Перейти до

Продам парочку RB750


Рекомендованные сообщения

Перед созданием темы или сообщения настоятельно рекомендуем ознакомиться с правилами раздела Торговля.
Правила раздела Торговля.
Для удобства был создан раздел оборудования на сайте.

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Вхід

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, що переглядають цю сторінку.

  • Схожий контент

    • Від hp11
      Продається маршрутизатор операторського рівня. Був становлений у якості ядра мережі, продається у зв'язку зі зміною топології.
      Має можливість встановлення додаткових плат розширення.
      Продається у комплекті, вказаному на фото.
      Встановлені розширення: має два блоки живленя з безшовним перемиканням, дві плати управління F1-2XGMR4-PREM (підтримує по 2 модулі 10G кожна), два розширення балансування блоків живлення FISP (два блоки встановлені, підтримує ще 2 блоки), плата розширення з 2ма 10G роз'ємами F1-42XG, плата 24 SFP роз'єми 10/100/1000 F1-424F, плата 24 ethernet роз'єми 10/100/1000.
       
      Ціна: 19 999 грн. Торг.
       
      Оголошення на OLX: https://www.olx.ua/d/uk/obyavlenie/marshrutizator-brocade-fast-iron-sx800-IDWoK5E.html?bs=olx_pro_listing

      Brocade FastIron SX - призначені для використання в мережах, де необхідні продуктивність, висока щільність портів, відмовостійкість та резервування всіх елементів обладнання.
      Ця лінійка включає дві моделі FastIron SX 800 і FastIron SX 1600.
      модель FastIron SX 800 має 8 інтерфейсних слотів, резервування по живленню (N+1), в тому числі для модулів з підтримкою PoE, резервування модуля, що управляє (Management module), резервування модуля комутації (Switch Fabric)
      Програмне забезпечення для цього комутатора має розширений функціонал та підтримку протоколів маршрутизації RIPv2/OSPF
      /BGP-4/PBR/GRE/PIM а також IPv6 та ін. Апаратна архітектура комутатора дозволяє забезпечити мінімальну затримку трафіку, якість обслуговування, безпеку та відмовостійкість.
      Завдяки розширеній підтримці Metro функціоналу (VLAN stacking (Q-in-Q), Metro Ring Protocol (MRP I and II), Virtual Switch Redundancy Protocol, Super Aggregated VLANs (SAV), Topology Groups), даний комутатор може використовуватися для агрегації користувача Ethernet трафіку (MTU), c 10 Гб аплінками та XFP трансиверами з дальністю до 80 км.
       
       
      image.webp
    • Від lyric
      Доброго времени суток, нужна помощь с выбором оборудования.
       
      Задача: есть корпоративный ноутбук, с которым можно работать только на территории Украины. Т.к. ноут корпоративный - VPN-клиент на него поставить нельзя.
      Есть идея купить на территории Украины VPS и поднять там OpenVPN сервер. В качестве клиента использовать роутер, устанавливающий соединение с этим OpenVPN сервером и пускающим весь трафик туда. Нюанс в том, что хотелось бы иметь возможность использовать разные аплинки: кабель (тут все просто, как я понимаю - просто использовать WAN-порт), Wi-Fi и LTE (последнее необязательно, хоть и желательно).
      Сам ноут планирую подключать кабелем к LAN-порту.
      Ну и до кучи нужно запрещать выход в инет для подключенных к LAN клиентов иначе, как через OpenVPN (напрямую не должен улететь ни один пакет).
       
      Буду рад, если накидаете конкретные модели, на которых возможно реализовать описанную схему.
    • Від GekaPeka
      MikroTik PowerBox Pro (RB960PGS-PB), новый, в упаковке. Цена: 2800 грн.
    • Від Kapranov
      Всім привіт. Вже декілька місяців ніяк не можу побороти проблеми з мережею в офісах. Ситуація така. Є мережа, на вході стоїть Mikrotik, далі звичайний TP-Link 1024, від нього підключені клієнти по кабелю + 8 точок UniFi. До певного часу ніби все працювало не ідеально, але відносно терпимо. Приблизно пів року тому почалися люті проблеми з мережею по Wi-Fi. Швидкість максимально не стабільна, від 30 мбіт/с могла впасти до 0.1 мбіт/с під час заміру. Грішив на точки доступу, скидав налаштування, налаштовував по новому, зняв всі шейпери, обмежень немає абсолютно. Час від часу до точок неможливо підключитися, хоча є покриття, іноді їх взагалі не бачить. Нещодавно вирішив встановити звичайний роутер, попередньо відключивши все, що було в TP-Link. Результат аналогічний. Мережа зникає, телефони її бачать через раз. На iPhone іноді свариться, що канал переповнений і не може підключитися (вдома , цей самий роутер працює без проблем). Wi-Fi аналізатор (на телефоні) показує близько 5-ти мереж, обрав оптимальний канал, але результату не помітив. 
      Не розумію, що може вбивати на стільки сильно мережу. Побутових приладів, які могли б видавати 2.45 ГГц (мікрохвильові печі і т.д.) немає. Є декілька датчиків руху в кожному офісі по 1 шт., але не впевнений, що вони так можуть глушити, вони були і раніше, коли все працювало.
       
      Можливо є рекомендації чи поради?
    • Від Игорь_Кривой Рог
      Продам за ненадобностью остатки после модернизации, лежать без дела.
       
      Mikrotik RB850Gx2 - 4шт.
       
      Mikrotik RB260GS - 1шт.
       
      Все в рабочем состоянии, сброшены на заводские настройки, битые порты отсутствуют.
       








×
×
  • Створити нове...