NS1 Connect може приймати динамічні рішення про те, куди надсилати інтернет-запити, щоб забезпечити найкращі з’єднання в складних розподілених мережевих середовищах.
 

IBM розгортає нову службу на основі DNS, яка дозволить клієнтам безпечно контролювати з’єднання між розподіленими мультихмарними середовищами.
За даними EMA, менше 31% організацій повністю впевнені в безпеці своєї інфраструктури DNS.
 

Атаки, пов’язані з інфраструктурою системи доменних імен, такі як викрадення DNS, тунелювання DNS і атаки посилення DNS, зростають, і багато ІТ-організацій сумніваються в безпеці своєї інфраструктури DNS.

Більшість ІТ-організацій підтримують різноманітну інфраструктуру DNS для загальнодоступних служб (веб-сайти та служби, доступні в Інтернеті) і приватних служб (Active Directory, обмін файлами, електронна пошта). Захист як внутрішньої, так і зовнішньої інфраструктури DNS має вирішальне значення через зростаючу кількість загроз і вразливостей, які зловмисники використовують для націлювання на них. На жаль, дуже мало організацій впевнені у своїй безпеці DNS.

Enterprise Management Associates (EMA) нещодавно дослідила питання безпеки DNS у своєму нещодавно опублікованому дослідницькому звіті «DDI Directions: DNS, DHCP та стратегії керування IP-адресами для багатохмарної ери». На основі опитування 333 ІТ-фахівців, відповідальних за DNS, DHCP і керування IP-адресами (DDI), дослідження виявило, що лише 31% менеджерів DDI повністю впевнені в безпеці своєї інфраструктури DNS.
Серед оновлень – оптимізовані за ціною продукти та стек програмного забезпечення з відкритим кодом.
 

Intel оновила лінійку FPGA за допомогою оптимізованих за ціною пропозицій, випустила стек програмного забезпечення FPGA з відкритим кодом і додала новий дизайн процесора на основі архітектури RISC-V.

Першим із нових продуктів є сімейство Agilex 3 оптимізованих за енергоспоживанням і вартістю FPGA, доступних у компактних форм-факторах. Agilex дотримується тих самих умов найменування продуктів, що й настільна серія Core; 3 — це найнижчий кінець спектра продуктивності, за ним йдуть 5, 7 і 9 серії в порядку зростання.

Сімейство Agilex 3 матиме дві гілки: B-Series і C-Series. ПЛІС серії В мають вищу щільність вводу-виводу в менших форм-факторах при меншій потужності, ніж інші ПЛІС Intel​. FPGA серії B призначені для керування платами та системою, включаючи додатки керування серверною платформою (PFM).

Прагнучи суттєво розширити свій портфель програмного забезпечення для безпеки, Cisco уклала угоду на суму 28 мільярдів доларів готівкою щодо придбання компанії Splunk, що займається захистом корпоративних даних та хмарних технологій.

Програмна платформа Splunk, заснована в 2003 році, відома широкими можливостями пошуку, моніторингу та аналізу даних з різних систем. Групи мережевої безпеки можуть використовувати цю інформацію, щоб отримати кращу видимість і збирати інформацію про мережевий трафік, брандмауери, системи виявлення вторгнень (IDS) , системи запобігання вторгненням (IPS), а також системи безпеки та керування подіями (SIEM) на місці та або його хмарний пакет, згідно Splunk.

За словами компанії, за допомогою програмного забезпечення Splunk команди мережевих операцій можуть відстежувати мережевий трафік на наявність ознак зловмисного програмного забезпечення, активність входу та об’єднувати дані з багатьох джерел, щоб виявити першопричину проблеми з безпекою або швидше виявити ненормальні моделі трафіку.
Cisco планує включити всі ці можливості та багато іншого в свій портфель засобів безпеки.
ЄС інвестує 3,6 мільярда доларів США з метою залучити ще 43,7 мільярда доларів приватних інвестицій і подвоїти свою поточну частку світового ринку напівпровідників.
 

Закон ЄС про мікросхеми офіційно набув чинності сьогодні, запроваджуючи комплексний набір заходів для зміцнення стійкості ланцюжка постачання напівпровідників у Європейському Союзі та досягнення мети подвоїти поточну частку світового ринку до 20% до 2030 року.

Акт складається з трьох стовпів , першим з яких є Ініціатива «Чипси для Європи», програма, яка спрямована на подолання розриву між дослідженнями та інноваціями шляхом просування передових напівпровідникових технологій європейськими компаніями.
На своїй щорічній конференції Intel детально розповіла про нові настільні комп’ютери, Xeon, штучний інтелект та чіпи GPU.
 

