свічів до 200 дол на 8, 16 портів, подивився в неті трохи інфи, знайшов те що треба,

а саме planet GSD800s http://www.planet.com.ru/pagecontent.php?n...id=789&key= , придбав декілька штук, але хоч потрібні мені функції там є, але вони не працюють коректно (я не зміг налаштувати й після перепискі із планетовським сапортом), плюс 2 свіча перестали працювати протягом 1 місяця експлуатації, до цього особливих проблем з планетами не було.

Тому вирішив запитати, може хтось порадить якісь аналог.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

уточню, треба гігабатний свіч, тобто на 8 - 16 гігібітних портів, по длінку мені порадили DGS-1216T , хотілос я б запитати може хтось стикався, чи можна там так зробити, щоб прописати на кожен порт свіча певні мак адреси, щоб він пропускав тільки їх і яка кількість мак адрес на 1 порт.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
уточню, треба гігабатний свіч, тобто на 8 - 16 гігібітних портів, по длінку мені порадили DGS-1216T , хотілос я б запитати може хтось стикався, чи можна там так зробити, щоб прописати на кожен порт свіча певні мак адреси, щоб він пропускав тільки їх і яка кількість мак адрес на 1 порт.

стоит сие чудо, никак не доберусь обновить прошивку, хотя вроде и не глючил ниразу

портсекьюрити есть, маки прописываются

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
Цитата(Svitlofor @ 21.9.2008, 0:07) *

уточню, треба гігабатний свіч, тобто на 8 - 16 гігібітних портів, по длінку мені порадили DGS-1216T , хотілос я б запитати може хтось стикався, чи можна там так зробити, щоб прописати на кожен порт свіча певні мак адреси, щоб він пропускав тільки їх і яка кількість мак адрес на 1 порт.

 

стоит сие чудо, никак не доберусь обновить прошивку, хотя вроде и не глючил ниразу

портсекьюрити есть, маки прописываются

 

А скільки там маків на 1 порт і чи дійсно воно працює, чи ви пробували це викоритовувати, бо у планета що я вказував, теж маки можна прописувати на кожен порт, але сам свіч їх не обмежує.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
стоит сие чудо, никак не доберусь обновить прошивку, хотя вроде и не глючил ниразу

портсекьюрити есть, маки прописываются

 

А скільки там маків на 1 порт і чи дійсно воно працює, чи ви пробували це викоритовувати, бо у планета що я вказував, теж маки можна прописувати на кожен порт, але сам свіч їх не обмежує.

 

не пробовал с маками, на форуме длинка хорошо обсасывается этот свитч. Он у меня просто связующее звено, не более. Чего можно ожидать от вебсмарта? На сайте того же длинка написано что в статической таблице 256 маков можно

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Прочитав опис, але мене незрозумілі такі речі.

 

Нібито свіч підтримує те що треба.

 

D-Link DGS-1216T

Сетевая безопасность

Коммутаторы поддерживают статическую таблицу МАС-адресов для ограничения доступа к сети.

 

Сколько МАС адресов мы можем прописать в статическую таблицу коммутации на порт?

Всего на управляемых коммутаторах D-Link можно прописать в статической таблице до 256 МАС адресов. При этом все кол-во МАС адресов можно привязать как на один порт, так и на разные порты коммутатора.

 

Але в "старших" моделях Длінка 32хх, 31хх , називається це так ,

 

Сколько МАС адресов мы можем прописать на порт при настройке режима MAC-based 802.1x? И какого общее кол-во МАС адресов на коммутатор для этого режима?

 

До 16-ти МАС адресов на порт для любого управляемого коммутатора D-Link. Общее кол-во МАС адресов на коммутатор складывается исходя из кол-ва портов на коммутаторе, напр.: если коммутатор имеет 26 портов, то общее кол-во будет: 6 * 26 = 416 MAC адресов для настройки 802.1x MAC-based.

 

Примечание: Серия коммутаторов DES-30XX поддерживает до 8-ми MAC-адресов на порт.

 

Тобто виходить, що підтримка

статическую таблицу МАС-адресов для ограничения доступа к сети
відрізняється від режима MAC-based 802.1x. Чи можливо я помиляюсь. Якщо ні то яка різниця мій цими режимами, може хтось знає ) .
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

DGS-1216

Уху, привязка МАС-ов к порту есть. Как вариант - посмотри в сторону DGS-3200-10. Он полушче будет.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 1 year later...

Виникла потреба поставити в певних частинах мережі гігабітні свічі, потрібно щоб він був керований і була функція привязки мака до порта, цікавить бюджетний варіант свічів до 200 дол на 8, 16 портів, подивився в неті трохи інфи, знайшов те що треба,

а саме planet GSD800s http://www.planet.com.ru/pagecontent.php?n...id=789&key= , придбав декілька штук, але хоч потрібні мені функції там є, але вони не працюють коректно (я не зміг налаштувати й після перепискі із планетовським сапортом), плюс 2 свіча перестали працювати протягом 1 місяця експлуатації, до цього особливих проблем з планетами не було.

Тому вирішив запитати, може хтось порадить якісь аналог.

кажись такое есть в ISCOM2009(8 портов) и ISCOM2016(16 портов)

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Вхід

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, що переглядають цю сторінку.

×
×
  • Створити нове...