Перейти к содержимому
Local

Nightly Wanderer

Сitizens
 • Публикации

  2 212
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Дней в лидерах

  29

Последний раз Nightly Wanderer выиграл 22 апреля 2017

Публикации Nightly Wanderer были самыми популярными!

Репутация

426 Очень хороший

О Nightly Wanderer

 • Звание
  Дракон
 1. Просто круто, без политики.

  Ну це як би музика яку я пишу і яку я тільки що залив. А круто чи ні, то вже кожному вирішувати. Не створювати ж мені окрему тему для цього.
 2. Ошибка в процессорах Intel принесет замедление в 30%

  За останніх років 7 проідуктивність проців виросла на якихось 50%, що дуже мало. Памятаю часи, коли за 1-2 роки компютер ставав застарілим. Наразі моєму процу домашньому десь 6 років. Доставив оперативки до 16 гіг. Купив нову відяху і нові ігри на високих тягне тільки так. От навіщо людям купувати нові проци? Як тільки я почув про цю новину зразу ж сказав знайомим - відключайте оновлення ос. Думаю багато хто в курсі, що провідні виробники смартфонів випускають оновлення на старі моделі і роблять їх навмисне тормозними, щоб люди бігли купувати новенькі нетормозні айфончики. От тут швидше за все та ж сама історія. Продажі різко впали. Треба стимулювати людей купувати нові компи. Думаю там після того оновлення користуватися взагалі стане нормально не можливо ПК. Це звичайно не факт, але дуже на те схоже.
 3. TRINITY-TV: партнерство по ОТТ телевидению

  Я вже локал майже не відвідую і не відписую. Підеш звідси ти і ще декілька адекватних людей і цей ресурс перетвориться в помийну яму. Такий вже брєд несуть, що ні на яку голову не налазить. Я завжди вважав, що провайдер в кінцевому результаті буде лише надавати доступ до інтернету і всі інші сервіси відімруть. Така модель логічна і вигідна споживачу послуг. Адже тобі не треба міняти провайдера, якщо тебе не влаштовують його ТВ сервіси. Наприклад немає тих каналів, які б ти хотів переглядати. А так ти можеш собі вибирати серед різних провайдерів послуг цифрового ОТТ телебачення того. який тобі підходить. Я не розумію чого вони піняться. Заздрість чи що. То хай блочать усі платні сервіси, чого ж там. Онлайн ігри, а то дзвонять і виносять тех. підтримці мізки. що пінг поганий. Дван ТВ, Олл ТВ і тому подібні сервіси. Та і багато чого. А то гади на них надумали заробляти ...
 4. С новым годом...!

  А знаєте чим атеїст від агностика відрізняється? Тим що перший такий ж самий віруючий, а другий ні )
 5. СБУ взялась за майнеров

  А що ви маєте на увазі під "яйцями"? Погрози і шантажі мені до лампочки.а за фізичний вплив закопаю. ПК мусять бути. Офіс без ПК?
 6. СБУ взялась за майнеров

  Краще щоб туди куди прийдуть не було ніяких серверів, а ПК з зашифрованими даними.
 7. Нужен монтажник Ethernet в Днепр

  "В низьких зп в Україні винні підприємці". Я вже це десь чув.
 8. Поджог кабелей в Одесском регионе

  Ну значить у вас місто дебілів. Де одні нічого не вміють крім як все тирити, а інші не можуть зловити тих, хто тирить чуть не кожного дня.
 9. Разводка кабелей в домах

  Це повинен робити забудовник, а не провайдер. Тому йди на форуми будівельників і там пиши.
 10. эффективность сотрудников

  Люди якраз таки ідіоти. Так було є і буде завжди.
 11. Я от ніяк не можу зрозуміти. Чому в телекомі стільки імбіцилів? Тут дебіл на дебілі і дебілом поганає. Деколи зайдеш, прочитаєш декілька постів і як в дурку попав. Цього так званого презідєнта не ругать треба, а давно страчувати пора, дебіл ти ватний. Це масовий вбивця, світове брехло і злодій. Там світить з сотня довічних. Про шо ти нікчемне гівно мелеш?
×