Під час заходу Innovation 2023 у Сан-Хосе, штат Каліфорнія, Intel оприлюднила низку нових дизайнів чіпів. Серед основних моментів – попередній перегляд процесорів Xeon п’ятого покоління, які покращують продуктивність і швидшу пам’ять, споживаючи таку ж кількість енергії, як нинішнє покоління.

Запуск п’ятого покоління процесорів Xeon запланований на 14 грудня і до 2024 року. Структура процесорів Xeon ділиться на дві різні конструкції: ядро ​​P (для продуктивності) під кодовою назвою Granite Rapids і ядро ​​E (для продуктивності) під кодовою назвою Sierra Forest. . Ядра P — це високопродуктивні ядра для максимальної обчислювальної потужності, тоді як ядра E менші, набагато менш енергоємні та призначені для більш простих завдань.

Процесор Granite Rapids забезпечить у два-три рази кращу продуктивність ШІ порівняно з Xeon 4-го покоління. Новий процесор Sierra Forest Xeon, включаючи версію з 288 ядрами E, забезпечить у 2,5 рази кращу щільність стійки та в 2,4 рази вищу продуктивність на ват, ніж Xeon 4-го покоління, коли він буде поставлений у першій половині 2024 року.

Продуктова лінія Instant On від HPE Aruba спрямована на спрощення розгортання та управління мережами для малих та середніх підприємств.
 

Мережевий підрозділ Aruba від HPE оголосив про випуск нової точки доступу та комутатора, призначених для забезпечення швидкості, ємності та підвищення безпеки для малих та середніх підприємств, які мають справу з багатосерійними хмарними додатками, що потребують великої пропускної здатності.
Точка доступу Aruba Instant On AP22D є точкою доступу Wi-Fi 6, а Aruba Instant On 1960 - стековим комутатором з потужністю порту 2,5 ГБ. Обидва призначені для оптимізації роботи мережі для співробітників та клієнтів.

Ця комбінація ідеально підходить для малих та середніх підприємств з високими потребами в обробці даних і зростаючим трафіком. Два нові продукти спільно забезпечують підвищену пропускну здатність та покращену безпеку з мінімальними зусиллями, за словами HPE Aruba Networking.
"Малим та середнім підприємствам потрібна висока продуктивність, просте використання та доступні мережі з хмарною гнучкістю, що дозволяє розширювати їхні мережі разом із розвитком бізнесу", - зазначив Амол Мітра, віце-президент і генеральний директор малих та середніх підприємств HPE Aruba Networking у своєму заявленні. "HPE Aruba Networking спрощує розгортання та управління мережею за допомогою інтуїтивного мобільного додатка, який надає простий, розумний та безпечний продукт для клієнтів малих та середніх підприємств".

Бренд Aruba Instant On спеціально розроблений для малих підприємств ~500 працівників. Він включає бездротові продукти - внутрішні та зовнішні точки доступу Wi-Fi - та провідні продукти, що складаються з керованих та некерованих комутаторів. Продуктову лінію Instant On можна управляти за допомогою мобільного додатка Instant On та хмарного веб-порталу.

"Новий багатопортовий мультігігабітний комутатор з підтримкою 4 портів 2,5 Гбіт/с та PoE потужністю 60 Вт підтримує вищу пропускну здатність по існуючих кабелях категорії 5/6(а), якими вже користуються багато підприємств, що робить його вартісним інструментом для оновлення потужності мережі. Додаткову гнучкість забезпечують 8 портів 1 Гбіт/с та PoE потужністю 30 Вт, які дозволяють використовувати застарілу апаратну частину або апаратну частину з меншими потребами у пропускній здатності поруч із вищою швидкістю - не потрібно замінювати все обладнання", - написав Грег Вівер, адміністратор спільноти Aruba Instant On, у своєму блозі про нове обладнання. "Крім підключення до стекового комутатора Aruba Instant On 1960 з агрегацією на 12 портів, два набори двохпортових портів для підключення серверів та пристроїв зберігання підтримують швидкість 10 Гбіт/с для підключення пристроїв з 10Base-T або SFP+ з'єднаннями".

