Jump to content
Local

Nightly Wanderer

Сitizens
 • Content Count

  2,409
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  33

Nightly Wanderer last won the day on November 18 2018

Nightly Wanderer had the most liked content!

Community Reputation

573 Очень хороший

About Nightly Wanderer

 • Rank
  Дракон

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. В такому випадку не дивуйся якщо до тебе будуть ставитися як до скота. І не ображайся, якщо я з тобою буду спілкуватися як з бидлом. Я тобі дурню відкрию одну таємницю, яка б мала бути очевидністю. Петя і уся інша олігархічна "еліта" тебе сприймають саме таке. Ти для них людина 3 сорту. Чмо. І я їх за це не можу осуджувати. Бо такі як ти самі винні в такому відношенні. Люба людина сучасної олігархічно-бандитської системи. Чи то Петя чи то Юля чи будь хто інший з цього загону є ворогом держави та українського народу. Я буду задоволений лиш тим, хто не на словах, а на ділах проведе, або буде намагатися провести реальні реформи в державі. Хто прийде до влади не з ціллю виключно власного збагачення, а з ідеєю збудувати нову державу. Державу з громадянами, а не скотом. Де права людини захищені державою. Де працюють непідкупні суди, а хабарники судді попадають в тюрми. Де поліція захищає тебе як громадянина. Тому ти дурень.
 2. Павлабор, ти таки йобнутий. Це характеризуює тебе як людину. Нормальним людям такі помиї огидні, не залежно кого вони підтримують.
 3. Підара Наєма слухати - це як гівно нюхати. Хто йому більше дасть за того він і мазу тягнути буде. Тому я навіть і дивитися не збираюся.
 4. Два табори сектантів зійшлися в нерівній битві.. А можна Локал тільки з притомними людьми, а то заходиш зрідка почитати що тут робиться і ніби в палаті №6 побував.
 5. Зможе. Бо будь які дебати більше опустять його рейтинг чим петляння від них.
 6. Дослухав до Мольфарів які щось там напророчили і виключив. Не можу слухати брєд шизофреніків коли це видаєтться за серйозну розмову. Павлабор ти йобнувся чи таким завжи був?
 7. Порушивши перший закон логіки - тотожність. Віртуальний Голобородьку і Зеленський не рівні одне одному. От потім будуть дивуватися як так.
 8. Встидно головувати повинно бути за обох.
 9. Nightly Wanderer

  Вибір 2019

  З будь якої. В другому турі нормальні голосувати не будуть. Виключно ідіоти. Бо шо то гівно що то.
 10. Nightly Wanderer

  Вибір 2019

  В другому турі на виборчих дільницях можна зробити перепис довбойобів.
 11. Nightly Wanderer

  Вибір 2019

  Порохоботи? Судячи з результату опитування, саме так.
 12. Nightly Wanderer

  Вибір 2019

 13. Nightly Wanderer

  Вибір 2019

 14. Nightly Wanderer

  Вибір 2019

  Ніхто так не розбирається в сортах гівна як свинособаки з Локала. Вже усі копита постирали об клавіатуру сперечаючись яке гівно краще.
 15. Nightly Wanderer

  Вибір 2019

  Порошенко якщо не сфальсифікує вибори, то точно пролетить. Його зараз мочать усі. Це такий ган#@н, який вже усім стоїть поперек горла. Усім українським олігархам, США і Європі. Тільки розумово неповноцінні можуть голосувати за такого мудака.
×