Компанія Arista Networks представила портфоліо комутаторів 25G Ethernet, призначених для підтримки в першу чергу фінансових програм, які потребують високої продуктивності та надзвичайно низької затримки.

Нові блоки серії 7130 25G є значною потужністю та модернізацією функцій порівняно з поточною лінійкою пристроїв постачальника 7130 10G Ethernet і обіцяють скоротити затримку зв’язку для передачі даних у 2,5 рази за рахунок зменшення черги, затримок серіалізації та усунення потреби у затримці вперед. За словами постачальника, корекція помилок (FEC) зазвичай необхідна для 25G Ethernet.   

Крім того, нові комутатори усувають потребу в кількох кабелях і комутаторах для налаштування та підтримки поточного рівня мереж із низькою затримкою, як зазначив Мартін Халл, віце-президент Cloud Titans та управління продуктами платформ Arista Networks у блозі про новий перемикачі.
Агрегати призначені для обробки кромок і мають дивовижне співвідношення PUE.
 

Спеціаліст із занурювального охолодження LiquidStack представив пару модульних блоків центрів обробки даних, які використовують занурювальне охолодження для периферійних розгортань і розширених додатків хмарних обчислень.

Блоки називаються MicroModular і MegaModular. Перший містить одну занурювальну систему охолодження DataTank 48U (розмір стандартної серверної стійки), а другий поставляється з шістьма DataTanks 48U. Продукти можуть запропонувати від 250 кВт до 1,5 МВт ІТ-потужності з PUE 1,02. (Ефективність енергоспоживання, або PUE, є показником для  вимірювання ефективності центру обробки даних . Це відношення загальної кількості енергії, що використовується об’єктом центру обробки даних, до енергії, що постачається обчислювальному обладнанню.)
Комутатор доступу FortiSwitch 600 і базовий комутатор FortiSwitch 2000 кампуса підключаються до платформи безпеки Fortinet і інструментів AIops.
 

Компанія Fortinet розширила свій портфель мереж кампусу двома новими комутаторами, які мають інтеграцію зі службами безпеки Fortinet та інструментом керування AIops.

FortiSwitch 600 — це мультигігабітний захищений комутатор доступу до кампусу, який підтримує доступ до 5GE і висхідні канали зв’язку 25GE. FortiSwitch 2000 — це базовий комутатор кампусу, розроблений для підтримки більших і складніших середовищ кампусу шляхом об’єднання високопродуктивних комутаторів доступу, включаючи FortiSwitch 600.

Нові комутатори інтегровані з FortiGuard FortiGuard AI-Powered Security Services та інструментом керування FortiAIOps від Fortinet, який дозволяє клієнтам використовувати функції безпеки та роботи, такі як захист від шкідливих програм, профілювання пристроїв і контроль доступу на основі ролей.
Річна програма, яка складається з трьох курсів на квартал, коштує 7650 доларів.
 

Щоб зменшити дефіцит кваліфікованих хмарних розробників , AWS випускає нову віртуальну програму під назвою Cloud Institute.

AWS Cloud Institute, яка є однорічною програмою з 12 різними курсами, розподіленими на чотири квартали, була розроблена експертами AWS за участю компаній-замовників і партнерів, таких як Accenture, повідомляє AWS. Курси включають практичне навчання в іграх і такі вправи, як створення програм.

Початківці розробники також мають можливість навчатися безпосередньо від інструкторів AWS під час живих курсів, які пропонуються на західному та східному узбережжях США, або дивитися вміст на вимогу, якщо це дозволяє їх розклад.
Реструктуризація відбувається на тлі зростання корпоративного мережевого обладнання та програмного забезпечення AI Juniper.
 

Juniper Networks сьогодні заявила, що звільняє 440 працівників на тлі плану реструктуризації вартістю 59 мільйонів доларів.
Відокремлення свого блоку програмованих чіпів — це не перший раз, коли Intel відкриває спеціалізований бізнес. Минулого року Mobileye стала окремою компанією.
 

Intel оголосила про плани виділити свою групу програмованих рішень (PSG) як окремий бізнес, починаючи з 1 січня, з IPO, яке відбудеться приблизно через два-три роки. Група працюватиме як окремий підрозділ у фінансах компанії.

PSG — це група, яка обслуговує процесори з програмованою вентильною матрицею (FPGA), виготовлені компанією Altera, яку Intel придбала за 16,7 мільярда доларів у 2015 році. Сандра Рівера, яка зараз керує групою центрів обробки даних і штучного інтелекту Intel (DCAI), очолить PSG як генеральний директор. Компанія також планує шукати нового фінансового директора групи.
Cisco рекомендує клієнтам HyperFlex перейти на нову інтегровану систему HCI під назвою Cisco Compute Hyperconverged with Nutanix.
 

Через кілька тижнів після того, як Cisco  припинила свою платформу Hyperflex і передала цей бізнес Nutanix, постачальники випустили свій перший пакет інтегрованої гіперконвергентної інфраструктури (HCI), спрямований на спрощення гібридних і багатохмарних операцій.
Оновлення включають функції керування маршрутизацією, інтеграцію з системами Microsoft Sentinel і Skyhigh Security, а також новий крайовий пристрій Catalyst.
 

Cisco розгортає ряд удосконалень для свого пакету SD-WAN , який, за її словами, допоможе корпоративним ІТ-організаціям захистити, спростити й оптимізувати свої операції глобальної мережі та керування ними. 
NS1 Connect може приймати динамічні рішення про те, куди надсилати інтернет-запити, щоб забезпечити найкращі з’єднання в складних розподілених мережевих середовищах.
 

IBM розгортає нову службу на основі DNS, яка дозволить клієнтам безпечно контролювати з’єднання між розподіленими мультихмарними середовищами.
За даними EMA, менше 31% організацій повністю впевнені в безпеці своєї інфраструктури DNS.
 

Атаки, пов’язані з інфраструктурою системи доменних імен, такі як викрадення DNS, тунелювання DNS і атаки посилення DNS, зростають, і багато ІТ-організацій сумніваються в безпеці своєї інфраструктури DNS.

Більшість ІТ-організацій підтримують різноманітну інфраструктуру DNS для загальнодоступних служб (веб-сайти та служби, доступні в Інтернеті) і приватних служб (Active Directory, обмін файлами, електронна пошта). Захист як внутрішньої, так і зовнішньої інфраструктури DNS має вирішальне значення через зростаючу кількість загроз і вразливостей, які зловмисники використовують для націлювання на них. На жаль, дуже мало організацій впевнені у своїй безпеці DNS.

Enterprise Management Associates (EMA) нещодавно дослідила питання безпеки DNS у своєму нещодавно опублікованому дослідницькому звіті «DDI Directions: DNS, DHCP та стратегії керування IP-адресами для багатохмарної ери». На основі опитування 333 ІТ-фахівців, відповідальних за DNS, DHCP і керування IP-адресами (DDI), дослідження виявило, що лише 31% менеджерів DDI повністю впевнені в безпеці своєї інфраструктури DNS.