Перейти до

Австрійські будинки


Рекомендованные сообщения

Доброго дня\ночі\вечора\ранку!)

Цікавлять мене питання по малоповерхових старих австрійських будинках

1. Де ставите ящики і на скільки під'їздів йде один ящик

2. Як організовують воздушки між будинками (ну не просто ж в вікно заводите кабель)

3. кабель по фасаду чи через горища під дахом?

 

Я читаю форум не перший день і бачив різні варіанти але не з такими будинками. Я собі це уявляю відносно просто. Частина "магістралей" натягнуті на анкерах і телрепах (значення поки немає) між гаками, які будуть монтуватись в стіну під дахом а звідти по фасаду(ще думаю над цим) до ящика. Планую ставити один ящик в середині подвір'я, тобто приблизно на 2-3 будинки, оскільки вони не великі, а кабель вести по принципу УТшного теефону.

Буду вдячний за будь-яку критику, але відговорити мене від цієї ідеї буде важко) Максимум поміняю дислокацію на приватний сектор, що не простіше.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

В принципе схема правильная, между домами на уровне 2-3 этажа на анкер-талреп, ДРС по фасаду как укуртелекомовский телефон

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Але я думав не на рівні 2-3 поверху, а під дахом, бо в деяких випадках треба буде перейти одну "магістральну" вулицю з трамвайною лінією і освітленням на розтяжках між домами)

І ще таке питання тупе:

ДРС - домовая распределительная сеть?

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

старі будинки - це ще та халепа. У нас ящики на горищах, оптику - під дах або в отвори, кріплення - анкерне. Транзит - горищем. По фасаду - не особливо зручно, пам'ятки архітектури! По даху - не всюди огородження, черепиця або бляха в мохах, тріщить під ногами.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Та не усi ж розумiють що то таке - австрiйський будинок. Тут дехто на Украiнi ще мешкають.

У чому ж спецiфчна проблема полягае? Практично неможливо працювати на даху?

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Специфіка полягає в тому, що як сказав Losth, вони бувають пам'ятками архітектури)

Взагалі я тільки збираюсь починату цю справу, тому ще не знаю яка там ситуація з горищами може бути)

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

транзит горищем це добре, але якщо сусідні будинки є різні по висоті то тоді як?

свердлити і робити перехід з виходом на стіну (вона переважно не дуже проглядається). Головне - не заходити оптикою перпендикулярно в дах, а зробити акуратний "гак" і заходити з піддашшя. Навіть якщо ту дірку добре запінити, і вона текти не буде - сусіди при найменшій протечі в любому іншому місці покрівлі очі повиїдають.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Але я думав не на рівні 2-3 поверху, а під дахом, бо в деяких випадках треба буде перейти одну "магістральну" вулицю з трамвайною лінією і освітленням на розтяжках між домами)

І ще таке питання тупе:

ДРС - домовая распределительная сеть?

Все верно - домовая распред. сеть.

 

Можно крепить на уровне 2-3 этажа и дальше вести по фасаду до точки установки ящика, можно крепить на том же уровне и уходить под крышу, можно сразу под крышей крепить и уходить под крышу... Вариантов уйма, лучше б посмотреть на эти австрийские дома, а то у меня представление одно, а на деле может быть совсем другое :). Да и еще, если речь о памятниках архитектуры, то любые работы на фасаде могут быть опасны :) либо требовать каких либо жестоких согласований.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Оце та вулиця, яку мені треба перейти якраз там де з правої сторони останній будинок.

І ще тут дуже гарно видно як можуть мінятись по висоті будинки, що поряд стоять)

post-14888-0-02181800-1295212876_thumb.jpg

А оце вид з близька

post-14888-0-56219500-1295213954_thumb.png

Але ще дуже часто в таких будинках є така проблема. а я якраз хотів в тому місці робити ввод кабеля. І от думаю, щоб на мене не сперли всі проблеми будинку)

post-14888-0-82844900-1295214051_thumb.png

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Оце та вулиця, яку мені треба перейти якраз там де з правої сторони останній будинок.

І ще тут дуже гарно видно як можуть мінятись по висоті будинки, що поряд стоять)

post-14888-0-02181800-1295212876_thumb.jpg

А оце вид з близька

post-14888-0-56219500-1295213954_thumb.png

Але ще дуже часто в таких будинках є така проблема. а я якраз хотів в тому місці робити ввод кабеля. І от думаю, щоб на мене не сперли всі проблеми будинку)

post-14888-0-82844900-1295214051_thumb.png

Львов - красивый город. зачем его воздушками портить..?

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Хлипенькие домики, кирпичные. Тут на цанговый анкер переход крепить нельзя. Самое безопасное - сквозная шпилька в чердачную стену с рымгайкой, с хорошими подпятниками. Не совсем бюджетно, зато спать спокойно будете. Ящик в центральном подъезде на последнем этаже, от него на чердак и в другие подъезды. Если нет слаботочки - придется свою сверлить. Если нет крыши/чердака - тогда на фасад.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Хлипенькие домики, кирпичные. Тут на цанговый анкер переход крепить нельзя. Самое безопасное - сквозная шпилька в чердачную стену с рымгайкой, с хорошими подпятниками. Не совсем бюджетно, зато спать спокойно будете. Ящик в центральном подъезде на последнем этаже, от него на чердак и в другие подъезды. Если нет слаботочки - придется свою сверлить. Если нет крыши/чердака - тогда на фасад.

на фасад нельзя, такие дома чаще всего относятся к культурному наследию, будут терки, нужно искать варианты по крыше

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Львов - красивый город. зачем его воздушками портить..?

