Перейти до

Політика Укртелекома.



Рекомендованные сообщения

Звертаюся до всіх провайдерів і користувачів

з проханням висловити своє бачення місця Укртелекома в розвитку телекомунікацій України. Всіх хто мав якісь конфлікти або бачить якісь недосконалості в роботі цього монополіста прошу викладати тут. Це робиться для того, щоб почати масову компанію протесту проти політики Укртелекома, що буде включати вуличні акції протесту, пікетування головного офісу, роботу з засобами масової інформації і письмові скарги.

Всі хто хоче підтримати й допомогти в цій справі залишайте свої повідомлення тут або присилайте на telecomprotest@bigmir.net

 

Українське мережеве товариство.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Хм, хотел проголосовать за два последних... В общем у них чтоб выбить выделенку али еще что - коньяку не обопьешься и ненабегаешься... Что бумаг куча, что блат нужен. Может мне не сильно повезло, но в целом как провайдер - можно работать и с ним.

Они даже пытаются внедрять новые технологии, но это все для рекламы. Уж очень часто у них "немає технічної можливості", а через знакомых можливость появляется :) . Потом внедрение технологий - они начинают ее рекламировать даже не попробовав, что оно такое и не пощупав оборудование (реальный пример с ADSL, ISDN).

 

А насчет акций протеста - думаю ничего не изменится. Одни доят ВАТ "Укртелеком", придут другие - тоже доить будут... А инфраструктуру у этого ВАТ уже давно было пора поменять - а не деньги раздавать акционерам как в начале 2005 по итогам работы за 2004 год.

Кто еще, что скажет?

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Досить дивно, якщо почитати різні топіки то побачимо, що люди досить часто жаліються на надосконалості роботи Укртелекому.

 

1. Хабарництво. Фактично без цього не вірішується жодна справа на розміщення активного устаткування на АТС чи на прокладання кабелю телекомунікаційними колодязями.

2. Низький рівень сервісу і виконання своїх зобовязань.

3. Останнім часом демпінгова політика.

 

Невже всі до цього якось пристосовуються і ніхто не вірить, що це можливо змінити.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
Досить дивно, якщо почитати різні топіки то побачимо, що люди досить часто жаліються на надосконалості роботи Укртелекому.

 

  1. Хабарництво. Фактично без цього не вірішується жодна справа на розміщення активного устаткування на АТС чи на прокладання кабелю телекомунікаційними колодязями.

  2. Низький рівень сервісу і виконання своїх зобовязань.

  3. Останнім часом демпінгова політика.

 

Невже всі до цього якось пристосовуються і ніхто не вірить, що це можливо змінити.

Тебя как то задела политика укртелекома или ты прсото решил тут пожаловаться на то, что тебе интернета на шару не дают.

 

Если бы все только и делали что жаловались какие они плохие, то так бы и висели на диал-апе, а укртелеком не такой уж и монополист.

И вообще мне интересно как ты собираешься повлиять на политику государства.

Раз уж написал эту тему, то надо тогда привести, что конретно ты предлагаешь сделать.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Хе-хе :) ширше треба трохи обговорювати, не лише інтернет.

 

От і я свою скаргу напишу. Козлота з Укртелекома ніколи не виправляє ту фігню, яку вони понаписують у своїх договорах. Переконати у чомусь неможливо. Якось написали були, що я, як користувач, який орендує нерухоме майно, зобовязаний застрахувати але не орендоване майно, а те майно, яке я буду ставити на тому технічному майданчику. І це при тому, що Укртелеком відповідальності за моє майно не несе. Майно коштує близьку 200 тис. $ От і порахуйте у що вильється мені страхування мого майна (близько 600$ на рік чи на місяць, точно вже не пам'ятаю). Буває так, що оренда 2-х квадратних метрів в кімнаті для операторів коштує десь за 1000 грн. на місяць.

А ще, користуючись своїм монопольним становищем роблять багато чого некрасивого і незаконного.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Согласен с предыдущим орателем :-(=)

Насчет неповоротливости Укртелекома нечего и говорить. Взятки само собой разумеющееся, государственная политика такая была. Да и как это не монополист если все что в земле находится (из проводов) все принадлежит Укртелекому. Работать с ними тяжело, хотя и возможно. Демпинг более неприятная штука. Но как мне там сказали - таким образом мы пытаемся расчистить рынок для более технически продвинутых особей. А предложение все больше и больше начинает превышать спрос. Перепроизводство, так сказать интернета у нас наступило, по их словам.

