Jump to content
Local

mr.Dream

Сitizens
 • Content Count

  1109
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  13

mr.Dream last won the day on July 12 2012

mr.Dream had the most liked content!

Community Reputation

164 Очень хороший

About mr.Dream

 • Rank
  Вампир
 • Birthday 07/08/1984

Контакты

 • Сайт
  http://mynet.te.ua
 • ICQ
  440707822

Информация

 • Пол
  Мужчина
 • Город
  Тернопіль

Recent Profile Visitors

7121 profile views
 1. Щойно перерахували кошти. Ще не звіряв
 2. В мене паралельно живленню варистор на 350В в паралель з конденсатором на 1 мкф 630 в і розрядником на 400, а перед ним кусок ніхромової спіралі на 5 ом і плавкий запобіжник на 4А. Бувало таке, що лампи стріляли і інша електроніка горіла, яка напряму. А через цю систему все виживало. Одного разу, коли був перекос фаз (відгорів нуль) варистор перегрівся і пробився. Запобіжник згорів. У сусідів погоріли компресори холодильників і багато всякого. Ядро вижило і після заміни деталей запрацювало без питань, навіть конденсатори не попухли в б.ж. Забув додати, що ще 2 варистори 350В послідовно з відводом посередині, який заземлений на контур.
 3. mr.Dream

  TL-WR743ND + OpenWrt DHCP

  Включити мікротік не в WAN а в один із локальних портів. Виключити DHCP на ротері. LAN i WLAN (wifi) вже фактично комутуються, тобто є світчем.
 4. - Пані продавець, зважте якоїсь хорошої ковбаси півкіло. - Купіть ліпше морозива. Приблизно так виглядають рекомендації)) Нема в мене ні рб750 ні распбері - і купляти без потреби Шукаю рішення на тому, що в наявності.
 5. Щоби абоненти не діставали дзвінками, а до кожного додзвонюватись не хочеться. Та й СМС розсилка не ефективна, бо більшість поміняли номери давно. Переношу технічні площадки. Потрібно якось поінформувати, що ведуться технічні роботи. Надумав при роботі на магістралях підключати андроід-пристрій (бо маленький легенький) в світч і робити перенаправлення запитів на заглушку з повідомленням. Якщо такого рішення нема - ну, тоді вже на повноцінній ОС і ноутбуці.
 6. Поняття "100 сайтів" чи "150 к відвідувань" дуже розмазане в просторі і часі. Якщо там буде 100 сайтів-візиток, то вистачить самого древнього лампового компа А якщо будуть важкі скрипти, що виконуватимуться на сервері, то... а якщо хтось на CMS типу Джумли дасть сайт на хостинг.... Саме краще - методом "тику". Взяти відносно недорогу конфігурацію на основі i5, і по мірі "наповнення" розширювати апаратну складову. В мене один сайт за 1,5-2к відвідувань в день навантажує 5% часу камінь на 100% (обробка фотографій), а інший за 10-20к навіть не пробує навантажити))) 0% в середньому - візитка з фотогалереєю.
 7. mr.Dream

  Установка Mikrotik на USB Flash

  Була схожа проблема, коли ставив МТ під і5 платформу. На материнці тільки SATA порти, оставив перехідник CF->SATA. Проблема вирішилась налаштуванням контролера в біосі. Поміняти AHCI -> Native IDE, якщо доступна така опція.
 8. mr.Dream

  Mikrotik реальний IP

  Найпростіщий варіант - минути МТ і видати можна ще 5 білих ІР користувачам. Бо фактично маршрутизувати "зовнішню" і "внутнішню" мережу з одного блоку ІР не вийде. В мене особисто зовнішня ІР мікротіка одна, і крім того змаршрутизована ще одна підмережа провайдером, але у вас інша ситуація. або варіант - видати клієнту сіру ІР, і привязати на МТ до зовнішньої, щоби всі запити на конкретну ІР з підмережі /29 йшли строго на внутрішню клієнта, і це правило поставити вище загального правила НАТ
 9. mr.Dream

  Куплю кабель (мідь, біметал)

  - Внутрішній біметал, двохпарку,
 10. Куплю наступне: - Для зовнішнього використання 4-парку, КПВ-ВП-100 4*2*0,50 в-ва. Одескабель, або якісний аналог. - 300-500м - Внутрішній біметал, двохпарку, не найгіршої якості, чесних 0,48-0,50мм - 1-2Км Попутно можете запропонувати світчі 8-портові "тупі", монтажні бокси типу БК300 1,2мм чи аналог.
 11. mr.Dream

  Продам Тросоход 2.0

  То есть полкилограмовый? Думаю, нет.
 12. Расширить (получить) познания в маршрутизации. За Вас все разжевали, но Вы все равно сделали по своему))
 13. mr.Dream

  Состояние линка

  Поміняти пул локальних адрес DHCP роутера на 192.168.2.х
 14. mr.Dream

  200 метров провис

  так там же чітко пише 4-8 КН максимальне зусилля. Тобто цей трос рукою порвати можна.
 15. mr.Dream

  Продам Тросоход 2.0

  Ще пара тросоходів на підході, але один в броні на два дні. Полегшуємо собі важку працю монтажника ))
×