Jump to content

Ajar

Сitizens
 • Content Count

  1,314
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

Everything posted by Ajar

 1. а поставте прогу putty
 2. Ми зараз використовуєм пристрій ping3 http://www.equicom.ua/ping/ping3/ping3.htm , рахуємо скільки генератор працює годин штатним датчиком 220.
 3. т.е. в налаштуваннях можно вказати якийсь snmp oid , який при значені 1 - генератор працює , при 0 - не працює
 4. Цікава річ , спробую , дякую Вам! Щеб було б цікаво використовувати SNMP наприклад на ping3 на якусь лінію DG , тоді процес контроля був би максимально а втоматизований
 5. Ajar

  Triolan MAC Mikrotik

  Може у тріоанала на голові багато маків , або якись абон щось робить
 6. policy-map type network-qos jumbo class type network-qos class-default mtu 9216 стоіть в налаштуваннях ? ще спробуйте відключити лернінг на s-vlan
 7. Знайома стопка обладання , ці світчи предав пров з Білоі церкви ) , скидували пас згідно документаціі. Обладнання надавалось виключно війсковим .
 8. Про це і йде річ )) , бо в останій час клієнти почали жорстко виносить мозок тех підтримці ( тіпа чого у мене 700 а не гіг ) , клієнту треба показати що від нього до провайдера є швидкість по договру , а далі вже не наша проблема.
 9. Колеги, творче питання - а які рішення ви використовує для тестування швидкості в гігабіт від абонента до провайдера ? головний меседж - тестілка повина бути інтуітивно зрозуміла користувачу через веб, легковісна для браузера, по аналогіі з speedtest custom. PS iperf не пропонувати )))
 10. МАю серв dell r210 , жорсткій міняєшь , через дякій час оп'ять помилки, ітого контролеру поезда. Сімптоми з'являлися поступово, таке відчуття що якийсь чіп деградував
 11. RUDAKI-IX горить в аду , ви навіщо спамите ? Відправив на вас скарги .
 12. Диск ролі не грає зовсім, навіть з usb флеш буде працювати досить довго якщо налаштувати коректно /var ( в мене є поштовий роутер шлюз sms зі спулом в пам'яті, зроблений на швидку руку з двома usb по 16г , вже років 8 працює ) , я особисто ставлю те що є з максимальним mtbf, хороші SSD для серверів, або SAS вінти, можно пару дзеркалом.
 13. 1. Такі lifepo4 , бо до тих об'єктів 30-40-60км, і перебоі там досить часті , але не довгі 2-6 годин, свінец по троху вмирає навіть з додатковими зарядками. 2. також не маю бажання ставити розумні бмски в акуми, бо вже є типове рішення по інверторам та акб 3. є бажання зробити типовий додатковий блок підігріву для точок без обігріву, техніку в руки видав і він по інструкціі встановлює ну lifepo4 досить холодні при зарядці , я написав +50 градусів це захисне/аварійне реле , яке тупо відключає живлення , додатково ми отримуємо трапи та бачимо температуру через ping3
 14. Початкові умови досит пагані інвертори Logic Power 12V LPE-B-PSW-1000VA+ та акуми з бмскою яка не розуміє зарядку при низьких температурах. Струм зарядкі 25А. В голову йде тількі один правильний варіант високострумове реле 40-60А з датчиком температуру на акум . Або можно зробити цікаве рішення : коли є напруга 230в , та температура батареі низька , то ми підключаємо підігрів 100-200вт до інвертора по +12 , підігрів "з'їсть" частину струма при зарядці, ну а далі як тільки тем-ра піднялась то підігрів відключаємо.
 15. " В умовах холодної зарядки іони літію дезорієнтуються, оскільки вони працюють всередині графітового анода. Замість інтеркалювання ці іони зрештою покривають поверхню анода. Заряджання при низьких температурах може призвести до утворення гальванічного покриття, що знижує ємність акумулятора при збільшенні опору. Якщо утворюється достатньо покриття, воно може пробити сепаратор і викликати фатальне коротке замикання всередині комірки. "
 16. Питання в тому як організувати зарядку при відємних температурах, або наскільки критчна зарядка батареи перші 10 хвилин при мінусовій температурі ( поки вона прогріється )
 17. Добрий день, творче питання , а в кого є досвід організаціі підігріву lifepo4 батарей при мінусовій температурах ( -5-10) ? Поки бачу одне рішення - сіліконові термоковрики з алі експресу з вбудованими термореле , батарею обертаємо теплоізолом або пеноізолом. По 220 ставимо аварійне термореле на 50град. цельсія . Але є нюанс , якщо довгий час немає живлення , то батареі буде досить холодна на початку зарядкі ( десь перші 10-30хв) , наскількі ресурс батареі lifepo4 скорочуться при заряді при від'ємних температурах ?
 18. По суті там нічого цікавого, багато інфи по джитеру, напрузі процедура тестування , конструкція райзерів та інше, в кінці сказано що швидкість 8gt/s відповідає стандарту
 19. Розкажить будь ласка як ви вирахували пропускну здатність інтерфейса . Оф. тести : https://members.pcisig.com/wg/PCI-SIG/document/download/8277 а ще тут офіциали щось пишуть про пропускну здатність : https://pcisig.com/sites/default/files/files/PCI-SIG_Speeds and Feeds Graphic_Final.pdf
 20. 4640 так склалося, готовий не треба , вже замовили gen9 .
 21. Так , розглядав циски 93180 коштує мульон, хоча глянув ебей подешевшала можно брати, а в 9372 не влізить роут тейбл " 983281 of 983281 routes for 135482 network"
 22. Вже і так 2 стоіть мастер-слейв , питання в тому що цей софтроутер приймає аплінкі, далі вже траф ділется на меньш потужні сервера доступа, контрек відключений По моім розрахункам для XL710 максимум 58-59 гбит/c ( FD ~29гбит/c ), більше не пропустить шина PCIe v3 , в жовтні приїде ще карта якраз буде 2 сервака з 2х40 , спробую затестити.
 23. Питання як рахувати трафік ? (rx+tx)/2 ?
×
×
 • Create New...