Перейти до

voip over wifi


Рекомендованные сообщения

Вітаю всіх. Дали мені робити один цікавий проект, телефонію в корпораиивній мережі, в середньому має бути десь коло 50 телефонів які будуть переміщатись по корпусах. З вайфаєм все зрозуміло максилальне покриття де тільки можна щоб у будь якій точці був сигнал хочаби з одної АП не менший -65. Всі АП в режимі меша. Так ось як себе будуть поводити варелес телефони? Коли вони будуть на одній АП це ще можна зрозуміти, а як вони будуть поводитись при пепеключенні між АП ітд, чи не буде рватись голос ітд. Мережа планується з АП юніфаї лонгрейндж або циско.

Хтось з таким мав справу? Чи забити на вайфай і використрвувавти старий дект?

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

вроде как юнифаи обещают бесшовный роуминг аля цыско. в продакшене  не пробовал, если будете делать расскажите пожалуйста, на выставках  народ с решением цыско тренировался, перемещались по зданию, говорили по трубе было все ок) дект - прошлый век

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Ну не то чтобы DECT прошлый век.

Просто если делать WIFi все равно планируется, то смысла тогда DECT ставить уже нет так, как по сути транспорт для телефонии уже у Вас будет. Далее Вы вешаете на него либо трубки, либо мобильные софтфоны. Основная проблема в таком решении (VoIP) отсутствие нормальных "железных" аппаратов сейчас на рынке. В пику развития софтфонов, многие производители перестали их выпускать. Есть 1-2 хорошие модели но они достаточно не дешевы.  

 

По технической части, хороший роуминг в данном случае обязателен. Без него работать не будет. Плюс приоретизация VoIP трафика, либо QOS, либо на аппаратном уровне если есть. Из того перечня, WiFi производителей, что написали Вы. я бы однозначно смотрел на циско, Но лучшее решение, которое мы используем в таких задачах сейчас это Ruckus Wireless. Более стабильного покрытия сейчас не делает никто. 

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Ну не то чтобы DECT прошлый век.

Просто если делать WIFi все равно планируется, то смысла тогда DECT ставить уже нет так, как по сути транспорт для телефонии уже у Вас будет. Далее Вы вешаете на него либо трубки, либо мобильные софтфоны. Основная проблема в таком решении (VoIP) отсутствие нормальных "железных" аппаратов сейчас на рынке. В пику развития софтфонов, многие производители перестали их выпускать. Есть 1-2 хорошие модели но они достаточно не дешевы.  

 

По технической части, хороший роуминг в данном случае обязателен. Без него работать не будет. Плюс приоретизация VoIP трафика, либо QOS, либо на аппаратном уровне если есть. Из того перечня, WiFi производителей, что написали Вы. я бы однозначно смотрел на циско, Но лучшее решение, которое мы используем в таких задачах сейчас это Ruckus Wireless. Более стабильного покрытия сейчас не делает никто.

 

А можна більш подробніше про Ruckus Wireless, де таке реалізовоно. І чи був досвід реалізації подібного щось що я написав в першому пості? Дякую.
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
 
А можна більш подробніше про Ruckus Wireless, де таке реалізовоно. І чи був досвід реалізації подібного щось що я написав в першому пості? Дякую.

 

Якщо брати весь світ, то багато де . Недарма цей виробник є зараз номером один в корпоративному WLAN у світі, де якраз і потрібна висока надійність покриття, так як на нього вішають багато сервісів (відеоспостереження , голос , відео ітд). Якщо брати СНД, то в РФ багато реалізованих проектів, в Україні поки він не настільки широко представлений, але тільки через те, що виробник новий на нашому ринку. Особисто я знаю дві компанії (200-250 чоловік), в яких реалізовано це залізо і там проекти такі самі як ваш . В Одесі на стадіоні теж я чув що на ньому реалізують. Якщо потрібно більш детально, то можете звернутися до SMART NETWORK DISTRIBUTION, там більш детально розкажуть про Ruckus Wireless, там же можна взяти потестувати точки, наприклад, і зрозуміти потрібно чи ні . Ми, наприклад, дуже зацикавились цим виробником , коли потестувати.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Дякую дуже за наводку про SMART NETWORK DISTRIBUTION, і якщо можна їхні координати, ато в Україні я не можу знайти їх представників. Дякую.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Есть готовые решения и работающие давно.

 

1) UniFi — корпоративный Wi-Fi с контроллером, доступный каждому. Первое впечатление

http://habrahabr.ru/company/comptek/blog/114722/

 

2) UniFi 2.0 Хотспот для кафе и гостиниц. Офисный Wi-Fi. Обзор нового бесплатного контроллера

http://habrahabr.ru/company/comptek/blog/125876/

 

3) Разворачивание Unifi сети. Личный опыт от и до

http://habrahabr.ru/post/125978/

 

P.S. Не забывайте читать комментарии после каждой статьи: много есть полезной информации.

Відредаговано mace
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Дякую дуже за наводку про SMART NETWORK DISTRIBUTION, і якщо можна їхні координати, ато в Україні я не можу знайти їх представників. Дякую.

там нагорі сторінки є їх український телефон, або напишить  поштою на адресу a.pinchuk на їхньму домені.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Вхід

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, що переглядають цю сторінку.

×
×
  • Створити нове...