Перейти до

Mikrotik 2 канала Інтернет.


Рекомендованные сообщения

Доброго дня. Є мікротік і два канала інтернет, один швидкий до 50 мегабіт, один стабільний 2 мегабіти. Основний канал 50 мегабіт, але не стабільний, у час пік падає до 0.5. Хочу щоб коли основний 0.5 мегабіт, переключалося все на стабільний, а як тільки вирівняється швидкість на основному, переходив назад. 

Поки що думаю що можу зробити так, написати скрипти і переключати їх вручну.(У nat ставити маскарадінг або на один або на інший канал).

Проблема в тому що канал не обривається, а просто швидкість падає. Думав може зробити route cost метрику, але канали обоє завжди reachable ( це ще якщо я правильно зрозумів функцію route cost, виходив із своїх знань теорії графів, де є вага ребра)

 

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 2 weeks later...

а за пиво нельзя решить если не хватает трафика что бы второй компенсировал не достачу, ну так сказать из двух по 50 мбт сделать при не хватке 100мбт?

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Доброго дня. Є мікротік і два канала інтернет, один швидкий до 50 мегабіт, один стабільний 2 мегабіти. Основний канал 50 мегабіт, але не стабільний, у час пік падає до 0.5. Хочу щоб коли основний 0.5 мегабіт, переключалося все на стабільний, а як тільки вирівняється швидкість на основному, переходив назад. 

Поки що думаю що можу зробити так, написати скрипти і переключати їх вручну.(У nat ставити маскарадінг або на один або на інший канал).

Проблема в тому що канал не обривається, а просто швидкість падає. Думав може зробити route cost метрику, але канали обоє завжди reachable ( це ще якщо я правильно зрозумів функцію route cost, виходив із своїх знань теорії графів, де є вага ребра)

В микротике есть traffic monitor, можно скриптом мониторить скорость канала и если падает до какого то уровня переводить на стабильный канал.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Вхід

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, що переглядають цю сторінку.

  • Схожий контент

    • Від Игорь_Кривой Рог
      Продам за ненадобностью остатки после модернизации, лежать без дела.
       
      Mikrotik RB850Gx2 - 4шт.
       
      Mikrotik RB260GS - 1шт.
       
      Все в рабочем состоянии, сброшены на заводские настройки, битые порты отсутствуют.
       








    • Від Dimon123
      новий, без коробки, відправлю 1600 грн


    • Від Dimon123
      Новий, в коробці, відправлю. 1200 грн
       


    • Від cyi
      Вітаю. Така проблема, в Mikrotik 2011UAS-2HnD перестав працювати порт 7 та 10. Може хто підкаже в чому проблема або ж має Repair Instruction.
      Дякую.
    • Від Turist
      продам mikrotik ccr1036-12g-4s, ccr1009-8g-1s-1s+
      все робоче, все працює
      ccr1036-12g-4s - 17500 грн. (в наяності 2 шт)
      ccr1009-8g-1s-1s+     -  12000 грн - 1 шт
×
×
  • Створити нове...