Jump to content

WIFINS

Сitizens
 • Content Count

  409
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Everything posted by WIFINS

 1. Продам. Ціна вниз)) До 5 штук по 350 грн 5 шт і більше по 300 грн
 2. Використовуємо Пролайновські грозозахисти з ПОЕ. Порти від статики не горять. Відпрацьовують на всі 100%. Але потрібна хороша "земля". Ще використовуємо такі "медіаконвертори" Ubiquiti FiberPoE Generation 2 (F-POE-G2.
 3. Можливо комусь потрібно. Продам MIKROTIK б/в в основному серія SXT, є не багато SQ та декілька DISC. Всі з рівнем ліцензії 3. Є на 2 ,4 GHz і на 5 GHz. Ціна 380 грн за штуку (до 5 шт). Більше 5 штук - 350 грн за штуку. Укомплектовані блоком живлення та POE інжектором. Зв'язок через ЛС.
 4. Як що це для роутера + ону, такого блока живлення достатньо. В самого подібна збірка працює з акумом 17 ач. Вже не пам'ятаю, коли в мене роутер перезавантажувався. І чисто із цікавості, що це за роутер- монстр, що жре аж 36 вт?
 5. А чому Ви просто не звернетесь до провайдера, поясните, що Ви хочете, можливо провайдер знайде для Вас рішення, яке Вас влаштує? В чому прикол перебирати ОНУ? Звісно, без фінансової зацікавленості провайдер не буде нічого робити, але кошти, які Ви тратите, перебираючи ОНУ краще віддати провайдеру, дешевше буде)))
 6. Можливо кому потрібно. Все обладнання 5 ГГц Mikrotik LHG --- наявність 5 штук по 750 грн/ шт Mikrotik Lite SQ ---- наявнысть 3 шт по 450 грн/ шт Mikrotik SXT LITE ---- багато)) по 450 грн/ шт Все обладнання з блоками живлення, без ремонтів, скинуті в заводські налагодження. Всі питання в ПП. Відправка новою поштою.
 7. Наразі по Бімам не актуально. Є деяка кількість Мікротік 5 ГГц (різні моделі) В разі зацікавленості пишіть в особисті повідомлення.
 8. Можна заюзати щось із MeanWell. Наприклад DRC-100A, тим більше вони наразі з'явились у постачальників.
 9. Куплю Nanobeam чи Powerbeam M2 в робочому стані, бажано не ремонтні. Nanobridge не цікавлять. Потрібно декілька штук. Пропозиції в особисті повідомленння. Дякую.
 10. Archer AX10 Так я і не написав, що тільки 4 години тримає та виключається. Можливо добу витримає (не знаю, не пробував) Написано, що в режимі відсутності електроенергії 4 години та 2 години з електроенергією ОНУ та роутер працює безперебійно.
 11. ЗА Пролайновське рішення. З акумулятором 9 АЧ ONU+роутер тримає в режимі 4 години без електроенергії потім зарядка 2 години.
 12. Куплю БУ гігові медіаконвертори під SFP з блоками живлення, в робочому стані. Потрібно 6 штук. Зв'язок через особисті повідомлення. Дякую
 13. Имеем 2 штуки таких. Уже 2 года полет нормальный. В одном из аппаратов был не большой косяк- перестал видеть волокна. Проблему нашли сами- на одном из разъемов был плохой контакт. Используются со средней интенсивностью при разных погодных условиях. Все ОК. Так что за свою цену нормальный аппарат (ИМХО) Удобно, что холдеры идут универсальными.
 14. Продам Nanobeam M5 300 в комплекті з блоком живлення. В наявності 10 комплектів. Всі антени не ремонтні і в робочому стані. Ціна за одиницю 850 грн. Хто забере всі- віддам по 800 грн за штуку.
 15. Этот пункт особо то никого не прикрывает. Эти картинки не сильно пришьеш при проверке. А вот разъяснения в письме со ссылкой на пункты законов- это уже кое что. Сегодня едва не занялись регистрацией РРО. Пока притормозили.
 16. Соррі Поправив Ну в принципе правильно. Или РРО.
 17. Дивимся модуль 5.7 І на сайті ІНАУ https://inau.ua/document/lyst-no-08-vid-dps-17012022-shchodo-rozyasnen-stosovno-zastosuvannya-operatoramy РРО з 21 січня 2022.pdf
 18. ПриватБанк обычно просит затянуть квартальную отчетность в Приват24 для бизнеса. После этого у них никаких вопросов с выводом не возникает. Но в этом есть и удобство при, например, кредитовании.
 19. Сегодня немного погонял AX10 на гигабитном канале. По кабелю там и так все понятно. По радио вот такие результаты (расстояние 3 метра от роутера без преград)) Первый скрин 2,4 и второй 5 GHz
 20. Колеги! Та залиште ви його в спокої. То його проблеми (а можливо і нема ніяких проблем), що буде далі. В нього своя точка зору і вона не співпадає з точкою зору більш знаючих людей. Вам не однаково, що там буде далі? ТС мені зараз напоминає кролика, який пручається, але сам лізе в глотку удаву. Вибачте за порівняння.
 21. Тобто ще нічого не сталось? Ніяких актів, приписів ви не отримували? Просто авто УДЦР зупинилось навпроти двору? Та може бути 100500 причин такої зупинки не пов'язаних навіть з роботою, банально щось з авто трапилось, як приклад. Якого ви понакатували скарг? Яка у вас ціль? Чи ви таким чином показуєте свою значимість? Те, що ви не бачили три роки авто УДЦР у себе в селі- не означає, що моніторинг не проводився. Ви підписували акти виконаних робіт на моніторинг? Як що ТАК- то проводився і ви з цим погодились. Як що НІ- то чому не написали скаргу, не запропонували провести моніторин
 22. Взял на тест Archer AX10. Думаю, поиграюсь да кому то с абонов "впарим"))). Так и остался он у меня уже третий месяц, все летает даже на N стандарте. За 3 месяца никто его не перегружал, разве когда электричества не ставало. Хорошая относительно не дорогая железка.
×
×
 • Create New...