Перейти до

Договір оренди вишки


Рекомендованные сообщения

Добрий день!

Все домовлено в усній формі з держліспоспом про оренду їх подарних вишок, але потрібен договір оренди+ ще питання як бути з підключеням живлення? Потрібно складати трьохстороний договір (РЕС, ДЛГ, ФОП)? Якщо так то хто поділиться?

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Їх інженер сказав що вони немають права продавати електроенергію. як йому можна доказати протилежне? силочку на закон чи щось таке.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Думаю що такі речі в них вписані в договорі з Обленерго, тому ссилочка на закон на нього мало вплине.

Але хто сказав, що ви її будете купувати? Вони її можуть вам безкоштовно надавати. (Збільшити абонплату за вишку на цю суму)

Тоді ніхто не має мати до вас претензій.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Їх інженер сказав що вони немають права продавати електроенергію. як йому можна доказати протилежне? силочку на закон чи щось таке.

продавать не могут.

могут брать с вас, как с арендатора, оплату коммунальных платежей. туда и суют электроэнергию.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Зачем Вам арендовать всю, вышку лучше сделать договор размещеня своего оборудования, на них

По поводу электричества "deneeska" правильно говорит пусть это будет как коммунальный платеж,

счас перечитаю один договор у нас там кажись электричество расписано как компинсация

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Можна зразок договору на розміщення обладнання? якщо є в когось... як лісгосп може виписувати комунальні платежи? тобто я буду платити комуналку їм в касу?

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Вхід

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, що переглядають цю сторінку.

×
×
  • Створити нове...