Jump to content

WIFINS

Сitizens
 • Content Count

  408
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

WIFINS last won the day on September 1 2021

WIFINS had the most liked content!

Community Reputation

42 Очень хороший

About WIFINS

 • Rank
  Оборотень

Recent Profile Visitors

2,448 profile views
 1. Можливо комусь потрібно. Продам MIKROTIK б/в в основному серія SXT, є не багато SQ та декілька DISC. Всі з рівнем ліцензії 3. Є на 2 ,4 GHz і на 5 GHz. Ціна 380 грн за штуку (до 5 шт). Більше 5 штук - 350 грн за штуку. Укомплектовані блоком живлення та POE інжектором. Зв'язок через ЛС.
 2. Як що це для роутера + ону, такого блока живлення достатньо. В самого подібна збірка працює з акумом 17 ач. Вже не пам'ятаю, коли в мене роутер перезавантажувався. І чисто із цікавості, що це за роутер- монстр, що жре аж 36 вт?
 3. А чому Ви просто не звернетесь до провайдера, поясните, що Ви хочете, можливо провайдер знайде для Вас рішення, яке Вас влаштує? В чому прикол перебирати ОНУ? Звісно, без фінансової зацікавленості провайдер не буде нічого робити, але кошти, які Ви тратите, перебираючи ОНУ краще віддати провайдеру, дешевше буде)))
 4. Можливо кому потрібно. Все обладнання 5 ГГц Mikrotik LHG --- наявність 5 штук по 750 грн/ шт Mikrotik Lite SQ ---- наявнысть 3 шт по 450 грн/ шт Mikrotik SXT LITE ---- багато)) по 450 грн/ шт Все обладнання з блоками живлення, без ремонтів, скинуті в заводські налагодження. Всі питання в ПП. Відправка новою поштою.
 5. Наразі по Бімам не актуально. Є деяка кількість Мікротік 5 ГГц (різні моделі) В разі зацікавленості пишіть в особисті повідомлення.
 6. Можна заюзати щось із MeanWell. Наприклад DRC-100A, тим більше вони наразі з'явились у постачальників.
 7. Куплю Nanobeam чи Powerbeam M2 в робочому стані, бажано не ремонтні. Nanobridge не цікавлять. Потрібно декілька штук. Пропозиції в особисті повідомленння. Дякую.
 8. Archer AX10 Так я і не написав, що тільки 4 години тримає та виключається. Можливо добу витримає (не знаю, не пробував) Написано, що в режимі відсутності електроенергії 4 години та 2 години з електроенергією ОНУ та роутер працює безперебійно.
 9. ЗА Пролайновське рішення. З акумулятором 9 АЧ ONU+роутер тримає в режимі 4 години без електроенергії потім зарядка 2 години.
 10. Куплю БУ гігові медіаконвертори під SFP з блоками живлення, в робочому стані. Потрібно 6 штук. Зв'язок через особисті повідомлення. Дякую
 11. Имеем 2 штуки таких. Уже 2 года полет нормальный. В одном из аппаратов был не большой косяк- перестал видеть волокна. Проблему нашли сами- на одном из разъемов был плохой контакт. Используются со средней интенсивностью при разных погодных условиях. Все ОК. Так что за свою цену нормальный аппарат (ИМХО) Удобно, что холдеры идут универсальными.
 12. Продам Nanobeam M5 300 в комплекті з блоком живлення. В наявності 10 комплектів. Всі антени не ремонтні і в робочому стані. Ціна за одиницю 850 грн. Хто забере всі- віддам по 800 грн за штуку.
 13. Этот пункт особо то никого не прикрывает. Эти картинки не сильно пришьеш при проверке. А вот разъяснения в письме со ссылкой на пункты законов- это уже кое что. Сегодня едва не занялись регистрацией РРО. Пока притормозили.
×
×
 • Create New...