Jump to content
Local
peter001

Продам 2-х та 5-ти портові медіаконвертери.

Recommended Posts

1) Продам медіаконвертери netLink HTB-3100AB 

 

Характеристики:

  • Підтримка стандартів IEEE802.3, IEEE802.3u 10/100Base-TX, 100Base-FX

  • Роз'єм : один RJ-45 (Auto-MDI/MDI-X) вита пара

  • Один оптичний роз'єм SC, SM з довжиною хвилі:

       1) HTB-3100A: Tx-1550nm, Rx-1310nm;

       2) HTB-3100B: Tx-1310nm, Rx-1550nm;

  • Дальність передачі даних - 20 км

  • Швидкість передачі даних: TX: 10/100 Мбіт/с; FX: 100 Мбіт/с

  • Підтримка режиму Duplex

  • Основа IP113G

 

 

post-22823-0-42366100-1434458324_thumb.jpg  post-22823-0-06549500-1434457831_thumb.jpg

Ціна 640грн. - пара

 

2) 5-ти портові медіаконвертери:

 

Технічні характеристики:

  •  Підтримка IEEE 802.3 10Base-T, IEEE 802.3u 100Base-TX
  •  Підтримка функцій auto MDI / MDI-X
  •  Можливість перемикання портів в режим VLAN
  •  Максимальний розмір пакета 1552 байта
  •  Низике енерго-споживання, низьке виділення тепла
  •  Розміри: 70 x 94 x 26 мм (Ш x Д x В);
  •  Живлення  DC 5V/1A;
  •  Температура експлуатації : От 0 до +70 градусов C ;
  •  Вологість: 5-90% (без конденсату)
  •  Порти: чотири 10/100 Base-T, один оптичний роз"єм SC(1310/1550) 
  •  Дальність передачі даних - 20км 

  •  Основа Realtek RTL8305NB

post-22823-0-86571400-1434461596_thumb.jpgpost-22823-0-17773300-1434461606_thumb.jpgpost-22823-0-17501100-1434461613_thumb.jpg

Ціна 440грн./шт

 

Звязок через ПП та за т.(066)три88три7три5

Edited by peter001

Share this post


Link to post
Share on other sites

Також є аналогічні медюки (28$-пара), п"яти портовий без функції VLAN (1 шт TX-1310) (20$)

 

post-22823-0-20496200-1434701900_thumb.jpg  post-22823-0-86886000-1434701916_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Якщо Ви про 5-ти портовий медюк, тоді так, вони працюють як звичайний свіч, але RJ-45 портів 4 шт :) . По суті, це п"яти портовий свіч, в якого один порт оптичний. При бажанні його можна переводити в режим VLAN на рівні порта, в такому випадку всі медійні порти працюють тільки з оптичним і не бачатся між собою.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Характеристики:

  • Підтримка стандартів IEEE802.3, IEEE802.3u 10/100Base-TX, 100Base-FX

  • Роз'єм : один RJ-45 (Auto-MDI/MDI-X) вита пара

  • Один оптичний роз'єм SC, SM з довжиною хвилі:

       1) HTB-3100A: Tx-1550nm, Rx-1310nm;                                                                

       2) HTB-3100B: Tx-1310nm, Rx-1550nm;

  • Дальність передачі даних - 25 км

  • Швидкість передачі даних: TX: 10/100 Мбіт/с; FX: 100 Мбіт/с

  • Підтримка режиму Duplex

 Ціна 27у.о./пара, від 5 пар 26у.о./пара

post-22823-0-74038900-1450931964_thumb.jpg  post-22823-0-13532400-1450931982_thumb.jpg

post-22823-0-17521300-1450931992_thumb.jpg  post-22823-0-91333800-1450932005_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

подскажите вы продаете  с одной стороны 1 пор с другой 2 и 5 ? то есть в пареесть и 1 портовая и  много портовая ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

подскажите вы продаете  с одной стороны 1 пор с другой 2 и 5 ? то есть в пареесть и 1 портовая и  много портовая ?

продается 2 варианта

 

такой

25$ / пара

від 10 пар - 23$ / пара

post-22823-0-85054200-1452639384.jpg

 

или такой

5-ти порторві - 35$ / пара

post-22823-0-56375000-1452639422.jpg

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

зверніть увагу на нестандартні вилки на блоках жтвлення

post-38885-0-25140400-1453535733_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Продам медіаконвертери 2-х, 5-ти, та 9-ти портові.

