Перейти до

2 канала до ВЕБ-сервера.


Рекомендованные сообщения

Тут неодноразово піднімалося питання про розподілення нагрузки на 2 канали для роздачі інету в локалку і як я зрозумів, остаточна відповідь полягає у реєстрації своєї АС та налаштуванню БГП протокола з провайдером аплінком.

 

Мене цікавить трохи інша задача.

 

Є веб-сервер ОС -Лінукс Слаквеа , є зареєстрований домен, до веб сервера іде 2 мережеві плати від двох провайдерів з двома реальними ІР .

Потрібно зробити, щоб можливість доступу до веб сервера з інету була одночасно (паралельно) з 2 каналів для балансування навантаження та резервування в разі винекниння проблем з одним із каналів.

 

Як я собі уявляю, треба мабуть починати з того, щоб домен прикріпити в панелі до двох реальних ІР ( Чи таке можливо ?) , а потім налагодити динамічну маршрутизацію, але не знаю як, може хтось підкаже в якому напрямку рити.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
Тут неодноразово піднімалося питання про розподілення нагрузки на 2 канали для роздачі  інету в локалку і як я зрозумів, остаточна відповідь полягає у реєстрації своєї АС та налаштуванню БГП протокола з провайдером аплінком.

 

  Мене цікавить трохи інша задача.

 

Є веб-сервер ОС -Лінукс Слаквеа , є зареєстрований домен, до веб сервера іде 2 мережеві плати від двох провайдерів з двома реальними ІР .

Потрібно зробити, щоб можливість доступу до веб сервера з інету була одночасно (паралельно) з 2 каналів для балансування навантаження та резервування в разі винекниння проблем з одним із каналів.

 

Як я собі уявляю, треба мабуть починати з того, щоб домен прикріпити в панелі до двох реальних ІР ( Чи таке можливо ?)  , а потім налагодити динамічну маршрутизацію, але не знаю як, може хтось підкаже в якому напрямку рити.

pptpd + multilink на удаленном сервере, и дважды pppd call удалённый сервер на него поднимаешь, через разные каналы и всё)

или же обратный вариант, он в реализации проще, впн у себя, и с удалённого сервака к себе подключаешься на разные внешние ипы.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Мабуть це трохи не то. Мене цікавить.

 

1. Чи можна привязати і як до одного доменного імені 2 різних реальних ІР.

 

2. Як зробити, щоб доступ до сайта, що знаходиться на веб сервері з 2 різними каналами в інет, був доступний по двум каналам одночасно ( паралельно), ну або за якимось заданим правилом маршрутизації.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
1. Чи можна привязати і як до одного доменного імені 2 різних реальних ІР.

 

чисто в теории я знаю что реализуют такую фишку. днс поочередно раздает при резолвинге имени твоего ресурса то один то другой IP. так получается балансировка нагрузки.

 

как реализуется и реализуется-ли на практике - не знаю.

 

относительно надежности - тут, наверное, разумно искать первую току соответствующую вашим требованиям надежности, и уже до неё организовывать резервирование, подмену, и , возможно, балансировку.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Зрозуміло, значить це треба, щоб днс-сервер підтримував фічу раунд робін, я так розумію, що це специфічна функція і доменні реєстратори її не надають тому треба свої ДНС сервери мати та їх налаштовувати.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
Зрозуміло, значить це треба, щоб днс-сервер підтримував фічу раунд робін, я так розумію, що це специфічна функція і доменні реєстратори її не надають тому треба свої ДНС сервери мати та їх налаштовувати.

для bind запись такого типа:

 

---[cut]---

@ IN A 192.168.1.1

IN A 192.168.1.2

www IN A 192.168.1.1

IN A 192.168.1.2

---[end cut]---

 

даст эффект циклической выдачи адресов, что и есть Round Robin

 

+

 

необходимо настроить source routing (настройка зависит от ОС)

 

+

 

необходимо сконфигурировать web server (apache, etc.)

 

 

 

по поводу зон - не проблема сменить НС сервера на свои, регистраторы идут на это без проблем

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Вхід

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, що переглядають цю сторінку.

×
×
  • Створити нове...