Перейти до

Кушнаренко


Рекомендованные сообщения

Друзі, моя Вам порада - не мати ніяких справ з даним продавцем. Купляв в нього раз обладнання - все було ок. Потім ще раз хотів взяти. Домовились з ним, кинув 1000грн. йому на карточку ще 9 серпня. Спочатку казав що скидають в дефолтні настройки комутатори. Потім пропав. На дзвінки не відповідає або не доступний. Але бували і випадки коли дзвониш - не бере. дзвониш знову - абонент розмовляє. Ну не повірю я що за весь той час не можна було віддзвонитись і сказати що і як!

Один раз приблизно два місяці назад вдалось додзвонитись до нього, сказав що він попав в аварію, і як тільки стане на ноги за декілька тижднів відправить. декілька тижднів вже давно пройшли.

До останнього не хотів тут писати нічого, але доводиться...

Якщо хтось знає як можна його знайти, або може хто порадить як повернути гроші - буду дуже вдячний за відповідь.

Ось дані, які я маю про нього:

Кушнаренко

Харьков

0509697394

mechclone@gmail.com

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

мені він їх просто продава, без всяких фірм і т.п.

З одної сторони розумію, людина дійсно могла попастив аварію і довго відновлюватись, але з іншої сторони - не вірю що за той час людина може говорити з іншими, а мені подзвонити не може і сказати яка ситуація, тому і є сумніви.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

100процентный кидок. Таким "умникам" надо отбивать руки и башню. Чтобы тени своей шугались. А потом еще написать заяву в ментовку, хай органы его чуток пресанут. Посадить - не посадят, но печень-почки промассажируют.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Ну тоді з нового року візьмусь за справу по серйозніше.

Дякую всім за репліки-підказки)

І з наступаючим Вас!)

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

коли останній раз з ним говорив - він сказав що відновлюється після аварії. За декілька тижднів встане на ноги і подзвонить.

Пройшло три місяці...

Якби і справді так було - то хтось би з близьких підняв замість нього телефон, побачивши 50 пропущених дзвінків...

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 6 months later...

интересная ситуация, я кстати тоже под новый год в кювет съехал :) провалялся почти 3 месяца, хотя тот товарищ скорее всего брешит...

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

данный персонаж уже под следствием.. за 22 (уже установленные) кражи активного сетевого оборудования из боксов Воли.. Пришлось отдать все, что у него купил, так как краденое.

А в аварию он реально попадал в прошлом году. Он до сих пор ноги с трудом переставляет.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 4 months later...

Млять, так СУД наш гуманный должен был быть, на сколько мне известно криминальное дело на него было открыто...

Или все замазали ?

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 4 months later...
Перед созданием темы или сообщения настоятельно рекомендуем ознакомиться с правилами раздела Торговля.
Правила раздела Торговля.
Для удобства был создан раздел оборудования на сайте.

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Вхід

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, що переглядають цю сторінку.

×
×
  • Створити нове...