Jump to content
Local

Nightly Wanderer

Сitizens
 • Content Count

  2417
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  33

Nightly Wanderer last won the day on November 18 2018

Nightly Wanderer had the most liked content!

Community Reputation

576 Очень хороший

About Nightly Wanderer

 • Rank
  Дракон

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. А пси не живі, правда? Я би псу не давав того що б сам не їв. Йди пердак туши, а то хату спалиш.
 2. Звичайно що дура. Краще гівно собаче жерти чим продукцію "Наша ряба". В людей печінка за рік розлазиться хто це жре. І це факт. Навіть алкоголіки живуть на порядок довше випиваючи по півлітра спиртяку вдень. Там така кількість антибіотиків і гормонів, що те курча більше місяця не живе.
 3. Прыгни с крыши многоэтажки. На одного идиота станет меньше.
 4. Твої друзі плутають тепле з мягким.
 5. Розумний знає, що за 3 копійки нічого нормального не купити. Це дилема таки розумових дегенератів, які в результаті попадають тільки на ще більші гроші. Купувати гівно яке розсипаєтсья або фігово обжимається, при тому, що конектори вартують понти, а потім їздити палити бензин, тратити час, переобжимати це гівно, нести репутаційні втрати, це звичайно ж ознака розумної людини. Це ознака скупого ідіота.
 6. Постійна дилема хохлів. Як би купити за 3 копійки і щоб було якісно.
 7. Вже відкрито пишуть хто коли як і кому різав дроти або влаштовував інші диверсії. Довгий язик до тюрми доведе.
 8. Те що ти розумово неповноцінний і так видно здалека. На лобі писати "дурак" було не обовязковим. Ти б ще собі в Північній Кореї прикупив квартирку. Хоча це напевно було б значно розумнішим рішенням.
 9. При чім тут російськомовний чи не російськомовний? До шовінізму це відноситься мало. Самі придумали свої значення, самі обурилися.
 10. Усі шовіністи ідуть нахрен. Зробити як у Литві. Посвідчення негромадянина усьому промоскальському сміттю.
 11. Виходить, що якщо більшість людей проти фізичного насилля, то якщо я дам тобі тягла - значить зроблю правильний вибір. Цікаво. В 2014 році бульшість в один тур вибрали Порошенка. Значить тоді вони не помилилися, але зараз ідіоти? Ні чоловіче. Ти 100% ідіот. Бо тільки в ідіота може бути така каша в голові як в тебе. Тобі просто насрали в черепну коробку і зробили це лише тому, що ти це дозволив. Маєш унітаз на голові з якого сильно смердить.
 12. Краще назви хоча б одну причину чому ти ідіот.
 13. Вам ще на надоїло всяку херню писати? Добре вам насрали в голову. І так були дурними, то тепер взагалі з розуму посходили.
×