romanko3182 Опубликовано: 26 квітня, 2012 Опубликовано: 26 квітня, 2012 КУШНАРЕНКО Логин удален 0930238380 Шаврова Логин - caterpiller 0939969371 0674742626 Бондарук Логин - mukik
mr.Dream Опубліковано: 26 квітня, 2012 Опубліковано: 26 квітня, 2012 І в чому заключається "кидалово"?
romanko3182 Опубліковано: 26 квітня, 2012 Автор Опубліковано: 26 квітня, 2012 Славік, за товар я гроші оплатив 2-є взагалі відморозились, а 3-ій на місяць пропав, а коли появився вислав тільки частину, і знов на мороз або завтраками годує... Не рекомендую!!!
ximik Опубліковано: 26 квітня, 2012 Опубліковано: 26 квітня, 2012 +1 mr.Dream, в чем кидалы? три бабы кидалы P.S тему нужно перенести в "черный список"
romanko3182 Опубліковано: 26 квітня, 2012 Автор Опубліковано: 26 квітня, 2012 так що з жінками не працюйте)
Nightly Wanderer Опубліковано: 26 квітня, 2012 Опубліковано: 26 квітня, 2012 Насправді нічого смішного немає. Ближчим часом цими людьми займуться правоохоронні органи. За товар було оплачено, а товару немає. Продавці шифруються. Це банально шахрайство.
romanko3182 Опубліковано: 26 квітня, 2012 Автор Опубліковано: 26 квітня, 2012 ну не хотіли вирішити людським способом, будуть пояснювати все правоохоронним органам, але роблячи таке - хіба це люди?!
100Megabit Опубліковано: 26 квітня, 2012 Опубліковано: 26 квітня, 2012 Що вони хоть продають? Тетки наверно оптику ппродают
Optic Опубліковано: 26 квітня, 2012 Опубліковано: 26 квітня, 2012 а покупали товар сразу у всех троих?
snr Опубліковано: 26 квітня, 2012 Опубліковано: 26 квітня, 2012 По номерах мобильных можно выяснить их место обитания + - 20м. Потом поехать навалять не по детски
Sub-Zero Опубліковано: 26 квітня, 2012 Опубліковано: 26 квітня, 2012 По номерах мобильных можно выяснить их место обитания + - 20м. Потом поехать навалять не по детски Маленькая деталь...нужно иметь знакомого в СБУ и не рядового...
romanko3182 Опубліковано: 26 квітня, 2012 Автор Опубліковано: 26 квітня, 2012 хто що продавав, хто свічі хто конвертора і сфп. останні то 2 д-лінка, купляв в різні переіоди в них.
romanko3182 Опубліковано: 26 квітня, 2012 Автор Опубліковано: 26 квітня, 2012 так так цей Кирилчик...карта його родички мами чи жінки чи сестри не знаю, вот читайте - http://www.kharkovfo...d.php?t=1631637 хто не вірить передзвоніть на його номер мої всі 3 номера вже в чорному списку, на домашньому номері вже кажуть що такий не живе, до зараз на аукро продає
karabas Опубліковано: 26 квітня, 2012 Опубліковано: 26 квітня, 2012 А форум "Черный список" для чего создан?
romanko3182 Опубліковано: 26 квітня, 2012 Автор Опубліковано: 26 квітня, 2012 та хай люди читають, і там ще напишемо
ximik Опубліковано: 26 квітня, 2012 Опубліковано: 26 квітня, 2012 Насправді нічого смішного немає. Ближчим часом цими людьми займуться правоохоронні органи. За товар було оплачено, а товару немає. Продавці шифруються. Це банально шахрайство. а не кто и не смеется, вы бы тему писали в "черный список", и не по прошествии 3х месяцев, а через 2-3 недели, та хай люди читають, і там ще напишемо есть определенные порядки общения на форуме
romanko3182 Опубліковано: 27 квітня, 2012 Автор Опубліковано: 27 квітня, 2012 0930238380 - цей дійсний
100Megabit Опубліковано: 27 квітня, 2012 Опубліковано: 27 квітня, 2012 Рано или поздно поймают и дадут по морде
100Megabit Опубліковано: 27 квітня, 2012 Опубліковано: 27 квітня, 2012 вот вам наводка http://vk.com/id5354140 нашол по аське 240-514-354 которую нарыл на харьковском форуме. http://www.kharkovforum.com/showthread.php?p=20535577
aptik Опубліковано: 27 квітня, 2012 Опубліковано: 27 квітня, 2012 http://vk.com/id5354140?z=photo5354140_264745323%2Fphotos5354140 коммент убил
Mechanik Опубліковано: 28 квітня, 2012 Опубліковано: 28 квітня, 2012 продает свичи edge-core 3528 на аукро не покупайте, возможно кидалово
nevidomuj Опубліковано: 28 квітня, 2012 Опубліковано: 28 квітня, 2012 продает свичи edge-core 3528 на аукро не покупайте, возможно кидалово Правда! Не ведіться на халяву, я вже попався...
romanko3182 Опубліковано: 28 квітня, 2012 Автор Опубліковано: 28 квітня, 2012 я бачу тут багато хто попав на цього Куншаренка. І Mukik знов продають, нічого люди не бояться.
Рекомендованные сообщения
Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования
Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий
Создать аккаунт
Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!
Зарегистрировать аккаунтВхід
Уже зарегистрированы? Войдите здесь.
Войти сейчас