Перейти до

Технічна документація - ціна.


Рекомендованные сообщения

Доброго дня.

Цікавить питання, щодо ціни на розробку технічної документації по експлуатації сервера. Говорячи простими слова: є проект, я ведучий програміст. Потрібно написати документація новому адміну. Яка ціна на сьогодні таких речей? Дякую.

 

PS

ціну, будь ласка, вказувати в USD.

Відредаговано testinua
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

По идее если есть проект и Вы ведущий программист, то думаю вы получали ЗП за это. И Тех.документацию нужно было писать по ходу развития проекта. А не тогда когда решили забросить все и еще бабла срубить на том что в принципе должно уже было быть. Хорошо что так, а не дай бог по голове кто ударил бы? Конец проекту? Цена - надрать уши ведущему программисту.

Відредаговано BARVIT
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Программисты не пишут техническую документацию. Бывают варианты, но это редкие случаи. 

Если денег нет на технического писателя то лучше уж пусть тестировщики пишут...

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
Опубліковано: (відредаговано)

Дякую за відповідь.

До мене прийшов цей проект без будь якої документації. Особисто я маю записи, щодо всього що там є і як все працює, але при отриманні і передачі мені цього проекту - нічого в домовленості не було про документацію. Замовник особисто запропонував доплатити за документацію. Сам проект я не кидаю. Щоб зменшити витрати - замовник вирішив знайти адміна більш дешевшого і локального (тому що я та замовник з різних країн). І так, документація пишеться іншими людьми, а не адміністраторами чи програмістами, тільки основні моменти, технічні, можуть запитуватись в адміна у вигляді "як можна перезавантажити сервер з консолі?" і т.д. (у нормальному суспільстві це так).

Відредаговано testinua
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
Опубліковано: (відредаговано)

tkapluk

Дякую за відповідь.

На всі 100% ви праві. Але написати дуже просять і не просто так і не за просто так. Проект особисто я вів більше 3 років, а до мене ще рік. Писати досить не мало.

Відредаговано testinua
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Вхід

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, що переглядають цю сторінку.

×
×
  • Створити нове...