Перейти до

MikroTik CRS125-24G-1S - глючит с коробки


Рекомендованные сообщения

Всем привет, помогите разобраться, сегодня приобрел Mikrotik CRS125-24G-1s, новый у проверенного поставщика, проблема в том, что запускается он нормально, на  экранчике появляются дефолтные настройки, все гуд, когда подключаюсь к нему ноутом (патчкорды пробовал разные, заводские) и пробую подключится через винбокс, то он его видит во вкладке "Neighbors" но на него не заходит ни по айпишнику ни по МАКу, при этом на сетевой карте каждые секунд 10-15 появляется "сетевой кабель не подключен", а в этот момент на микротике мерцает экран и на секунду переворачивается отображение экрана на 180 градусов, причем такое наблюдается в любом порту микротика и только тогда, когда в него что-то включено. Проблемы сетевой карты ноута исключал путем подключения к микротику роутера dir300, проблемы теже. Кто нить такое может объяснить? Или отдавать на замену?

 

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Вхід

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, що переглядають цю сторінку.

  • Схожий контент

    • Від WIFINS
      Можливо комусь потрібно. Продам MIKROTIK б/в в основному серія SXT, є не багато SQ та декілька DISC. Всі з рівнем ліцензії 3.  Є на 2 ,4 GHz і на 5 GHz. Ціна 380 грн за штуку (до 5 шт). Більше 5 штук - 350 грн за штуку. Укомплектовані блоком живлення та POE інжектором. Зв'язок через ЛС.
    • Від G_ua
      Доброго дня всім!
      Підскажіть, можливо хтось стикався з проблемою:
      На мікротіку IKEv2, тільки для андроід клієнтів. ip адреси видаються з пула dhcp, тобто пула локальної мережі (192.168.1.0/24). При підключенні все працює, кліенти бачать інші vpn мережі (192.168.10.0/24, 192.168.11.0/24) але не бачать локальної, тобто 192.168.1.0/24, з неї вони отримують dhcp при підключенні. Якщо видати кліенту, на приклад, 11.0.0.0/24, любу мережу відмінну від локальної, ми бачим всі адреси в діапазоні 192.168.1.0/24, але не бачимо vpn (бо з тої сторони vpn нема маршруту в мережу 11.0.0.0/24).
      Чи можливо щоб при підключенні андроід кліенти отримували ip з мережі 192.168.1.0/24 та могли підключитися на ресурси цієї мережі, на ...1.2 до прикладу. Тобто воно не  маршрутизує в мережу з якої ми отримаємо адресу, але бачить по дефолту любу відмінну від ...1.0 мережу.
      Клієнт аднроід StrongSwan.
    • Від denisluk
      Вітаю шановне товариство! Маю напіввирішену проблему з вищевказаним провайдером і EPON підключенням.
      Суть проблеми полягає в тому що періодично і рандомно на Мікротіку відвалюється з'єднання і самостійно відновлюється.
      Сетап: 1) ONU Picotel PU-E910, 2) Mikrotik HEX
       
      Тріолан наливає інет зі статичною адресою і прив'язкою по МАС. 
      На мікроті все стандартно: виділив порт під WAN, насетапив адресу, склонував МАС ноута (спочатку по швидкому тестили інет на ноуті тому його МАС і вбили в білінг), правило НАТу вписав - інет є. 
      Потім рандомно почав відвалюватись інет. В логах геть нічого. Порт мікрота не змінював статус. 
      Перевірив налаштування - все типово. І ніяких глюків чи помилок не виявлено.
      Заміна порта мікрота, прошивка, заміна на інший мікрот (новий з коробки зі скинутим конфігом, налаштований лише з одним правилом НАТу) ніяк не покращили ситуацію. 
      Представник саппорта прийшов і замінив ОНУшку. Теж не допомогло. При спілкуванні представника саппорта по телефону з мережевим інженером з'ясувалось що відвал стається саме тоді, коли мікрот перестає передавати свій МАС. Не бачимо маку, нема авторизації, логічно. 
      З ноутом на пряму все працює без зауважень. На моє питання: "що може бути?" представник саппорта розвів руками і запропонував роутер "не мікротік")))) Мене такий варік не влаштовує, тому що на моєму роутері побудована і пачка тунелів на роботу і до батьків. 
      Почав розбиратись сам, що пробував: 1) ставити чек гетвея пінгами, 2) чек arp запитами, 3) отримувати адресу і по дхцп (так, писав про статику, знаю. Але це рекомендація Тріолану. Взагалі у них працює ДХЦП, але при зникненні світла з ДХЦП є проблеми в них. Тому лишився на статиці), 4) інші мікроти, 5) інші блоки живлення, 6) інші кабелі utp. Все це не мало позитивного результату і не міг відслідкувати що саме спричиняє проблему. 
       
      Що допомогло: 1) створив брідж. 2) на брідж прописав майстер-МАС який закріплений в білінгу, 3) відключив на цьому бріджі оновлення МАС, 4) на цей брідж прописав адресу і т.д. 4) вкинув порт, до якого підключена ОНУ, в цей брідж без ніяких налаштувань взагалі, 5) правило срцнат. 
      Диво, все працює і аптайм уже більше тижня. При спілкуванні з саппортом все ОК, вони бачать валідний МАС (МАС бріджа).
       
      Шановне товариство, допоможіть розібратись: чому схема яка допомогла - працює, а типове налаштування веде до обривів? Дякую за ідеї.
       
       
       
    • Від GekaPeka
      MikroTik PowerBox Pro (RB960PGS-PB), новый, в упаковке. Цена: 2800 грн.
    • Від AlinaQuan
      Hey, fellows, our S6865-56YC switch is a high-performance and high-density uplink switch with 25Gigabit Downlink & 100Gigabit Uplink, which is designed and developed by our company independently. The whole switch adopts advanced hardware structure design and pluggable power redundancy design.
       
      It can support a maximum of 48 *25Gigabit ports, 8*100G uplink ports, provide full port L2/L3 line speed forwarding capability, and support IPV6. This device provides rich service features and powerful functions, such as ACL policies, flexible Q-in-Q, and network security protection.
       
      Meanwhile, the product has the highest 10 Gigabit port density and the largest switching capacity of the same grade equipment in the industry, and supports full-port line speed forwarding. The elastic stack function virtualizes multiple devices into a logical entity, which can expand port and switching capacity, manage, upgrade, and maintain multiple devices in a unified manner.
       
      To meet the requirements of large data traffic and non-blocking transmission in data centers, the product provides powerful cache capabilities and supports advanced cache scheduling mechanisms to ensure the maximum effective utilization of the device's cache capabilities. It is designed to meet the requirements of high-density and high-bandwidth network applications in next-generation enterprise networks, data centers and metropolitan area networks.
       
      It can be applied to the Ethernet aggregation layer or access layer of network operators or campuses, as well as the access layer of data centers and the core layer of small and medium-sized enterprises, and provides rich server access solutions for data centers.  
                                                                                                          S6865-56YC (1+1 modular redundant power supply)  
       
      More details, contact me directly!
      Whatsapp/ Viber/ Wehcat : +86 18086327779
      Skype: alinaquan14@hotmail.com
       
×
×
  • Створити нове...