Відсутність чіткості щодо розподілу спектру в поєднанні з високими капітальними витратами призводять до низького поширення приватних мереж з підтримкою 5G в Індії.
 

Незважаючи на те, що Індія стверджує, що зафіксувала найшвидше розгортання 5G у світі, поширення приватних мереж 5G у країні було обмеженим.

Згідно з даними ABI Research , у всьому світі ринок приватних стільникових мереж, який розвивається як мережами 4G, так і 5G, зросте з 7 мільярдів доларів у 2023 році до приблизно 96 мільярдів доларів у 2030 році .

Однак індійські підприємства, схоже, прийняли стратегію «почекай і спостерігай», що стосується приватних мереж 5G. У той же час, протягом останнього року в Індії відбулося кілька розгортань приватних мереж 5G, зокрема на виробничому заводі Mahindra & Mahindra в Чакані, об’єкті BOSCH у Бенгалуру та L&T Technology Services.

Зростаюче занепокоєння щодо безпеки та потреба у більшому контролі та прозорості мережі в поєднанні з наднизькою затримкою, високою пропускною спроможністю та масивним підключенням пристроїв є ключовими причинами, чому організація вибирає приватні мережі 5G.
Kirkland, Washington (1 листопада 2023 р.) - Ziply® Fiber сьогодні оголосила про запуск "Найшвидшого Інтернету в Америці" - симетричного оптоволоконного тарифного плану на 50 Гбіт/с, доступного сьогодні для встановлення в односімейних будинках по майже мільйону адрес компанії у штатах Вашингтон, Орегон, Айдахо та Монтана.
  
Мета — прискорити розробку систем на основі CSS Neoverse.
 

Кілька місяців тому Arm Holdings представила повну підсистему Neoverse (CSS), розроблену для прискорення розвитку неверних систем. Тепер він запустив Total Design ARM, серію інструментів та послуг, які допоможуть прискорити розробку Neoverse CSS Designs.

Партнери в екосистемі Arm Total Design отримують преференційний доступ до Neoverse CSS, що може дозволити їм скоротити час виходу на ринок і знизити витрати, пов’язані зі створенням спеціального кремнію. Ця екосистема охоплює всі етапи розробки кремнію. Він спрямований на те, щоб зробити спеціалізовані рішення на основі Arm Neoverse широко доступними в різних областях інфраструктури, таких як ШІ, хмара, мережі та периферійні обчислення.
За допомогою Secure SD-LAN програмне забезпечення Versa розгортається на комутаторах Ethernet і точках доступу, щоб об’єднати комутацію, маршрутизацію, безпеку та мережеві служби.
 

Versa Networks покращила своє програмне забезпечення SASE (Secure Access Service Edge ) за допомогою різноманітних функцій, включаючи AI, щоб допомогти клієнтам краще керувати ресурсами локальної мережі на межі своїх мереж.

Компанія анонсувала програмний пакет Versa SD-LAN, який, за словами компанії, дозволить клієнтам інтегрувати служби безпеки, комутації, маршрутизації, мережевих і штучного інтелекту на затверджених комутаторах Ethernet і точках доступу.
PowerMaxOS версії 10.1 спрямована на те, щоб допомогти підприємствам підвищити ефективність зберігання, посилити кібербезпеку та побудувати більш енергоефективні центри обробки даних.
 


Компанія Dell Technologies випустила суттєве оновлення своєї операційної системи PowerMax, яка використовує сховище високої щільності для критично важливих робочих навантажень.

Оновлення PowerMaxOS 10.1 призначене для організацій, які хочуть підвищити енергоефективність, щоб скоротити експлуатаційні витрати та зменшити вплив своєї інфраструктури зберігання на навколишнє середовище. Підвищення продуктивності, ефективності та кібербезпеки також є частиною оновлення.

Що стосується енергоефективності, то нові функції включають моніторинг живлення та навколишнього середовища в реальному часі та сповіщення на основі використання. Потужність усіх компонентів у стійці контролюється за напругою, струмом і частотою, наприклад, а також температурою та вологістю стійки.
Телекомунікаційний гігант заявив, що протягом наступних трьох років розпочне низку заходів щодо скорочення витрат, які включають план скорочення робочої сили.
 

Телекомунікаційний гігант Nokia оголосив про скорочення до 14 000 робочих місць, причиною цього рішення він назвав уповільнення попиту на обладнання 5G.

У четвер компанія повідомила, що чистий продаж у третьому кварталі зменшився на 20% у річному обчисленні, прибуток за той же період знизився на 69%. Nokia заявив, що в результаті вона буде вживати заходів щодо скорочення витрат, щоб спробувати заощадити від 842 до 1,2 мільярда доларів до 2026 доларів, виключаючи витрати на 422 мільйони доларів у 2024 році та ще 316 доларів у 2025 році.