Компания QNAP Systems анонсировала «умные» управляемые L2-коммутаторы QGD-1600 и QGD-1602, которые могут использоваться на периферии, например, для организации шлюза SD-WAN, VPN, NDR и т.д.
Модель QGD-1600 выполнена на процессоре Intel Celeron J4115, который объединяет четыре вычислительных ядра с тактовой частотой 1,8 ГГц. Объём оперативной памяти DDR4 может составлять 4 или 8 Гбайт. Доступны 14 портов 1GbE с разъёмами RJ45, два комбинированных порта 1GbE RJ45/SFP, два слота PCIe 2.0, порт управления 1GbE (RJ45), один разъём USB 3.2 Gen1 и два разъёма USB 2.0.
Модификация QGD-1602 может комплектоваться чипом Intel Atom C3758 (8 ядер; 2,2 ГГц) или Atom C3558 (4 ядра; 2,2 ГГц). В первом случае объём памяти DDR4 равен 16 Гбайт, во втором — 8 Гбайт (возможно расширение до 64 Гбайт). В оснащение входят восемь портов 2.5GbE RJ45, восемь разъёмов 1GbE RJ45, два порта 10GbE SFP+, а также по два порта управления 5GbE RJ45 и 1GbE RJ45. Есть два слота PCIe 3.0 и два разъёма USB 3.2 Gen1.
 

Оба коммутатора располагают двумя интерфейсами SATA III для подключения накопителей SFF. Устройство QGD-1602 дополнительно оснащено двумя коннекторами M.2 для SSD с интерфейсом PCIe 3.0 x1 (NVMe). Гарантия производителя составляет два года.


Британский телеком-оператор BT начал тестирование технологий жидкостного охлаждения на своём оборудовании, в том числе коммутаторы Juniper, оснащённые СЖО Iceotope. Как сообщает DataCenter Dynamics, проверяется эффективность систем жидкостного охлаждения, предлагаемых и другими вендорами.
В первую очередь речь идёт о проверке модификации сетевого коммутатора Juniper QFX Series, специально доработанного для использования совместно с «прецизионным охлаждением» компании Iceotope. Утверждается, что технология позволила существенно снизить расход энергии. Ранее BT протестировала edge-сервер KUL RAN.
Это не единственная разработка, проходящая сегодня серию тестов. В BT заявили, что намерены внедрять те или иные технологии в зависимости от «контекста», а испытания помогут установить, при каком сценарии использования какая разработка эффективнее и энергоэкономичнее. В тестах принимают участие система погружного охлаждения Immersion4, водоблоки Nexalus, а также необычная СЖО Airsys с распылением жидкости на охлаждаемые элементы.
 

Проходящие проверки системы разных типов часто потребляют на 40–50 % меньше электричества, чем варианты с воздушным охлаждением, и способны отдавать избыточное тепло для обогрева. При этом новые системы обеспечивают большую энергетическую плотность, что позволяет экономить место и материалы, а отказ от циркуляции воздуха через оборудование даёт возможность и вовсе избежать попадания пыли, грязи и влажности в шкафы.
Для BT является критически важным вопросом экономии электричества — до 95 % расходов бизнеса на электроэнергию приходится именно на обеспечение работы сетей связи. В BT сообщают, что внедрение жидкостного охлаждения — лишь малая, но очень важная часть широкого круга задач по повышению эффективности бизнеса.

Компания AMD, по сообщению ресурса Tom's Hardware, без громких анонсов пополнила семейство процессоров EPYC Milan шестью новыми моделями: EPYC 7663P, EPYC 7643P, EPYC 7303P, EPYC 7303, EPYC 7203P и EPYC 7203. Чипы вышли спустя примерно два с половиной года после дебюта соответствующего семейства. Сейчас их постепенно вытесняют более новые AMD EPYC 7004 (Genoa).
Изделия EPYC 7663P и EPYC 7643P фактически представляют собой версии EPYC 7663 и EPYC 7643 для односокетных серверов. Процессор EPYC 7663P насчитывает 56 ядер (112 потоков) с базовой частотой 2,0 ГГц (повышается до 3,5 ГГц). Показатель TDP равен 240 Вт. Цена — $3139. Модель EPYC 7643P имеет 48 ядер (96 потоков) с частотой 2,3–3,6 ГГц, обладает показателем TDP в 225 Вт и стоит $2722. P-версии практически вдвое дешевле своих старших собратьев, рассчитанных на двухсокетные системы.
 

Решения EPYC 7303P и EPYC 7303 располагают 16 ядрами (32 потока) с тактовой частотой 2,4–3,4 ГГц, а их показатель TDP равен 130 Вт. Чипы ориентированы на одно- и двухпроцессорные серверы соответственно. Цена — $594 и $604. Наконец, изделия EPYC 7203P и EPYC 7203 содержат восемь ядер (16 потоков) с частотой 2,8–3,4 ГГц. Величина TDP составляет 120 Вт. Стоят эти модели $338 и $348. Все новые процессоры поддерживают 128 линий PCIe 4.0. Объём кеша L3 равен 256 Мбайт у двух старших версий и 64 Мбайт у четырёх других.