Jump to content
Local
orko19991

Продам Splitter SC/UPC, SC/APC, Not connector; Coupler %/% SC/UPC, Not connector на постійній основі...

Recommended Posts

Splitter 1/4 with connector sc/upc 900um 1.5 m
1 шт.---11$....Від 20 шт.---10,9$...Більше по домовленості...

Splitter 1/2 with connector sc/upc 900um 1.5 m
1 шт.---9$...Від 20 шт.---8,8$...Більше по домовленості...


Splitter 1/16 with connector sc/upc 900um 1.5 m
1 шт.---30$...Від 20 шт.---28$...Більше по домовленості..


Оплата:
Оплата на карту, або через кур'єрську службу(нова пошта)

Дзвоніть та пишіть:
Tel. - 098-321-98-42
Email - orest_shaynoga@mail.ru
Skype - orko1991

post-31370-0-95115700-1400157014.jpg

post-31370-0-60436900-1400157397.jpg

post-31370-0-38358800-1400157787.jpg

Edited by bot
правила п.1

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 шт.---16$...Від 20 шт.---15$...Більше по домовленості...

 

Оплата:

Оплата на карту, або через кур'єрську службу(нова пошта)

 

Дзвоніть та пишіть:

Tel.  - 098-321-98-42

Email - orest_shaynoga@mail.ru

Skype - orko1991

 

post-31370-0-17868100-1400157731.jpg

Edited by bot
правила п.1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ціга 1 шт.---45$..

 

Оплата:
Оплата на карту, або через кур'єрську службу(нова пошта)
 
Дзвоніть та пишіть:
Tel.  - 098-321-98-42
Email - orest_shaynoga@mail.ru
Skype - orko1991

post-31370-0-68860600-1400237016.jpg

Edited by orko19991

Share this post


Link to post
Share on other sites

1 шт.---9$..


10:90,15:85,20,10:80,25:75,30:70,35:65,40:60,45:55,


Оплата:

Оплата на карту, або через кур'єрську службу(нова пошта)

 

Дзвоніть та пишіть:

Tel.  - 098-321-98-42

Email - orest_shaynoga@mail.ru

Skype - orko1991

post-31370-0-82406100-1426244908_thumb.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

PLC Splitter 1/2 with connector SC UPC--8$


PLC Splitter 1/4 with connector SC UPC--9$


PLC Splitter 1/8 with connector SC UPC--12$


PLC Splitter 1/16 with connector SC UPC--22$

PLC Splitter 1/4 not connector SC UPC--5,5$

PLC Splitter 1/8 not connector SC UPC--6$

Також у наявності з конекторами APC.

Edited by orko19991

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ціни:

 

Splitter SC/UPC 1/2, 1/4, 1/8, 1/16 - 5$, 6.5$, 9.3$, 16$; 

 

Splitter SC/APC 1/2, 1/4, 1/8, 1/16 - 5.5$, 7$, 10$, 17$; 

 

Splitter Not connector 1/2, 1/4, 1/8 - 3.5$, 3.8$, 4.2$;

 

Coupler %/% SC/UPC - 4.5$

 

Coupler %/% Not connector - 3.3$

 

На к-сті можливий торг...

 

Оплата:

Оплата на карту, через кур'єрську службу(нова пошта), по перерахунку..

 

Дзвоніть та пишіть:

Tel.  - 067-323-17-30

Email - orest_shaynoga@gmail.com

Skype - orko1991

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ціни:

 

Splitter SC/UPC 1/2, 1/4, 1/8, 1/16 - 5$, 6.5$, 9.3$, 16$; 

Splitter SC/APC 1/2, 1/4, 1/8, 1/16 - 5.5$, 7$, 10$, 17$; 

Splitter Not connector 1/2, 1/4, 1/8 - 3.5$, 3.8$, 4.2$;

Coupler %/% SC/UPC - 4.5$

Coupler %/% Not connector - 3.3$

 

На к-сті торг...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ціни:

 