Нажаль я тільки починаю свою справу і не маю засобів, щоб зробити все по каналізації. Тай крім того там проблеми з каналізацією, але то вже інша опера)

 

Самое безопасное - сквозная шпилька в чердачную стену с рымгайкой, с хорошими подпятниками. Не совсем бюджетно, зато спать спокойно будете.

Так і думав робити)

 

Ящик в центральном подъезде на последнем этаже, от него на чердак и в другие подъезды. Если нет слаботочки - придется свою сверлить. Если нет крыши/чердака - тогда на фасад.

Також думав так ставити ящик, а абонентські відводи плланую давати всередині двора по аналогії з укуртелекомівськими і всяким кабельним і антенами. Де буде потрібно і корисно - планую ставити свої стояки з пластикових труб.

Але чомусь не дуже хочу ставити ящик на горищі. Може боюсь ремонтів даху)

 

на фасад нельзя, такие дома чаще всего относятся к культурному наследию, будут терки, нужно искать варианты по крыше

Тобто якщо поставити ящик в подвір'ї і абонентські лінії вести аналогічно укуртелекомівським то також можуть бути проблеми?

 

Якщо можна, викладіть хтось фото як працюють в таких домах, або опишіть хоча б, але бажано від А до Я)

Наперед всім вдячний!

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Тобто якщо поставити ящик в подвір'ї і абонентські лінії вести аналогічно укуртелекомівським то також можуть бути проблеми?

 

Якщо можна, викладіть хтось фото як працюють в таких домах, або опишіть хоча б, але бажано від А до Я)

Наперед всім вдячний!

в Симферополе не дают размещать на лицевой стороне зданий которые относятся к исторической ценности, а во дворе без проблем(в центре двора стоит опора на ней ящик и раскиданно в разные стороны), если нужно могу завтра скинуть фото.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

в Симферополе не дают размещать на лицевой стороне зданий которые относятся к исторической ценности, а во дворе без проблем(в центре двора стоит опора на ней ящик и раскиданно в разные стороны), если нужно могу завтра скинуть фото.

Буду дуже вдячний за фотки)

я зразу зфоткайте як в Вас іде оптика між будинками і по фасаду)

Я собі це так і уявляв, але хочу ще побачити, якщо вже є можливість)

Ще-раз дуже дякую!!)

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Оце та вулиця, яку мені треба перейти якраз там де з правої сторони останній будинок.

І ще тут дуже гарно видно як можуть мінятись по висоті будинки, що поряд стоять)

post-14888-0-02181800-1295212876_thumb.jpg

А оце вид з близька

post-14888-0-56219500-1295213954_thumb.png

Але ще дуже часто в таких будинках є така проблема. а я якраз хотів в тому місці робити ввод кабеля. І от думаю, щоб на мене не сперли всі проблеми будинку)

post-14888-0-82844900-1295214051_thumb.png

Львов - красивый город. зачем его воздушками портить..?

 

Глупый вопрос, ты по другому делаешь? Вроде как теж самые воздушки вешал :)

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

До-речі, ще таке питання. Як з доступом на сам дах? бувають якісь трабли що не пускають і т.п.?

розумію що не завжди це безпечно, але ж колись доведеться)

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

До-речі, ще таке питання. Як з доступом на сам дах? бувають якісь трабли що не пускають і т.п.?

розумію що не завжди це безпечно, але ж колись доведеться)

то Личаківська на фото? Трабли бувають, ще й ого-го які... Навіть, якщо ЖЕК уклав з вами угоду (а це ще та історія), бабка може запросто міліцію викликати, бо ви їй трундєля схнущі потирите, черепицю потовчете, люк не закриєте, насмітите, ключ не віддасте і вопше ваш інтернет - це суцільна радіація, від якої вазонки сохнуть.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

то Личаківська на фото? Трабли бувають, ще й ого-го які... Навіть, якщо ЖЕК уклав з вами угоду (а це ще та історія), бабка може запросто міліцію викликати, бо ви їй трундєля схнущі потирите, черепицю потовчете, люк не закриєте, насмітите, ключ не віддасте і вопше ваш інтернет - це суцільна радіація, від якої вазонки сохнуть.

Неа, то Городоцька)

Ну бабусі то зрозуміла річ))

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 3 weeks later...

Появилось ще одне питання)

Як багато шансів, що прийдуть будь-які перевіряючі органи знімати кабель, який буде висіти між будинками одної з "магістральних" вулиць міста?

Розумію, що все треба легалізовувати, але цей момент покищо упустим. Цікава така практика, а особливо львів'ян)

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Появилось ще одне питання)

Як багато шансів, що прийдуть будь-які перевіряючі органи знімати кабель, який буде висіти між будинками одної з "магістральних" вулиць міста?

Розумію, що все треба легалізовувати, але цей момент покищо упустим. Цікава така практика, а особливо львів'ян)

 

 

Якщо тільки комусь буде "заважати". Конкурентам наприклад..

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 5 months later...

Ще маю одну нубівське запитання)

Пданую ставити один ящик на 3 доми. Тобто в центральному ящик з облоаднанням, а до двох сусідніх - багатопарка, що б не тягнути купу витух)

От і запитання, чи можна використати в якості "багатопарника" - телефонний кабель? Розумію, що то не стандарт і т.п., але цікавить РЕАЛЬНА практика з такими речами. Чому прийшов до такого рішення - бо хочеться зменшити к-сть активного обладнання(тобто і потенційних точок відмови) і взято було до уваги той факт, що будинки є не високими і до абонента аж ніяк 100м кабелю не буде.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Вхід

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, що переглядають цю сторінку.

×
×
  • Створити нове...