Перейти до

Рекомендованные сообщения

 

Ну дак проблема в чем? Пусть предоставят и покажут то что ставят, вы же дома будите. Не такая это и ценность грозозащита чтоб ее при наличии не ставить а ныкать, и еще питання а у вас заземление есть? От грозозащиты без хорошей земли толку как с козла молока.

звідки я дізнаюсь шо воно не бу? там що написанно?

 

Блин, не любитель писать (больше читаю), но не удержался.  Уважаемый mersimus2, иногда бу электроника выхаживает поболее, чем новая.  Вам то какая разница- работает да и чудненько.  Да и кто Вам сказал, что будет установлено бу.  Кстати цена в 1300 грн весьма демократичная цена для WIFI.  Надеюсь, ребята, к которым Вы решили подключиться, уже прочли эту тему и сделали на счёт Вас выводы...

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • Відповіді 56
  • Створено
  • Остання відповідь

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Что значит сбить? Не устраивает не подключайтесь, что за выражения.... Вы когда в магазин приходите тоже себестоимость колбасы считаете? в один магазин привезли на лимузине который арендовали за 2000

Провайдер хоче заробити на тому, за що Ви готові платити (нагалошую, заробити, а не збити). Якщо в провайдера є фахівці, які організовують якісну роботу всієї мережі, то що тут поганого?  Наведу прик

Вот читаю и не могу удержаться. Вот такие товарищи как топикстартер мне в жизни попадаются часто, у такого типа людей денег много. Их просто тупо давит жаба что кто-то заработает 1 грн на них, и потом

mersimus2, Не берите дурного в голову, поговорку знаете? Курочка в гнезде, яйцо в пизде, а Вы со сковородкой бегаете... Вы даже еще ничего не установили а уже как вроде у вас все сгорело к чертовой матери. БУ в своем большинстве снимают провайдеры которые переходят на оптику, и раз оно работало и горя не знало то оно еще работать и работать будет, так сказать тестовый период уже был, и вы точно знаете что там нет брака заводского :)

Відредаговано BARVIT
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

у меня вон попалась в прошлом месяце лока м2... вскрыл коробку (девственная, запечатаная!), включил для конфигурации. она заработала, а после ребута все, глына. горят все индикаторы. сделал возврат. я абонам даю пол года гарантии.

Відредаговано ipconfig
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Вот читаю и не могу удержаться. Вот такие товарищи как топикстартер мне в жизни попадаются часто, у такого типа людей денег много. Их просто тупо давит жаба что кто-то заработает 1 грн на них, и потом будет аж целых 100 грн каждый месяц зарабатывать. 

 

Шановний, то що не б.у. СРЕ вам поставлять ви якщо не повністью сліпий побачите по упаковці нс2, запах нового, все як кажуть муха не ібалася.. Якщо ви рахуєте що 1300 грн то ваш провайдер олігарх на вас наживаеться, тоді візьміть аркуш паперу і запишіть всі затрати:

1. Інтернет канал 

2. Оплата РЧР

3. Оплата Ліцензії

4. УДЦР як разові так і щомісячні платежі.

5. ГСМ до вас на встановлення, а також на виїзд коли ви будете в грозу танчики ганяти і "Зевс" трахне вам НС2,

6. Податки

7. Зарплати - монтажникам, адміну, техпідтримці, бухгалтеру і звісно самому олігарху ящо лишеться якась крихта.

8. Кровососи - обіди, бензик на їх кенго, форд чи дустер ....

9.  Оренда офісу. 

10. Послуги банків.

11. Послуги перевізників щоб доставити вам ваш СРЕ НС2.

12. Оренда мість для БС.

13 і т.д. ще багато всього треба оплатити і багато є не передбачуваних витрат. 

А коли аркуш паперу закінчеться, тоді позвоніть свому провайдеру скажіть що ви поняли що ви "олень" і просите пробачити вас та підключити до інтернету. А коли приїдуть монтажники жарьте шкварку і тягніть з холодильника горіляку і квашений огірок, як закінчать роботу і покажуть вам гугла накривайте стіл і перепрошуйте за те, що ви на них гнали бочку, що вас обдерають . 

Відредаговано FTTH_VN
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

 

 

Ну дак проблема в чем? Пусть предоставят и покажут то что ставят, вы же дома будите. Не такая это и ценность грозозащита чтоб ее при наличии не ставить а ныкать, и еще питання а у вас заземление есть? От грозозащиты без хорошей земли толку как с козла молока.

звідки я дізнаюсь шо воно не бу? там що написанно?