«Найскладніші бізнес-рішення – це ті, які впливають на наших людей. У нас є надзвичайно талановиті співробітники Nokia, і ми підтримуватимемо всіх, кого торкнеться цей процес», – сказав президент і генеральний директор Пекка Лундмарк у заяві . «Перезавантаження бази витрат є необхідним кроком для адаптації до ринкової невизначеності та забезпечення нашої довгострокової прибутковості та конкурентоспроможності. Ми як і раніше впевнені в можливостях, які відкриються перед нами».

Представник Nokia сказав, що компанія зараз починає процес консультацій щодо початкових скорочень, відмовившись коментувати, на які робочі функції вплинуть звільнення, чи вплинуть звільнення на глобальну робочу силу Nokia або співробітників у певних географічних регіонах.
Нова архітектура розподілених служб безпеки Juniper включає підтримку прогнозування загроз на основі ШІ.
 

Juniper Networks розширила свій портфель засобів безпеки за допомогою дизайну архітектури, яка включає підтримку прогнозування загроз на основі штучного інтелекту та нове сімейство брандмауерів, призначених для захисту розподілених ресурсів центру обробки даних.

Центральним елементом розширеного портфоліо є нова архітектура розподілених послуг Juniper Connected Security. Він реалізований у новій версії основної операційної системи Junos від постачальника (версія 23.4) і забезпечує низку функцій безпеки, від застосування політики нульової довіри до виявлення та запобігання вторгненням у мережах розподілених центрів обробки даних.

Оскільки Junos працює в усьому сімействі продуктів Juniper, включаючи комутатори серії QFX, універсальні маршрутизатори серії MX, брандмауери серії SRX тощо, усі ці системи можна включити в архітектуру розподілених послуг. Це дозволяє клієнтам налаштовувати універсальний захист і політики для мереж, даних і програм, і все це контролюється постачальником Security Director Cloud для встановлення та керування політиками безпеки.
Нова версія NetConductor від дочірньої компанії HPE покращує видимість додатків і можливості застосування політики, щоб надати підприємствам більший контроль у розподілених мережах.
 

Aruba Networks прагне надати клієнтам кращу видимість додатків і можливість контролювати дотримання політики безпеки в їхніх університетських і глобальних мережах.

Мережева дочірня компанія Hewlett Packard Enterprise удосконалює NetConductor , хмарну службу, яка дозволяє підприємствам централізовано керувати безпекою розподілених мереж, спрощувати надання політики та автоматизувати оркестрування мережевих конфігурацій у дротових, бездротових і глобальних інфраструктурах.

NetConductor працює, надаючи мережеве накладення на основі Ethernet VPN (EVPN) і віртуальної розширюваної локальної мережі (VXLAN) у дротових і бездротових мережах клієнта з метою забезпечення уніфікованого та спрощеного уявлення про мережу та надання командам керування мережею та безпекою За словами Ларрі Лунетти, віце-президента з маркетингу бездротових локальних мереж і рішень безпеки в Aruba, співпрацювати для вирішення проблем.
Standard Power розгортає 24 невеликі модульні реактори NuScale для живлення центрів обробки даних в Огайо та Пенсільванії.
 

Не секрет, що центри обробки даних стикаються з проблемами нестачі електроенергії, особливо в районах з високою щільністю. Один постачальник колокейшн запропонував унікальне рішення: він будує невеликі атомні електростанції для себе.

Постачальник центрів обробки даних Standard Power спеціалізується на високопродуктивних обчисленнях, таких як майнінг блокчейнів і робочі навантаження ШІ. Такого роду робочі навантаження потребують великої обчислювальної потужності, що дорівнює дуже великому рахунку за електроенергію.

Компанія Arista Networks представила портфоліо комутаторів 25G Ethernet, призначених для підтримки в першу чергу фінансових програм, які потребують високої продуктивності та надзвичайно низької затримки.

Нові блоки серії 7130 25G є значною потужністю та модернізацією функцій порівняно з поточною лінійкою пристроїв постачальника 7130 10G Ethernet і обіцяють скоротити затримку зв’язку для передачі даних у 2,5 рази за рахунок зменшення черги, затримок серіалізації та усунення потреби у затримці вперед. За словами постачальника, корекція помилок (FEC) зазвичай необхідна для 25G Ethernet.   

Крім того, нові комутатори усувають потребу в кількох кабелях і комутаторах для налаштування та підтримки поточного рівня мереж із низькою затримкою, як зазначив Мартін Халл, віце-президент Cloud Titans та управління продуктами платформ Arista Networks у блозі про новий перемикачі.