ВОЛЯ запускає нову мультиекранну платформу Воля TV і дає можливість своїм абонентам першими її випробувати по всій Україні
Карантин не перешкода: ВОЛЯ запускає нову мультиекранну платформу Воля TV, яка дозволяє переглядати рейтинговий ліцензійний контент на всіх екранах: смартфонах і планшетах, на Smart TV, на комп'ютерах і ноутбуках, звичайних телевізорах за допомогою Android приставок. Близько мільйона глядачів ВОЛЯ першими зможуть подивитися майже весь контент компанії на всіх екранах до кінця травня без доплат.
 
Відтепер жодних компромісів: улюблений контент для всієї родини можна дивитися з одного абонентського профілю на декількох екранах одночасно. Кожному, у кого є Smart TV — Samsung, Sony, Philips, Xiaomi та ін. або Android приставка — більше не потрібно викликати техніка додому і встановлювати додаткове обладнання — достатньо скористатися новим додатком Воля TV. А вже незабаром до цієї лінійки додадуться й інші бренди телевізорів. Одна з переваг компанії ВОЛЯ — наявність власної інтернет-мережі, по якій можна контролювати і підтримувати більш високий рівень якості потокової передачі послуг.
Декілька років тому телекомунікаційні компанії-гіганти, такі як Sky і Virgin media (Британія), Telia (Швеція) і наші сусіди з Polsat почали пропонувати мультиекранні інструменти. ВОЛЯ, в свою чергу, в якості послуги «to go» у 2017 році запустила мобільний додаток Воля TV. Сьогодні smart телевізори і бокси для Android досить популярні на ринку, люди використовують їх не тільки для перегляду лінійних каналів. Близько 30% абонентів ВОЛЯ мають smart телевізори, більша частина з яких придбано упродовж останніх років. Тому зараз обладнання та цифрові технології ВОЛІ дозволяють запустити мультиекранну платформу Воля TV. І я дуже пишаюся тим, що для наших співробітників карантин не перешкода — вони змогли віддалено завершити основні етапи розвитку продукту, який надасть нові можливості для споживання контенту для наших глядачів і нових аудиторій» , говорить Антон Дзюбенко, CEO ВОЛЯ.

Може здатися, що телевізор стрімко втрачає свою популярність у населення, але це не зовсім так. В Україні 89% або 12,7 млн домогосподарств мають хоча б один телевізор. За даними Індустріального Телевізійного Комітету, стаціонарний комп'ютер є вдома у 27%, ноутбук — у 34%, планшет — 23%, мобільний телефон або смартфон — у 83% домогосподарств.

Тенденція до збільшення розмірів екранів спостерігається в усьому світі. Кількість екранів 30+ дюймів (75+см) з 2014 року зросло з 16% до 33% у 2019 році. Телевізор з екраном 40+ дюймів є у 10% домогосподарств. Прогнозується, що більш ніж 67 млн телевізорів з 50-59 дюймовим дисплеєм будуть доставлені по всьому світу вже в 2020 році. Найбільший темп росту мають телевізори 60+ дюймів. Український ринок наздоганяє світові тенденції, тому зараз саме час для технології мультискрін і подальшого розвитку ОТТ платформ.

"56% наших абонентів дивляться фільми кожен день. Чверть наших каналів — у HD якості. Тепер абоненти мають можливість переглядати улюблений контент всюди, з усіх екранів і в будь-який час. Нова мультиекранна платформа допоможе нам розширювати географію наших продуктів за межами присутності компанії — в Одесі, Миколаєві, Ужгороді та інших містах. Адже ми прагнемо також до тих глядачів ринку, які не мають можливості підключитися до нашої мережі, але шукають легальний контент світового рівня ", резюмує Антон Дзюбенко.

Уже зараз нова мультиекранна платформа доступна абонентам будь-яких інтернет-провайдерів на всій території України. Також вона має ряд технічних і контентних переваг для користувачів. Зокрема, це онлайн-кінотеатр з топовим контентом від Disney, Pixar, Fox, Universal, ABC, Paramount та інших, а також інтерактивні можливості: архів, історія перегляду, батьківський контроль, управління ефіром.

Щоб отримати доступ до мультиекрану Воля TV без додаткової оплати діючим абонентам компанії необхідно активувати послугу в особистому кабінеті my.vola, завантажити додаток на свій пристрій або увійти у веб-ТБ tv.volia.com на комп'ютері. Ті, у кого ще немає послуг ВОЛЯ, можуть завантажити додаток на Smart TV, смартфон або використовувати веб-телебачення для реєстрації, щоб підключити послугу.
Публікації за темою:
більше приховати
Джерело: volia.com
nordstream
2020-05-16 10:00:05
Avatar
Пипец!!! То что практически каждый пионер давно сделал эти мало того что только сейчас родили так еще и как достижение предоставляют. 
zaborovsky
2020-05-16 14:56:47
Avatar
так это ж Воля, у них такое все
они ж не напишут, что, мол, простите нас, мы только сейчас выкатили на гора то, о чем просили абоны еще 7-8 лет назад
конечно, это все "революционные" и "суперсовременные" услуги
впрочем, сделали -- и ладно, проверил -- работает
Ви маєте увійти під своїм обліковим записом

loading