 

Блин, не любитель писать (больше читаю), но не удержался.  Уважаемый mersimus2, иногда бу электроника выхаживает поболее, чем новая.  Вам то какая разница- работает да и чудненько.  Да и кто Вам сказал, что будет установлено бу.  Кстати цена в 1300 грн весьма демократичная цена для WIFI.  Надеюсь, ребята, к которым Вы решили подключиться, уже прочли эту тему и сделали на счёт Вас выводы...

 

яка вам різниця шо про мене провайдер думає я думаю шо він повинен мені обяснить чому краще його обладнення а не моє. яка різниця хто поставе те обланення я чи він головне для мене щоб воно працювало . я особисто для себе рішив шо якщо він не захоче щоб я ставив своє обладнення то я не буду підключатись до ньго. вибачте я хочю сам в цьому розбиратись я людина молода можливо дурна. але ви знаете я хочу це зробити це сам. я хочу навчятися..... якшо навіть провайдер читає цю тему і зімною не согласний нехай не підключає мені інтернет. Я ХОЧЮ САМ ЦЕ ЗРОБИТИ... тому що людина повина навчятись....  

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Ну как сам? Как Вы не поймете, никто, ни этот провайдер ни другой, не дадут вам логин с паролем от базовой станции, понимаете - он один для всех, Это равносильно что просить пароли от серверов. Ну не будет так как вы хотите. А завтра вы приволокете 10 станций и будете всех их к сектору цеплять зная пароли, понятно что толку не будет и интернет не заведется, ну как бы никуда наше кровное, то что в генах не денешь. - а поднасрать? Не даст вам пароль провайдер ни в случае если он свою оборудку ставить будет ни в случае если вашу. Хотите учиться? не проблема покупаете пару таких станций и учитесь, но не на боевой станции провайдера.

Відредаговано BARVIT
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Вот читаю и не могу удержаться. Вот такие товарищи как топикстартер мне в жизни попадаются часто, у такого типа людей денег много. Их просто тупо давит жаба что кто-то заработает 1 грн на них, и потом будет аж целых 100 грн каждый месяц зарабатывать. 

 

Шановний, то що не б.у. СРЕ вам поставлять ви якщо не повністью сліпий побачите по упаковці нс2, запах нового, все як кажуть муха не ібалася.. Якщо ви рахуєте що 1300 грн то ваш провайдер олігарх на вас наживаеться, тоді візьміть аркуш паперу і запишіть всі затрати:

1. Інтернет канал 

2. Оплата РЧР

3. Оплата Ліцензії

4. УДЦР як разові так і щомісячні платежі.

5. ГСМ до вас на встановлення, а також на виїзд коли ви будете в грозу танчики ганяти і "Зевс" трахне вам НС2,

6. Податки

7. Зарплати - монтажникам, адміну, техпідтримці, бухгалтеру і звісно самому олігарху ящо лишеться якась крихта.

8. Кровососи - обіди, бензик на їх кенго, форд чи дустер ....

9.  Оренда офісу. 

10. Послуги банків.

11. Послуги перевізників щоб доставити вам ваш СРЕ НС2.

12. Оренда мість для БС.

13 і т.д. ще багато всього треба оплатити і багато є не передбачуваних витрат. 

А коли аркуш паперу закінчеться, тоді позвоніть свому провайдеру скажіть що ви поняли що ви "олень" і просите пробачити вас та підключити до інтернету. А коли приїдуть монтажники жарьте шкварку і тягніть з холодильника горіляку і квашений огірок, як закінчать роботу і покажуть вам гугла накривайте стіл і перепрошуйте за те, що ви на них гнали бочку, що вас обдерають . 

знаеш якщоб він мені сказав що якщо я підключаю своє обладенення сам все налаштовую але платю йому за піключення до його бс 200-300 грн яб согласився. а так ні краще я буду без інтернета чим так,.... 

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

mersimus2 

можно не скромный вопрос? - где\кем вы работаете? 

 

навчяюсь на Электрические системы и комплексы транспортных средств 2 курс.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Вот где фиерический пи...ец, Ну как сам? Вы понимаете о чем говорите вообще или абы погавкать? Стоит база, на ней работают уже абоны, и тут вы начинаете учиться настраивать а абоны тем временем ахуевают от интернета... Вот интересно Вы когда на автосервис приезжаете то тоже говорите ану все пошли нах.... дайте мне яму ключи помещение, буду сам ремонтировать что вам козлам денег не платить?

