mishechka007 Опубликовано: 20 вересня, 2015 Опубликовано: 20 вересня, 2015 (відредаговано) Привіт. Гуру мікротіка, потрібна ваша допомога. Чому не працюють Simple Queue? А коли запустити Torch будь якого інтерфейсу з сорс адресом моєї мережі, відразу починають працювати. куди копати? просто злетів сервер з білінгом і потрібно нарізати швидкість юзерам за допомогою мікротіка. Відредаговано 20 вересня, 2015 mishechka007
vlin Опубліковано: 20 вересня, 2015 Опубліковано: 20 вересня, 2015 Попробуйте /interface bridge settings set use-ip-firewall=yes
Enferno Опубліковано: 20 вересня, 2015 Опубліковано: 20 вересня, 2015 хотелось бы взглунуть на ваше правило шейпера сперва и фаервола
Ajar Опубліковано: 21 вересня, 2015 Опубліковано: 21 вересня, 2015 Дайте куски конфига /interface ; /queues ; /bridge; /ip
Рекомендованные сообщения
Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования
Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий
Создать аккаунт
Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!
Зарегистрировать аккаунтВхід
Уже зарегистрированы? Войдите здесь.
Войти сейчас