Перейти до

ОГО!ТЕЛЕФОНІЯ з 01.07.10


Рекомендованные сообщения

З 01.07 Укртелеком пропонує нову послугу.

Замовлення та продаж здійснюється:

• абонент ОГО! самостійно замовляє на сайті my.ukrtelecom SIP-аккаунт та отримує номер 0892 (логін) та пароль SIP-підключення

• абонент Укртелеком, що не є абонентом ОГО! замовляе послугу на місцях – АРМ у ЦТП за встановленим алгоритмом

• номер телефону обирається з пулу вільних номерів за принципом „перший вільний”

• тестове демо замовлення на Му!

 

• Необмежене спілкування між користувачами послуги - відео або голосові дзвінки, в мережі Укртелеком або за їі межами (в тому числі за кордоном).

• Можливість завжди бути на зв’язку (у себе вдома, в дорозі, в офісі, за кордоном), отримувати дзвінки з будь-якого телефону. Важливо!: для абонентів фіксованої мережі Укртелеком тарифікація на номери 0892 буде як за місцевий дзвінок.

• Користувачі можуть одночасно підключити до 3-х терміналів з одним і тим же номером 0892хххххх і адмініструвати вхідні виклики: при надходженні

дзвінка всі термінали будуть дзвонити. Відповісти можна з будь-якого, який у цей момент буде під рукою. Переадресація за умови “зайнятості” одного

апарату та інше.

• Встановивши переадресацію дзвінків з домашнього номеру на 0892 – твій домашній номер тепер у тебе в кишені!

 

117d9ff2500e.jpg

 

cc2ddbd1ca91.jpg

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

плата за входящие?

А що тут поганого? Отримуєш SIP номер, налаштовуєш софт (адаптер) десь в Америці, і дзвониш на цей номер з любого номера в Україні за 5 коп. Я вірно зрозумів?

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

А що тут поганого? Отримуєш SIP номер, налаштовуєш софт (адаптер) десь в Америці, і дзвониш на цей номер з любого номера в Україні за 5 коп. Я вірно зрозумів?

 

 

Для абонентов Укртелекома и/или ОГО! Строго по паспортам.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Насколько я понял, входящие бесплатно. Вторая таблица для тех кто будет звонить на 0892. Может кто узает точнее да отпишется сюда. С каждым днем Укртелеком растет в моих глазах. Проснулись блин.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
Укртелеком растет в моих глазах. Проснулись блин.

 

ты пойди купи себе Утел он же ОГО!Мобильный и желательно Необмежений за 120 грн. И телеком БЫЫЫЫЫЫЫЫСТРО упадёт в твоих глазах!

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Насколько я понял, входящие бесплатно. Вторая таблица для тех кто будет звонить на 0892. Может кто узает точнее да отпишется сюда. С каждым днем Укртелеком растет в моих глазах. Проснулись блин.

А сколько контор они породили начиная с того что были акционерами UMC, "инфоком" .... можно продолжать долго.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Вхід

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, що переглядають цю сторінку.

×
×
  • Створити нове...