Відредаговано BARVIT
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Ну как сам? Как Вы не поймете, никто, ни этот провайдер ни другой, не дадут вам логин с паролем от базовой станции, понимаете - он один для всех, Это равносильно что просить пароли от серверов. Ну не будет так как вы хотите. А завтра вы приволокете 10 станций и будете всех их к сектору цеплять зная пароли, понятно что толку не будет и интернет не заведется, ну как бы никуда наше кровное, то что в генах не денешь. - а поднасрать? Не даст вам пароль провайдер ни в случае если он свою оборудку ставить будет ни в случае если вашу. Хотите учиться? не проблема покупаете пару таких станций и учитесь, но не на боевой станции провайдера.

так я не просю парольбезплатно я можу за нього віддати 200-300 грн. без проблем. мені стромно самому підключяться. ви думаєте що я буду других підключятьнавіщо мені це нада? я не можу гарантувати  що в мене воно буде добре працювать.  

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Вот где фиерический пи...ец, Ну как сам? Вы понимаете о чем говорите вообще или абы погавкать? Стоит база, на ней работают уже абоны, и тут вы начинаете учиться настраивать а абоны тем временем ахуевают от интернета... Вот интересно Вы когда на автосервис приезжаете то тоже говорите ану все пошли нах.... дайте мне яму ключи помещение, буду сам ремонтировать что вам козлам денег не платить?

якщо вони мені дадуть данні про бс не думаю що це на довго затянеться.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Сука держите меня семеро.... за пароль 300 грн :) Это жесть.

а скоко? міліон? я уже говорив якщо провайдер не захоче нах мне такий інтенет

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Да вы же смысл даже не поняли что на долго затянется? Пароль тогда нужно будет менять и вам и каждой станции и на базе чтоб вы больше туда попасть не смогли, Вопрос - накой лях оно провайдеру нужно? Ему делать больше некуй как вашу дупу подтирать? Вы пишите не имея представления вообще как это работает, если бы вы хотели научиться купили бы 2 станции и учились, нет - куча информации в гугле. Но нельзя такую ахинею нести. Не в деньгах дело ведь, пароль этот вам вообще никогда не пригодиться, Вам он для работы не нужен. Не поленитесь, почитайте как это все настраивается, и тогда Вы не будете такой ерунды городить.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

 

mersimus2

можно не скромный вопрос? - где\кем вы работаете? 

 

навчяюсь на Электрические системы и комплексы транспортных средств 2 курс.

 

пример: на перегоне у электропоезда (с пассажирами) заклинило пантограф, ваша задача устранить неисправность и отправить машину далее по маршруту, среди пассажиров находится студент который сообщает, что он в теории знает как исправить поломку и хочет попрактиковаться ( тем более что ему еще и ехать нужно) - Ваши действия? 

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

 

 

mersimus2

можно не скромный вопрос? - где\кем вы работаете? 

 

навчяюсь на Электрические системы и комплексы транспортных средств 2 курс.

 

пример: на перегоне у электропоезда (с пассажирами) заклинило пантограф, ваша задача устранить неисправность и отправить машину далее по маршруту, среди пассажиров находится студент который сообщает, что он в теории знает как исправить поломку и хочет попрактиковаться ( тем более что ему еще и ехать нужно) - Ваши действия? 

 

целеком поезд на ремонт. студент нехай гуляє. тільки ви не зовсім правильний приклад привели.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

целеком поезд на ремонт. студент нехай гуляє. тільки ви не зовсім правильний приклад привели.

шутник однако, когда работать начнете, для Вас будет большая неожиданность -что на одной рабочей секции да с перегрузом можно доползти (правда порвав график), отремонтироваться и вернуться в депо.

А со студентом- правильно.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

 

целеком поезд на ремонт. студент нехай гуляє. тільки ви не зовсім правильний приклад привели.

шутник однако, когда работать начнете, для Вас будет большая неожиданность -что на одной рабочей секции да с перегрузом можно доползти (правда порвав график), отремонтироваться и вернуться в депо.

А со студентом- правильно.

 

по перше я навчяюсь не в зелезке а в Национальный университет кораблестроения може чув? специфіку роботи поїздів не  вивчяли)

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

А я таки не розумію, чого провайдер вперся рогом і не підключає?
Ну хоче абонент купити САМ обладнання і САМ змонтувати? В Чому проблема?
 

Умови:

1. Жодних гарантій на обладнання та якість каналу зв*язку.

2. За налаштування обладнання спеціалісту та реєстрацію документів 350 грн

3. Бензин 50 грн

4. Налаштування після повідомлення абонента про те, що він зевершив монтаж. Налаштування протягом 5 робочих днів після повідомлення.