 

post-22823-0-62955200-1460329460_thumb.pngpost-22823-0-47785700-1460328662_thumb.pngpost-22823-0-42369800-1460328681_thumb.png

post-22823-0-40936600-1460330945_thumb.jpgpost-22823-0-92019000-1460330540_thumb.jpgpost-22823-0-44820500-1460330562_thumb.jpg

post-22823-0-03823100-1460330951_thumb.jpgpost-22823-0-05185000-1460330546_thumb.jpgpost-22823-0-85159300-1460331038_thumb.jpg

 

Ціна:

1. 2-х портові - 23$/пара (590грн)

2. 5-ти портові - 29$пара (744грн)

3. 9-ти портові - 24$/шт (615грн)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Мне вот интересно.

Если например взять 9-ти портовый медик.

В два эзернет порта воткнуть два компа то они соединятся между собой без подключения оптики?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Мне вот интересно.

Если например взять 9-ти портовый медик.

В два эзернет порта воткнуть два компа то они соединятся между собой без подключения оптики?

Если порты не в режиме VLAN-  конечно соединяться.  Там обычный тупарик

Share this post


Link to post
Share on other sites

Беру у этого продавца медиаконвертеры уже не первый раз.
Приходит всё вовремя, упаковано до воли таки хорошо, советую как продавца!!!! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Продам!


1. 2-х портові - 20$/пара   від 5пар-19$/пара


2. 5-ти портові - 27$пара 


3. 9-ти портові - 20$/шт 38$/пара


Share this post


Link to post
Share on other sites

Продам!


1. 2-х портові - 20$/пара   від 5пар-19$/пара


2. 5-ти портові - 27$пара 


3. 9-ти портові - 20$/шт 38$/пара


Share this post


Link to post
Share on other sites

Продам!


1. 2-х портові - 20$/пара   від 5пар-19$/пара


2. 5-ти портові - 27$пара 


3. 9-ти портові - 20$/шт 38$/пара


Share this post


Link to post
Share on other sites

Продам!


1. 2-х портові - 20$/пара   від 5пар-19$/пара


2. 5-ти портові - 27$пара 


3. 9-ти портові - 20$/шт 38$/пара


Share this post


Link to post
Share on other sites

Продам!


1. 2-х портові - 20$/пара   від 5пар-19$/пара


2. 5-ти портові - 27$пара 


3. 9-ти портові - 20$/шт 38$/пара


Share this post


Link to post
Share on other sites

Продам!


1. 2-х портові - 20$/пара   від 5пар-19$/пара


2. 5-ти портові - 27$пара 


3. 9-ти портові - 20$/шт 38$/пара


Share this post


Link to post
Share on other sites

Продам!


1. 2-х портові - 20$/пара   від 5пар-19$/пара


2. 5-ти портові - 27$пара 


3. 9-ти портові - 20$/шт 38$/пара


Share this post


Link to post
Share on other sites

Продам!


1. 2-х портові - 20$/пара   від 5пар-19$/пара


2. 5-ти портові - 27$пара 


3. 9-ти портові - 20$/шт 38$/пара


Share this post


Link to post
Share on other sites
Перед созданием темы или сообщения настоятельно рекомендуем ознакомиться с правилами раздела Торговля.
Правила раздела Торговля.

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

  • Similar Content

    • By Tanais
      Медиаконвертор TelStream MC-118/320-520SC - 412 грн./ ПАРА! (опт. 395 грн.)
       
    • By barist
      Продам пару новых медиаконвертеров 1550/1310 SC
      Тип разъема SC
      Скорость передачи данных до 100 Мбит/с
      Расстояние передачи данных до 20 км
      Новые
      Цена 290 грн за пару
      Есть пять пар.
       





    • By Bender_real
      Куплю 5 пар б/ушных медиков 100mb, одноглаз SC. Желательно совпадение бренда попарно. С родными корпусами, с блоками питания, полностью рабочие, внешний вид не важен.
      С предложениями пишите в личку, пожалуйста.
    • By ECOLAN
      За все 21$
      Блоков питания от медиков всего 2 шт.

    • By ZooEV
      Медиаконвертеры новые и б/у 100Mb 1310/1550.
      Фирмы Step4net, Gateray, RCI, Sofetec, Reacomm, Aluran, Fora, 3K и тд.
      Примерное количество около 50пар
      С БП, те которые БУ заменены конденсаторы выходной цепи на 16V 1000mF.
      Все рабочее, протестировано через iperf-3.1.3, 1 час нагрузка в однонапраленном режиме + 1 час в двунаправленном.
      Цена договорная. Ориентировочно 200грн/шт новые, 150грн/шт б/у + зависит от количества. 
      По вопросам наличия, фото и т.п в ЛС
       




×