Перейти до

РЕклама на асфальте


Рекомендованные сообщения

В Железном порту по пляжу есть надписи на асфальте с текстом "Интернет" и стрелкой ведущей в точку "Интернет"

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

В законі про рекламу є описаний "рекламний носій". Це може бути друковані ЗМІ, радіо-тв, дошка оголошень, білборд, і т.д. Може бути інше місце - приватні територія, яка здається під текстову рекламу, наприклад фасад будинку. Ви повинні арендувати цю площу, сплачувати за неї оренду і відраховувати податок на рекламу (відраховує рекламний носій). Колись був 0,5% від доходу, зараз не знаю.

Сам рекламну на асфальті ще не бачив ;))) але з точки зору законності, ніби нічого страшного, якщо все відповідно оформлено.

Колись наліпив оголошення на стіну будинку, бо не було дошки оголошень в одному під'їзді. Подзвонили з управління благоустрою міської ради, їм подав писульку ЖЕК, якому (за їх словами) поскаржився житель, досить культурно пояснили що для цього є відведені місця, я пообіцяв більше не ліпити де попало, пояснивши ситуацію)))

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Я думаю что ничего страшного не случится если вы возьмёте балончик и на асфальте сделаете себе рекламку...

Если будет кто то звонить, то скажете что это враги компроментируют ;)

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

один провайдер у нас в городе по спальному району разрисовал все заборы вокруг мусорных баков ;) и вроде ничего, даже не закрасили. Рекламу удивили многие, т.к. мусор выбрасывают все, ну или почти :P

Реклама вести уже с месяцев 10

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

я как-то видел Пролайн на мусорных баках клеил рекламу свою ;)

ну мусорные баки это уже через чур, а вот где нибудь на заборе или на асфальте нарисовать можно.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 4 weeks later...

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Вхід

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, що переглядають цю сторінку.

×
×
  • Створити нове...