5. У випадку, коли в абонента сигнал критично погіршиться, його відключать без попередження до усунення проблеми. Щоб інші абоненти не страждали.

6....

7...

8...

 

 

Або:

1300 грн

1. Гарантія 12 місяців (гроза, перепад напруги, відсутність заземлення - не гарантійні випадки)

2. Абонента нічо не іпе.

 

 

В чому проблема то?

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

по перше я навчяюсь не в зелезке а в Национальный университет кораблестроения може чув? специфіку роботи поїздів не  вивчяли)

в принципе не важно где Вы учитесь, важно то что Ваши (ВОЗМОЖНЫЕ) неправильные действия могут привести к нарушению работоспособности сегмента сети

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Проблема в том что не хотять наше величество по нормальному, хотять получить доступ к базовой и самим учиться настраивать :) Даже 300 грн готов провайдеру дать чтоб тот ему пароль от базовой дал.


:facepalm:  :D

Да не все я знаю, но если бы так раздулась тема, я бы наверное давно понял что я гоню, чего-то не то пишу и полез бы читать... тебя как кота паршивого носом тычат тычат, а ты серешь и серешь :)))

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

якщо в ТС немає інету - як він тут пише?

думками ) мені потрібен інтенет тільки на літо і до іншого літа просто модем не хочю кіплять. а так у мене є інтернет в місті

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Вхід

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, що переглядають цю сторінку.

  • Схожий контент

    • Від hr.manager
      Добрий день! 
      В компанію  Linkcom інтернет-провайдер (м. Львів), на роботу потрібен: 
       
      Інженер телекомунікаційних мереж
       
      Обов’язки:
      Пайка оптичних волокон високого рівня складності патчпанелі, каналізаційні муфти; Ремонт магістральних і абонентських кабельних мереж; Виконання інженерних планів по оптимізації та розвитку мережі; Встановлення і оптимізація пасивного і активного обладнання на точках, при потребі в абонента; Встановлення і перенос коробок, оптичних муфт та інше; Прокладка кабелю якщо кабель був пошкоджений, або його маршрут потребує оптимізації; Виконання вимірювальних робіт з оптикою.  
      Вимоги:
      Навики виконання вимірювальних робіт з оптикою; Досвід роботи з PON технологією; Досвід роботи з електрикою; Досвід пайки оптоволокна, каналізаційних муфт;  Бажана наявність власного авто.  
      Рівень зп від 35тис.
       
      Звертатися за телефоном 0969193227 Євгенія. 
    • Від hr.manager
      Добрий день! 
      В компанію Linkcom інтернет-провайдер (м. Львів), на постійну роботу потрібен: 
       
      Технік (Спеціаліст з обслуговування абонентів)
       
      Обов’язки:
      Обслуговування мережевого обладнання; Сервісне обслуговування абонентів; Вирішення технічних проблем клієнта, пов’язаних з роботою інтернету; Організації розводки по приміщеннях; Налаштування Wi-Fi точок доступу. Вимоги:
      Наяність автомобіля. Розуміння, як працює мережеве обладнання; Досвід роботи з Mikrotik, Ubiquiti, Ruijie. Бажано:
      Досвід роботи у сфері телекомунікацій. Навички роботи з електрикою.  
      Рівень зп 30-35тис.
       
      За подробицями звертайтеся за телефоном 0969193227 Євгенія.
    • Від Сергій Листовий
      Який найкращий провайдер в Тернополі?
    • Від nvr
      В пошуку провайдера для юридичної особи (виробництво)
      Локація: Вінницька область, район Ямполя 
      Швидкість 50-100мбіт.
      Статична біла ip-адреса.
      З подальшою побудовою локальної мережі по території об'єкта.
       
      Геолокація:
       
       
       
       
    • Від hr.manager
      Добрий день! 
      В компанію інтернет-провайдера (м. Львів), на постійну роботу потрібен: 
       
      Технік (Спеціаліст з обслуговування абонентів)
       
      Обов’язки:
      •  Обслуговування мережевого обладнання;
      •  Сервісне обслуговування абонентів;
      •  Вирішення технічних проблем клієнта, пов’язаних з роботою інтернету.
       
      Вимоги:
      •  Наяність автомобіля.
      •  Розуміння, як працює мережеве обладнання (роутери та ін.)
       
      Бажано:
      •  Досвід роботи у сфері телекомунікацій.
      •  Навички роботи з електрикою.
       
      Рівень зп від 25тис.
       
      За подробицями звертайтеся за телефоном 0969193227 Євгенія.

×
×
  • Створити нове...