Но каковы цели Вашей организации? И каким образом собираетесь эти цели достигать? И какие гарантии что не произойдет просто смены лица сидящего в главном Укртелекомовском кресле, а ситуация останется прежней. Агитировать и кричать можно все что угодно, единственно что интересует - результат всей компании.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Единственное, что можно требовать - это разделение укртелекома, как предприятия, предоставляющего услуги и структура, которой принадлежат коммуникации (городские подземеные шахты). Государство от этого выиграет - укртелекому придется платить за эксплуатацию шахт, а нам легче оформлять свои линии и "пробивать" возможность - отпадает вариант в лоббировании своих интересов укртелекомом и остальными.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

1. а как насчет этого предложения.

http://ukrtelecom.ua/ua/hot_news/?id=9885#9885

 

2. Укртелеком, похоже, сейчас переживает не лучшие времена ... это в отношении его участия в отечественнных выставках..

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Хм. А что на этой странице интересного из предложений? Нас они не касаются. Это для конечного клиента хорошо и дешево. А в рыночной экономике это называется демпинг, а еще точнее - демпинг монополиста (не знаю как в Киеве, а других областях, к сожалению, кроме Укртелекома мало кто есть - местами Оптима пробивается - тот же Алькар.)...

А насчет выставок - так им туда и не надо соваться, их и так все знают - госпредприятие-монополист. Я не против укртелекома, я против заезженных фраз - "немає технічної можливості" для всех, кто не заплатил "сверхурочные"...

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Мета якої я хотів би досягти досить проста, а саме створення рівних конкурентних умов для всіх учасників інтернет ринку, що в кінцевому випадку спричинить його нормальний розвиток.

 

Мабуть багато дописувачів цього сайту також відвідують російські аналогі hub.ru , hag.ru , одразу кидається в очі відмінність нашого ринку від російського:

 

в більшості великіх міст Росії на інтернет ринку працює значна кількість провайдерів і конкуренція відбувається між оптиволоконними провайдерами, АДСЛ-провайдерами, домашніми сітками і.т.д.

 

Якщо ми проаналізуємо ситуацію з широкополосним доступом у нас то побачимо, що

в Україні тільки в Київі є один повноцінний і стабільно працюючий оптиволоконний провайдер ІРнет на Оболоні (фактично монополіст в окремому районі) та пару компаній, що надають повноцінний АДСЛ доступ(СІТІНЕТ, ЦИФРА), ну і Воля-кабель.

 

Якщо оцінювати в цифрах то користувачів широкополосного доступу в Київі за різними данними від 70-120 тис. чол ( користувачів ділапа як мінімум в 2 рази більше)

приблизно 40 % Воля-кабель

20 % домашні сітки

20 % дсл провайдери

10 % оптиволоконни провайдери.

 

В Росії, навіть будемо брати не Москву і Пітер, а таки міста як Тула чи Екатеренбург ситуація інша.

По-перше користуачів широкополосного інтернету, більше ніж діалапу,

по-друге там нема аналогів Волі( в Росії їх взагалі майже нема або вони не таки популярні),

по-третє ціни там в обрахунку на мегабайти менше ніж в Київі.

 

Спробую зробити висновок.

Популярність Волі-кабель в Україні викликана тим, що в них є власна розвинена кабельна інфраструктура і вони практично незалежні від Укртелекома.

В той час як інші види доступу до Інтернет фактино монополізовані Укртелокомом.

Наскільки ефективно він цим керує, свідчать цифри.

Зараз таке враження, що представники Укртелекома, зрозуміли, що Інтернет, це перспективно і вирішили самостійно надавати ці послуги, пробують копіювати

Німецьки й Французьки телекоми, але справа в тім, що там ці компанії були флагманами впровадження Інтернету і повсякденне життя людей ( у нас цим займалися ентузіасти) і починалось все як соціальні програми з 80-х років, і це було виправдано бо поширення Інтернет стимулювало розвиток ІТ технологій й підігрівало розвиток економіки, тільки в середині 90-х доступ до Інтернет став комерційним продуктом.

