Нова архітектура розподілених служб безпеки Juniper включає підтримку прогнозування загроз на основі ШІ.
 

Juniper Networks розширила свій портфель засобів безпеки за допомогою дизайну архітектури, яка включає підтримку прогнозування загроз на основі штучного інтелекту та нове сімейство брандмауерів, призначених для захисту розподілених ресурсів центру обробки даних.

Центральним елементом розширеного портфоліо є нова архітектура розподілених послуг Juniper Connected Security. Він реалізований у новій версії основної операційної системи Junos від постачальника (версія 23.4) і забезпечує низку функцій безпеки, від застосування політики нульової довіри до виявлення та запобігання вторгненням у мережах розподілених центрів обробки даних.

Оскільки Junos працює в усьому сімействі продуктів Juniper, включаючи комутатори серії QFX, універсальні маршрутизатори серії MX, брандмауери серії SRX тощо, усі ці системи можна включити в архітектуру розподілених послуг. Це дозволяє клієнтам налаштовувати універсальний захист і політики для мереж, даних і програм, і все це контролюється постачальником Security Director Cloud для встановлення та керування політиками безпеки.
Нова версія NetConductor від дочірньої компанії HPE покращує видимість додатків і можливості застосування політики, щоб надати підприємствам більший контроль у розподілених мережах.
 

Aruba Networks прагне надати клієнтам кращу видимість додатків і можливість контролювати дотримання політики безпеки в їхніх університетських і глобальних мережах.

Мережева дочірня компанія Hewlett Packard Enterprise удосконалює NetConductor , хмарну службу, яка дозволяє підприємствам централізовано керувати безпекою розподілених мереж, спрощувати надання політики та автоматизувати оркестрування мережевих конфігурацій у дротових, бездротових і глобальних інфраструктурах.

NetConductor працює, надаючи мережеве накладення на основі Ethernet VPN (EVPN) і віртуальної розширюваної локальної мережі (VXLAN) у дротових і бездротових мережах клієнта з метою забезпечення уніфікованого та спрощеного уявлення про мережу та надання командам керування мережею та безпекою За словами Ларрі Лунетти, віце-президента з маркетингу бездротових локальних мереж і рішень безпеки в Aruba, співпрацювати для вирішення проблем.
Standard Power розгортає 24 невеликі модульні реактори NuScale для живлення центрів обробки даних в Огайо та Пенсільванії.
 

Не секрет, що центри обробки даних стикаються з проблемами нестачі електроенергії, особливо в районах з високою щільністю. Один постачальник колокейшн запропонував унікальне рішення: він будує невеликі атомні електростанції для себе.

Постачальник центрів обробки даних Standard Power спеціалізується на високопродуктивних обчисленнях, таких як майнінг блокчейнів і робочі навантаження ШІ. Такого роду робочі навантаження потребують великої обчислювальної потужності, що дорівнює дуже великому рахунку за електроенергію.

Компанія Arista Networks представила портфоліо комутаторів 25G Ethernet, призначених для підтримки в першу чергу фінансових програм, які потребують високої продуктивності та надзвичайно низької затримки.

Нові блоки серії 7130 25G є значною потужністю та модернізацією функцій порівняно з поточною лінійкою пристроїв постачальника 7130 10G Ethernet і обіцяють скоротити затримку зв’язку для передачі даних у 2,5 рази за рахунок зменшення черги, затримок серіалізації та усунення потреби у затримці вперед. За словами постачальника, корекція помилок (FEC) зазвичай необхідна для 25G Ethernet.   

Крім того, нові комутатори усувають потребу в кількох кабелях і комутаторах для налаштування та підтримки поточного рівня мереж із низькою затримкою, як зазначив Мартін Халл, віце-президент Cloud Titans та управління продуктами платформ Arista Networks у блозі про новий перемикачі.
Агрегати призначені для обробки кромок і мають дивовижне співвідношення PUE.
 

