Перейти до

Проблема із Stargazer


Рекомендованные сообщения

Всім привіт Потрібна допомога по деяких питаннях, щодо Stargazer. Спочатку опишу як вмене працюе, та побудований Stargazer: Є Stargazer Configurator 2.4.04, також аторизатор для кліента InetAccess 2.61.8. Швидкість обрізаеться по ІР адресу топто за допомогою putty я захожу на свій сервер під паролем root після чого через mc захожу в etc/sysconfig/cbq вибираю ІР кліента і виставляю швиткіть вхідну і вихдну. Перша моя проблема втому, що не ріже правельно щвиткість тобто я ставлю швиткість, а воно, або не міняе взагалі, або ще гірше стае працювати ніж працювало. Вмене інтернет приходит по двом каналам ого обєднуеться роутером D-link 604 LB тобто той, що мае лод балансік . На двух каналах вмене по 2 мгабита тобто разом получаеться до 4 мб.Я хочу клікнту направити 1 мегабит не получается а утих укого 512 або менше то швидкості деколи дає забагато. Общим глючить різалка на серваку як це можна поправити.

Друга моя проблема збилися дати а також нема пінгу автоматичного, вмене зара в конфігураторі показує 2002р це погано, так як обнулиння рахунку у клієнтів робиться коли собі захочи сервак. Хочу, або поставити дати, або виключити обнулиння рахунку

Також проблема втому що любить зависнути сервак тобто впасти полностю, треба наново його включати я думаю, що це бед сектора можутб бути но надія є завжди можливо все гуд.

Прошу допомгу бо ніхто мені непоможе, якшо можна то позвонити в скайп або на аську написати 486280789 скайп дам в олічку або в аську.

Або просто дайти інфу що зачим робити думаю справлюся

Буду радий любі допомозі!!!

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Шаномний, Вам на такi питання тут нiхто не вiдповiсть, бо по-перше Ви даєте дуже приблизну картину, а по-друге - вони вже роглядалися неодноразово.

Ви даєте дуже приблизну інформацію. Я гадаю, що вам краще б було найняти когось для ціеї роботи, бо здається, що Ви опинилися там випадково. :)

Пробачте, коли образив, але ні типу ОС, ни як що там у Вас... ніхто Вам не зможе допомогти, бо мало даних для чіткої відповіді. ;)

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Якщо я не правельно висловився напишіть, що ше вам порібно, щоб ви могли мені допопмогти. Можливо вам потрібно було написати так:

1. Тип ОС на якому працюе мій сервер - це База лінукса а саме центос 5

2. Stargazer топто пз яке контрулюе користувачів, а саме трафік,підключиння користувача, нарізае швидкість юзерові по ІР адресу

3. Stargazer Configurator програма черз яку уводятся дані про того чи іншого користувача і виставляеться тарифний план віддносно нарізаної швиткості

4 InetAccess програма аторизатор яка ставиться у користувача на компютері

Якщо це ще не повна інформація і через це ви не можете мені дпомогти напишіть,що я пропустив і я напишу вам.

Або давайте поспілкуемся через аську 486280789, шоб не плодити тем в форумі.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

По першій проблемі (щодо швидкості) - тут я не зможу допомогти. Як правильно сказав Kucher2 - краще знайти когось поблизу хто у цьому розбирається.

По другій проблемі (щодо пінгу й дати) - тут все просто. Перевірте дату/час на сервері на якому стоїть Stargazer і за потребою скоригуйте командою ntpdate pool.ntp.org. Ідеальним рішенням було б налаштувати автоматичну синхронізацію часу на сервері (про це можна почитати в інтернеті).

По третій проблемі раджу встановити нову версію Stargazer. Її можна скачати з офіційного сайту. Пряма адреса: http://www.stg.dp.ua/download/server/2.406/stg-2.406.src.tgz

 

PS: просто цікаво, а ви з якої країни?

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Я із тої країни що і ви я простий двійошник. Моя мова рідна Українська

Також ті що по близу спеціалісти нехочуть мені допомогти тому я написав сюда Думав що мені поможуть рішити питання з швиткістю ато народ сидить напряму я різалку виключив бо глючило сильно

Ви казали переставити старгезер я скачав його як я почну перставлти то інтернет пропаде у кліентів напевно треба буде підстроювати якось. Тай взаглі як його поставти куда цей файлик закачати???

Будласка детальніше напишіть. Я вас дуже всіх прошу допоможіть якось хто чим може!!

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

1. Качаєте дистрибутив: http://www.stg.dp.ua/download/server/2.406/stg-2.406.src.tgz.

2. Розпаковуєте: tar -zxf stg-2.406.src.tgz.

3. Збираєте:

# cd projects/stargazer
# ./build

4. Вмикаєте користувачам інтернет без авторизації (тут все залежить від вашого файрволу).

5. Встановлюєте:

# sudo bash
(password prompt)
# make install-bin

6. Зупиняєте стару версію:

# killall stargazer

7. Запускаєте нову версію (залежить від того як він у вас запускається).

8. Повертаєте файрвол до нормального стану.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Ідеальним рішенням було б налаштувати автоматичну синхронізацію часу на сервері (про це можна почитати в інтернеті).

 

Это, как бы, не то, что "идеальным", а просто "обязательно" должно быть. Как можно делать клиентские начисления, привязанные ко времени на сервере, на котором время болтается, как ему угодно?

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Я так зрозумів що без спеціаліста мені не розібратися. Також питання із швидкістю я не вирішу. А стагейзер перставити не реально для мене того шо я незнаю як він себе поведе дальше. Може є альтернаива для таких як я??

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Я так зрозумів що без спеціаліста мені не розібратися. Також питання із швидкістю я не вирішу. А стагейзер перставити не реально для мене того шо я незнаю як він себе поведе дальше. Може є альтернаива для таких як я??

Далі він поведе себе як Stargazer.

А от для вирішення питання про "нарізку" швидкості краще знайти спеціаліста. Ну або самому розібратись ;)

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

А де хоть шукати ту проблему із швидкіст, це для мене саме важливіша проблема поможіть будласка!!! Я уже перерив все в сbq кожну апи дивився на наявність пробелів ентерів лишніх і нічого нема де і в які папці можна подивитися???

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Всім дякую за допомогу . Всьому форуму http://local.com.ua/ за те що є багато людей грамотних, які можуть допомогти таким? як я делетантам? новачкам. А особливо дякую trinux він мені сильно допоміг розібратися з моїми проблеми, а точніше сам їх усунув і направиви на правельну дорогу, також багато чого мене навчив. Я бажаю йому успіхв у всіх його справах також здоров'я .

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Вхід

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, що переглядають цю сторінку.

×
×
  • Створити нове...