Новий центр обробки даних поблизу Лондона підтримуватиме зростаючі потреби в області штучного інтелекту та хмарних обчислень.
 

Google оголосив про інвестиції в розмірі 1 мільярда доларів США в новий центр обробки даних у Великій Британії, який сприятиме розвитку інновацій ШІ та підтримуватиме клієнтів Google Cloud у регіоні. Це буде перший центр обробки даних Google у Великобританії.

«Цей новий центр обробки даних допоможе задовольнити зростаючий попит на наш штучний інтелект і хмарні сервіси, а також надасть важливу обчислювальну потужність підприємствам по всій Великобританії, одночасно створюючи будівельні та технічні робочі місця для місцевої спільноти», — сказала Рут Порат, фінансовий директор Alphabet і Google. Компанія присутня у Великій Британії протягом двох десятиліть і налічує близько 7000 співробітників у країні.

Цей центр обробки даних буде розташований на ділянці площею 33 гектари в Уолтем-Кросс, графство Хартфордшир, поблизу Лондона, у той час, коли Великобританія намагається позиціонувати себе як лідера в галузі технологій.
Fortinet додає безпечну точку доступу Wi-Fi 7 і комутатор 10G Power over Ethernet до свого бездротового портфоліо.
 

У міру того, як потенціал Wi-Fi 7 для корпоративного використання зростає, Fortinet розгорнула безпечну точку доступу та комутатор, який зможе підтримувати високу швидкість передачі даних і технологію пропускної здатності бездротової технології.

Вимоги до програм і пристроїв, які потребують пропускної здатності, посилять навантаження на бездротові мережі, і Wi-Fi 7 стане кроком вперед у підтримці цих систем, заявив Fortinet.

Але Wi-Fi 7 (802.11be) знаходиться в зародковому стані; Очікується, що IEEE погодить остаточну специфікацію пізніше цього року, а Wi-Fi Alliance лише розпочав свою офіційну програму сертифікації для нових пристроїв і продуктів. Wi-Fi 7 обіцяє підтримувати вищу пікову швидкість передачі даних і зменшити затримку. Експерти кажуть, що ця технологія націлена переважно на фізичні (PHY) і засоби контролю доступу (MAC), здатні підтримувати максимальну пропускну здатність щонайменше 30 Гбіт/с.

«Wi-Fi 7 може вчетверо збільшити продуктивність Wi-Fi 6 , забезпечуючи 4K-QAM (квадратурна амплітудна модуляція) порівняно з 1K попереднього стандарту. QAM — це техніка, яка об’єднує два сигнали амплітудної модуляції в один канал, фактично подвоюючи доступну смугу пропускання. Він також підтримує канали 320 МГц, що дозволяє збільшити пропускну здатність», — написав Нірав Шах, віце-президент із продуктів і рішень Fortinet, у блозі про нове обладнання Wi-Fi 7.
Теорія Діккенса також підтверджується часом оголошення, яке відбувається протягом 24 годин після вступу в силу Закону про дані ЄС, сказав Хьон Парк, головний аналітик Amalgam Insights Google тепер дозволяє корпоративним клієнтам безкоштовно переносити дані до іншого хмарного постачальника
 

Аналітики кажуть, що крок Google щодо скасування плати за передачу даних для клієнтів, які змінюють постачальника хмарних послуг, є відповіддю на антимонопольне розслідування, яке триває у Великій Британії та Європейському Союзі (ЄС).

«Скасування цих зборів компанією Google виглядає стратегічним кроком, спрямованим на пом’якшення занепокоєння регуляторів, які перевіряють антимонопольну поведінку постачальників публічних хмарних послуг, особливо у Великій Британії та Європі, а також на полегшення міграції клієнтів. від хмарних сервісів Google», – сказав Стівен Діккенс, віце-президент практики гібридних хмар у Futurum Group.

Рано в п’ятницю Google опублікував допис у блозі, в якому повідомлялося, що компанія негайно дозволить своїм корпоративним клієнтам, які хочуть припинити використання Google Cloud і перенести свої дані до іншого хмарного постачальника та/або локально, скористатися перевагами безкоштовної передачі мережевих даних до перенести свої дані з Google Cloud.

«Це стосується всіх клієнтів у всьому світі», — написав Аміт Завері, віце-президент відділу платформ Google Cloud.

Повідомлення Завері в блозі також натякає на антимонопольне розслідування, яке триває в ЄС, і окреме у Великій Британії.
Сервіс захищає дані локально від різноманітних пакетів, зокрема Azure, Microsoft 365, Power Platform і Dynamics 365
 

У четвер корпорація Майкрософт оголосила, що надасть оновлені послуги хмарних обчислень, які зберігають дані в межах Європейського Союзу, як частину зусиль щодо дотримання суворіших правил конфіденційності за кордоном.

Зміни технічного гіганта стосуються ряду пропозицій, таких як Azure, Microsoft 365, Power Platform і Dynamics 365. Оновлення базуються на попередніх оновленнях, щоб відповідати нормам ЄС, встановленим минулого року, які включали зберігання автоматизованих системних журналів. Корпорація Майкрософт заявила, що вона є «першим великим постачальником хмарних технологій, який пропонує такий рівень резидентності даних» європейським клієнтам.

«З сьогоднішнім оновленням Microsoft робить ще один рішучий крок у розширенні свого набору надійних хмарних сервісів, які поважають європейські цінності та відповідають конкретним вимогам наших комерційних і державних клієнтів у Європі», — йдеться в заяві Microsoft.

На тлі дедалі жорсткіших законів про конфіденційність даних у 27 країнах ЄС компанії, що займаються хмарними обчисленнями, переходять на локалізацію зберігання та обробки даних.

