Перейти до

Легалізація wi fi мережі


Рекомендованные сообщения

Доброї пори доби шановні форумчани! Виникла одна проблемка . На даному етапі є невеличка на 21 абон мережа , як самі здогадуєтесь нелегальна. В якості сервера мікротік , клієнти нанос локо м2. Задумався над цим шоб легалізувати її , перечитавши неодноразово цей форум але тут немає конкретної відповіді на моє зпитання , тобто відповідей багато і усі вони різні. таке враження що не існує якогось єдиного положення або закону на який можна спертись тому якшо можна конкретно по пунктах=)

1. Що потрібно для того щоб внести мене у список провайдерів укр?

 

2. Також для отримання ліц. на 2.4 полосою 22мг.

2.1 Скільки коштує подібне задоволення ?

3. Чи можна працювати на єдиному податку?

3.1 Якщо ні то чи необхідно офіціно працивлаштовувати бодай одного працівника?

4. Скільки коштує реєстрація 1 БС , також клієнта?

4.1 Скільки часу триває процедура?

4.2 Які документи потрібно ?

4.3 І чи взагалі сертифіковані такі види обладнання які я вище вказав? тільки додам , що обладнання було закуплено в Польщі і саме собою без розмитнення оскільки товар сумоюдо 200 евро не підлягає розмитненю

4.4 Яка щомісячна плата за 1 випромінювальний пристрій?

5.Наскільки раціонально у такій ситуації працювати "під чужим крилом"?

5.1 Чи є у когось подібний досвід співпраці?

 

Повторюсь що на кожне з цих запитань є уже відповідь на цьому форумі тільки проблема у цьому що тих відповідей забагато, тому незнаю котра із них є достовірною.

Буду вельми вдячний за детальне розєснення по кожному з пунктів, думаю пост буде корисним для багатьох початківців.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Вас уже УЧН тревожит? чё вы всполошились шас легализовать все?

 

 

 

Так діло в тому що є велика кількість людей яка хоче підключитись , не підключаю бо нехочу лишніх проблем на свою задницю шукати ,якшо підключати то почати паралельно легалізувати діло, а для цього потрібно оприділитись з обладнанням клієнтським , щоб не виявилось шо цих допустим 100 абон юзають не сертифіковане обл. самі розумієте тут нюансів чимало, та і в польщі зараз живу хоча близько укр. кордону=), тому в мене вибір або заніматись цим серйозно або не лізти дальше у це все.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

яким чином Ви хочете всим цим займатись серйозно, як проживаєте у Польщі? Чи Ви думаєте що це все дасть місячний дохід вищий аніж зараз дає Польща?

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Для купівлі ліцензії потрібно:

1. СПД або ООО на загальні системі оподаткування.

2. 8000 грн. з копійками для оплати самої ліцензії на 2- ві частоти (судячи з обстановки) (при умові якщо у Вас є сила волі та багато нервів, якщо ні - тоді буде дорожче).

3. Починати думати про попередні два пункти якщо Вас "прижали" або як говорилося вижче - мережа нараховує біля 100 клієнтів і Ви їх не хочете загубити.

 

P.S.

Не все так просто як Я написав в трьох пунктах.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Біда в тому що навіть для сотні абонентів не вигідно легалізувати цей бізнес навіть на 2.4.

По-перше потрібно мати ліцензію.

По-друге потрібно бути платником податку на загальних умовах(з відповідним оборотом і так далі)

По-третє потрібно мати штат працівників офіційно.

І ще дуже багато нюансів, які почнуть вилазити при плановій перевірці НКРЗІ.

Тому при такій кількості абонентів краще подумати як буде вигідніше.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Полная легализация сетей WiFi и WiMAX в Украине. Услуги по получению лицензий НКРЗИ на частоты 2.4 и 5 ГГц (WiFi, WiMAX), а также получение разрешительных документов Частотнадзора — «Выводов ЕМС» и «Разрешений на эксплуатацию» в кротчайшие сроки. Будем рады сотрудничеству.

work_ems@ukr.net, тел. 063-233-22-42.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Біда в тому що навіть для сотні абонентів не вигідно легалізувати цей бізнес навіть на 2.4.

По-перше потрібно мати ліцензію.

По-друге потрібно бути платником податку на загальних умовах(з відповідним оборотом і так далі)

По-третє потрібно мати штат працівників офіційно.

І ще дуже багато нюансів, які почнуть вилазити при плановій перевірці НКРЗІ.

Тому при такій кількості абонентів краще подумати як буде вигідніше.

 

a jak w4o do roboty pid "4uzym krylom" ? 4y buv u kogos podibnyj dosvid?

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

У нас при Ассоциации работают юристы и по этой теме. Если хотите, можно к ним обратиться - пишите в личку.

 

Если вообще есть желание разобраться в этой теме, то, на мой взгляд, лучше поговорить с экспертами в рабочей группе Ассоциации, пообщаться через этот орган с профильными госструктурами и лично в том числе.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Вхід

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, що переглядають цю сторінку.

×
×
  • Створити нове...