В Україні паралельно чиновники телекома й не знали, що таке Інтернет, отримували собі хабарі за втановлення телефонів і були всім задоволені. Коли зявилися ентузіасти, що прокладали якісь кабелі і ставили своє обладнання для забезпечення доступу в Інтернет для населення їх, мабуть, сприймали просто як додаткових "платників", але потім десь в 2004-2005 році, керівництво Укртелекома, зрозумівши, що організація доступу до Інтернету є досить вигідною і перспективною справою, вирішує активізувати цей напрямок свого розвитку.

Ідея нібито нормальна, але проблема в тому, що для цого наш телеком не має розвинутої іфраструктури, а головне сучасно мислячих виконавців, як наслідок була спроба загнати всю України у "Відкритий доступ" нічого хорошого з цього не вишло бо і дорого, і повільно, і неякісно.

Зараз укртелеком почав "освоювати" АДСЛ технології, що з цього виходить можна вже зрозуміти проаналізувавши їхні тарифи, які просто переписані з закордонних телекомів без врахування відчизняної специфіки, плюс специфічно-традиційний "телекомівський сервіс"....

 

Для мене очевидно, що Укртелеком веде хибну політику в галузі розвитку, він зараз робить те, що мав робити 20 років тому.

 

Я вірю в те, що змінити ситуацію можна розпочавши громадське обговорення цих проблем, формулювання більш конкретних вимог ( наприклад надання легального статусу, домашнім мережам й забезпечення можливосі доступу, до підземних комунікацій, для розвитку бізнесу, чітки критерії для розміщення активного устаткування на АТС і.т.д), розпочати ці обговорення можна спочатку на форумах таких як цей, або

http://www.kievisp.com/forum/read.php?1,27...28112#msg-28112

http://itc.ua/forum/index.php?t=msg&th=309...668d9fb36c27cb6

 

потім пишуться статті, в профільні журнали, звернення до державних структур, до телебачення, проводяться легальні мітинги й акції, роздаються листівки і.т.д

 

В принципі все залежить від бажання, якщо воно буде то натворити можна багато чого.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
http://news.bigmir.net/article/technology/591965 , це до речі ссилка в тему, очевидно, що держава усвідомлює необхідність розвитку Інтернету, треба тільки допомогти вказати їй напрямок
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Когда выделенку себе делал натерпелся, самое интересное, что при "отсутствии технической возможности" в доме оказалось аж целых 8(!) пар... правда за маленькую "благодарность".

 

Только я против демонстраций и т.п. - этим ничего не изменить. Даже если уйдут эти - их место займут другие, такие же. Ворует и берет/дает взятки вся страна на протяжении всей своей истории. Это местный менталитет, а не отдельные чиновники виноваты.

А если будет несколько контор вместо одной, то имхо будет то же, только намного дороже, т.к. каждый захочет урвать.

 

Здесь приводили в пример российский рынок интернет-услуг. У меня такой вопрос: почему же при такой правильной конкуренции инет (кроме Москвы) у них дороже, чем у нас? Может телекомовская монополия и их же снижение цен виновато? Уже была ветка на эту тему. Так может все дело не в желании сделать интернет доступнее, а в желании "подравнять" цены, телеком этому мешает?

 

А вот насчет доступа к подземным коммуникациям и легализации домашних сетей - согласен, хорошо бы, давно пора.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

До меня дошла информация что Укртелеком приостонавливает организацию некоммутируемых линий, для увеличения технической возможности подключения пользователей по ADSL технологии.

Не знаю на сколько эта информация верна, но слух такой по Харькову - имеет место быть. По крайней мере я уже слышал это от трех разных источников. Но сам Укртелеком молчит, по этому я считаю это пока просто слухом.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

До меня дошла информация что Укртелеком приостонавливает организацию некоммутируемых линий, для увеличения технической возможности подключения пользователей по ADSL технологии.

Не знаю на сколько эта информация верна, но слух такой по Харькову - имеет место быть. По крайней мере я уже слышал это от трех разных источников. Но сам Укртелеком молчит, по этому я считаю это пока просто слухом.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Вхід

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, що переглядають цю сторінку.

×
×
  • Створити нове...