Splitter SC/UPC 1/2, 1/4, 1/8, 1/16 - 5$, 6.5$, 9.3$, 16$; 

Splitter SC/APC 1/2, 1/4, 1/8, 1/16 - 5.5$, 7$, 10$, 17$; 

Splitter Not connector 1/2, 1/4, 1/8 - 3.5$, 3.8$, 4.2$;

Coupler %/% SC/UPC - 4.5$

Coupler %/% Not connector - 3.3$

 

На к-сті торг...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ціни:

 

Splitter SC/UPC 1/2, 1/4, 1/8, 1/16 - 5$, 6.5$, 9.3$, 16$; 

Splitter SC/APC 1/2, 1/4, 1/8, 1/16 - 5.5$, 7$, 10$, 17$; 

Splitter Not connector 1/2, 1/4, 1/8 - 3.5$, 3.8$, 4.2$;

Coupler %/% SC/UPC - 4.5$

 

 

На к-сті торг...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Splitter SC/UPC 1/2, 1/4, 1/8, 1/16 - 5$, 6.5$, 9.3$, 16$; 

Splitter SC/APC 1/2, 1/4, 1/8, 1/16 - 5.5$, 7$, 10$, 17$; 

Splitter Not connector 1/2, 1/4, 1/8 - 3.5$, 3.8$, 4.2$;

 

Все в наявності..Торг присутній..

post-31370-0-03385600-1493196951_thumb.jpg

post-31370-0-35948000-1493196970_thumb.jpg

Edited by orko19991

Share this post


Link to post
Share on other sites
Splitter SC/UPC 1/2, 1/4, 1/8, 1/16 - 5$, 6.5$, 9.3$, 16$; 

Splitter SC/APC 1/2, 1/4, 1/8, 1/16 - 5.5$, 7$, 10$, 17$; 

Splitter Not connector 1/2, 1/4, 1/8 - 3.5$, 3.8$, 4.2$;

 

Все в наявності..На к-сті знижка..

post-31370-0-80300400-1496045030_thumb.jpg

post-31370-0-21862300-1496045036_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
Перед созданием темы или сообщения настоятельно рекомендуем ознакомиться с правилами раздела Торговля.
Правила раздела Торговля.

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

  • Similar Content

    • By deltatelecom
      Продам  готовое решение для построение сети GPON.
      Само шасси - 1 шт, Питание 48в MPWC DC - 1 шт,  Модуль управления DCUM - 1 шт 
       Цена: 28000 грн

    • By bolda2005
      Продам нові SFF ZTE GPON C+ - 12 шт - 700грншт
    • By kotqq
      Куплю  плату  GPFD или GPBD с модулями С+ или С++, желательно бу, но рассмотрю и вариант новой. ЛС
    • By rusol
      Здравствуйте, есть проблема.
       
      Ранее были настроены 2 EPON-порта и все работает хорошо до сегодняшнего дня.
       
      Пытаемся доставить еще 2 SFP-шки и настроить, прописываю настройки идентичны с тех портов, которые сейчас работают, но ОНУ-шка не работает...
       
      Мысли закончились, прошу вашей помощи, может кто сталкивался с такой проблемой.
       
      #show version  BDCOM(tm) P3310B Software, Version 10.1.0B Build 13023  
      Рабочий порт:
      #show running-config interface EPON 0/3 Building configuration... Current configuration: ! interface EPON0/3 epon pre-config-template client binded-onu-llid 1-64 switchport trunk vlan-allowed 10,20 switchport mode trunk switchport protected epon inner-onu-switch  
      Пытаюсь настроить:
      #show running-config interface EPON 0/1 Building configuration... Current configuration: ! interface EPON0/1 epon pre-config-template client binded-onu-llid 1-64 switchport trunk vlan-allowed 10,20 switchport trunk vlan-untagged none switchport mode trunk switchport protected  
    • By I1-UA
      Шукаю стабільного провайдера по даній адресі, чи може хто готовий зайти. З наявного ніщо не влаштовує. Ціни/пропозиції прошу в даній темі, або вайбер. +380631268779
×