Jump to content
Local

Nightly Wanderer

Сitizens
 • Content Count

  2410
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  33

Nightly Wanderer last won the day on November 18 2018

Nightly Wanderer had the most liked content!

Community Reputation

575 Очень хороший

About Nightly Wanderer

 • Rank
  Дракон

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Вже відкрито пишуть хто коли як і кому різав дроти або влаштовував інші диверсії. Довгий язик до тюрми доведе.
 2. Те що ти розумово неповноцінний і так видно здалека. На лобі писати "дурак" було не обовязковим. Ти б ще собі в Північній Кореї прикупив квартирку. Хоча це напевно було б значно розумнішим рішенням.
 3. При чім тут російськомовний чи не російськомовний? До шовінізму це відноситься мало. Самі придумали свої значення, самі обурилися.
 4. Усі шовіністи ідуть нахрен. Зробити як у Литві. Посвідчення негромадянина усьому промоскальському сміттю.
 5. Виходить, що якщо більшість людей проти фізичного насилля, то якщо я дам тобі тягла - значить зроблю правильний вибір. Цікаво. В 2014 році бульшість в один тур вибрали Порошенка. Значить тоді вони не помилилися, але зараз ідіоти? Ні чоловіче. Ти 100% ідіот. Бо тільки в ідіота може бути така каша в голові як в тебе. Тобі просто насрали в черепну коробку і зробили це лише тому, що ти це дозволив. Маєш унітаз на голові з якого сильно смердить.
 6. Краще назви хоча б одну причину чому ти ідіот.
 7. Вам ще на надоїло всяку херню писати? Добре вам насрали в голову. І так були дурними, то тепер взагалі з розуму посходили.
 8. Серйозне загострення. Так і не попускає. Що далі? Рептилоїди?
 9. В такому випадку не дивуйся якщо до тебе будуть ставитися як до скота. І не ображайся, якщо я з тобою буду спілкуватися як з бидлом. Я тобі дурню відкрию одну таємницю, яка б мала бути очевидністю. Петя і уся інша олігархічна "еліта" тебе сприймають саме таке. Ти для них людина 3 сорту. Чмо. І я їх за це не можу осуджувати. Бо такі як ти самі винні в такому відношенні. Люба людина сучасної олігархічно-бандитської системи. Чи то Петя чи то Юля чи будь хто інший з цього загону є ворогом держави та українського народу. Я буду задоволений лиш тим, хто не на словах, а на ділах проведе, або буде намагатися провести реальні реформи в державі. Хто прийде до влади не з ціллю виключно власного збагачення, а з ідеєю збудувати нову державу. Державу з громадянами, а не скотом. Де права людини захищені державою. Де працюють непідкупні суди, а хабарники судді попадають в тюрми. Де поліція захищає тебе як громадянина. Тому ти дурень.
 10. Павлабор, ти таки йобнутий. Це характеризуює тебе як людину. Нормальним людям такі помиї огидні, не залежно кого вони підтримують.
 11. Підара Наєма слухати - це як гівно нюхати. Хто йому більше дасть за того він і мазу тягнути буде. Тому я навіть і дивитися не збираюся.
 12. Два табори сектантів зійшлися в нерівній битві.. А можна Локал тільки з притомними людьми, а то заходиш зрідка почитати що тут робиться і ніби в палаті №6 побував.
×