«Уряди ухвалюють правила, щоб контролювати потік і зберігання даних у межах своїх кордонів, і озброюють ці правила величезними пов’язаними покараннями та штрафами, щоб захистити дані своїх громадян, і, як результат, стимулювати їхні місцеві технологічні сектори», – сказав Клод. Менді, головний євангеліст, Data of Symmetry Systems, яка забезпечує безпеку в хмарі. «Розмір цих штрафів унеможливлює ігнорування глобальними хмарними провайдерами».
Кіберфахівці Служби безпеки України допомогли відбити нові кібератаки рф на одного з національних операторів мобільного зв’язку «Київстар».

Про це повідомив начальник Департаменту кібербезпеки СБУ Ілля Вітюк у інтерв'ю міжнародній агенції «Reuters».

«СБУ не тільки допомогла «Київстару» відновити роботу за кілька днів, але й відбити нові кібератаки. Після масштабного зламу ми запобігли низці спроб заподіяти ще більшої шкоди оператору. Ворог розраховував завдати декілька ударів поспіль, щоб максимально надовго залишити людей без звʼязку. В такому випадку тривалого перенавантаження своїх мереж могли не витримати й інші оператори», – зазначив Ілля Вітюк.

ssu-vitiuk.jpg

За його словами, СБУ продовжує розслідувати масштабний «злам» Київстару за декількома статтями Кримінального кодексу України.

«Наразі кіберфахівці Служби безпеки вже досліджують окремі зразки шкідливого програмного забезпечення, що використав ворог. Атака ретельно готувалася багато місяців», - повідомив керівник Департаменту кібербезпеки СБУ.
SpaceX запустила супутники Starlink з можливістю прямого підключення до мобільних пристроїв. Про це повідомляється на офіційному сайті компанії.
 
Першими компаніями-провайдерами, яким стане доступною функція Direct to Cell (пряме підключення до мобільних пристроїв), стануть:

американська T-Mobile
канадська Rogers Communications Inc.
японська KDDI Corporation
австралійська Singtel Optus Pty Limited
новозеландська One New Zealand Group Limited
швейцарська Salt Mobile SA
чилійська Entel
BEST каже, що ДТЕК шкодить лінії зв'язку та виставляє рахунки за опори за час окупації
 
 
 

Корпорація Google запропонувала російським операторам створити прямі стики в Москві або Петербурзі для збереження доступу до своїх сервісів у зв'язку з проблемами із серверами Google Global Cache (GGC) у Росії. Про це розповів керівник зі стратегічного розвитку передавання даних Костянтин Колесов із "ВимпелКом" (торгова марка - "Білайн") на Піринговому форумі MSK-IX, вказавши на ризик зниження якості відеоконтенту у 2024 році. Він підкреслив важливість CDN (Content Delivery Network) для доставки контенту.

Google вже рік не постачає нові сервери GGC у Росію, а трафік продовжує зростати. Збільшення трафіку призведе до природного зносу серверів GGC і їхнього виходу з ладу, або їхніх потужностей не вистачить, щоб забезпечити потрібний обсяг. Це може призвести до погіршення якості YouTube, особливо для коротких відео. Якість контенту спочатку погіршиться в регіонах, потім навантаження перейде на Москву і Петербург, збільшуючи навантаження на магістральні мережі. Ситуація може дати перевагу російським сервісам.
З метою забезпечення, в межах компетенції Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах електронних комунікацій, радіочастотного спектра та надання послуг поштового зв’язку, реалізації і моніторингу ефективності персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій), інформуємо про необхідність вжиття вичерпних заходів щодо виконання рішень Ради національної безпеки і оборони України.

Указом Президента України від 18 листопада 2023 року № 758/2023 уведено в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 18 листопада 2023 року «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)».

Вказаним рішенням Ради національної безпеки і оборони України серед видів обмежувальних заходів, що застосовуються до фізичних осіб, передбачено, зокрема інші санкції, що відповідають принципам їх застосування, встановленим цим Законом  України «Про санкції» (блокування інтернет-провайдерами доступу до вебресурсів/сервісів, розміщених на доменах та субдоменах, інших вебресурсів/сервісів, які забезпечують доступ до інтернет-сайтів підсанкційного суб'єкта (товарного знака, його графічного відтворення), вебресурсу/сервісу, аналогічного (ідентичного) за змістом).
Природа їх конструкції робить процесори гарячішими, ніж будь-коли, і один керівник AMD каже, що щільність тепла навряд чи зменшиться з майбутніми мікросхемами.
 

Температури ЦП є болючим місцем як для підприємств, так і для ентузіастів, і нові випуски трьох великих виробників чіпів (Intel, AMD і Nvidia) продовжують тенденцію стрімкого підвищення температури та високого енергоспоживання. І, схоже, так і залишиться.

На заході, який відбувся в Кореї для клієнтських процесорів AMD, Девіда Макафі, віце-президента та генерального менеджера клієнтського каналу, запитали про високі температури поточних чіпів Ryzen, які дуже нагріваються, навіть якщо споживають менше електроенергії, ніж Intel. відповідники.

У McAfee заявили, що AMD та її виробничий партнер TSMC докладають багато зусиль до технології виробництва. «Оскільки в майбутньому будуть використовуватися більш прогресивні процеси, ми вважаємо, що нинішнє явище високої щільності тепла збережеться або посилиться. Тому буде важливо знайти спосіб ефективного усунення високої щільності тепла, створюваної такими високими чіплети щільності в майбутньому", - сказав він ( переклад з корейської ).