Перейти до

Рекомендованные сообщения

Опубликовано: (відредаговано)

$1000

в комплекті 2 стрипери, 2 сколювачі

на рідному сколювачі є третина запасу, другий сколювач куплений новим ,півроку назад від АПАРАТА Сумітомо

 

повністю в робочому стані, працює без проблем

загубили кришечку на пічці, її немає

 

в Києві сказали 200 доларів і він буде як новий разом з кришечкою і електродами

 

 

в комплекті гермо-ящик з ременем і книжка, все що було при купівлі

post-18349-0-55865100-1487541005_thumb.jpg

post-18349-0-72217400-1487541012_thumb.jpg

post-18349-0-54538900-1487541019_thumb.jpg

post-18349-0-44926600-1487541026_thumb.jpg

Відредаговано Кузьменко.
Опубліковано: (відредаговано)

а чом міняєте і на що нове?

здавати на сервіс - це довго 2 тижні, не можу так довго чекати, планую купити ДВП 740, бо 730 вже не продають

 

апарат служить вірою і правдою вже 3 роки, надіюсь ДВП-740 буде не гірший

Відредаговано Кузьменко.
  • 2 weeks later...

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Вхід

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
×
×
  • Створити нове...