Спеціаліст із занурювального охолодження LiquidStack представив пару модульних блоків центрів обробки даних, які використовують занурювальне охолодження для периферійних розгортань і розширених додатків хмарних обчислень.

Блоки називаються MicroModular і MegaModular. Перший містить одну занурювальну систему охолодження DataTank 48U (розмір стандартної серверної стійки), а другий поставляється з шістьма DataTanks 48U. Продукти можуть запропонувати від 250 кВт до 1,5 МВт ІТ-потужності з PUE 1,02. (Ефективність енергоспоживання, або PUE, є показником для  вимірювання ефективності центру обробки даних . Це відношення загальної кількості енергії, що використовується об’єктом центру обробки даних, до енергії, що постачається обчислювальному обладнанню.)
Комутатор доступу FortiSwitch 600 і базовий комутатор FortiSwitch 2000 кампуса підключаються до платформи безпеки Fortinet і інструментів AIops.
 

Компанія Fortinet розширила свій портфель мереж кампусу двома новими комутаторами, які мають інтеграцію зі службами безпеки Fortinet та інструментом керування AIops.

FortiSwitch 600 — це мультигігабітний захищений комутатор доступу до кампусу, який підтримує доступ до 5GE і висхідні канали зв’язку 25GE. FortiSwitch 2000 — це базовий комутатор кампусу, розроблений для підтримки більших і складніших середовищ кампусу шляхом об’єднання високопродуктивних комутаторів доступу, включаючи FortiSwitch 600.

Нові комутатори інтегровані з FortiGuard FortiGuard AI-Powered Security Services та інструментом керування FortiAIOps від Fortinet, який дозволяє клієнтам використовувати функції безпеки та роботи, такі як захист від шкідливих програм, профілювання пристроїв і контроль доступу на основі ролей.
Річна програма, яка складається з трьох курсів на квартал, коштує 7650 доларів.
 

Щоб зменшити дефіцит кваліфікованих хмарних розробників , AWS випускає нову віртуальну програму під назвою Cloud Institute.

AWS Cloud Institute, яка є однорічною програмою з 12 різними курсами, розподіленими на чотири квартали, була розроблена експертами AWS за участю компаній-замовників і партнерів, таких як Accenture, повідомляє AWS. Курси включають практичне навчання в іграх і такі вправи, як створення програм.

Початківці розробники також мають можливість навчатися безпосередньо від інструкторів AWS під час живих курсів, які пропонуються на західному та східному узбережжях США, або дивитися вміст на вимогу, якщо це дозволяє їх розклад.
Реструктуризація відбувається на тлі зростання корпоративного мережевого обладнання та програмного забезпечення AI Juniper.
 

Juniper Networks сьогодні заявила, що звільняє 440 працівників на тлі плану реструктуризації вартістю 59 мільйонів доларів.
Відокремлення свого блоку програмованих чіпів — це не перший раз, коли Intel відкриває спеціалізований бізнес. Минулого року Mobileye стала окремою компанією.
 

Intel оголосила про плани виділити свою групу програмованих рішень (PSG) як окремий бізнес, починаючи з 1 січня, з IPO, яке відбудеться приблизно через два-три роки. Група працюватиме як окремий підрозділ у фінансах компанії.

PSG — це група, яка обслуговує процесори з програмованою вентильною матрицею (FPGA), виготовлені компанією Altera, яку Intel придбала за 16,7 мільярда доларів у 2015 році. Сандра Рівера, яка зараз керує групою центрів обробки даних і штучного інтелекту Intel (DCAI), очолить PSG як генеральний директор. Компанія також планує шукати нового фінансового директора групи.
Cisco рекомендує клієнтам HyperFlex перейти на нову інтегровану систему HCI під назвою Cisco Compute Hyperconverged with Nutanix.
 

Через кілька тижнів після того, як Cisco  припинила свою платформу Hyperflex і передала цей бізнес Nutanix, постачальники випустили свій перший пакет інтегрованої гіперконвергентної інфраструктури (HCI), спрямований на спрощення гібридних і багатохмарних операцій.