Jump to content
Local

Nightly Wanderer

Сitizens
 • Content Count

  2420
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  33

Nightly Wanderer last won the day on November 18 2018

Nightly Wanderer had the most liked content!

Community Reputation

576 Очень хороший

About Nightly Wanderer

 • Rank
  Дракон

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Нормальний монтажник зварщик зві своїм авто повинен заробляти від 12 К грн. + амортизація авто.
 2. Та і АДСЛ рівняти з Езернетом, а езернет з Поном взагалі некоректно. І езернет і Пон це технології для передачі даних в мережах побудованих з нуля для саме надання послуг інтернету, коли АДСЛ це технологія костиль. Та хоч на мережаїх радіо брехунця. Одиниці це не занономірність.
 3. Дебілізм вселенсього масштабу. Що ти таке несеш? Хто це крім Телекома по АДСЛ працював? Це раз. По друге езернет давав серйозні переваги в першу чергу для абонента, а Пон не дає практично ніяких переваг якщо використовувати в багатоповерхівках. Відкрию секрет. Ми вже даємо гіг по витусі.
 4. А пси не живі, правда? Я би псу не давав того що б сам не їв. Йди пердак туши, а то хату спалиш.
 5. Звичайно що дура. Краще гівно собаче жерти чим продукцію "Наша ряба". В людей печінка за рік розлазиться хто це жре. І це факт. Навіть алкоголіки живуть на порядок довше випиваючи по півлітра спиртяку вдень. Там така кількість антибіотиків і гормонів, що те курча більше місяця не живе.
 6. Прыгни с крыши многоэтажки. На одного идиота станет меньше.
 7. Твої друзі плутають тепле з мягким.
 8. Розумний знає, що за 3 копійки нічого нормального не купити. Це дилема таки розумових дегенератів, які в результаті попадають тільки на ще більші гроші. Купувати гівно яке розсипаєтсья або фігово обжимається, при тому, що конектори вартують понти, а потім їздити палити бензин, тратити час, переобжимати це гівно, нести репутаційні втрати, це звичайно ж ознака розумної людини. Це ознака скупого ідіота.
 9. Постійна дилема хохлів. Як би купити за 3 копійки і щоб було якісно.
 10. Вже відкрито пишуть хто коли як і кому різав дроти або влаштовував інші диверсії. Довгий язик до тюрми доведе.
 11. Те що ти розумово неповноцінний і так видно здалека. На лобі писати "дурак" було не обовязковим. Ти б ще собі в Північній Кореї прикупив квартирку. Хоча це напевно було б значно розумнішим рішенням.
 12. При чім тут російськомовний чи не російськомовний? До шовінізму це відноситься мало. Самі придумали свої значення, самі обурилися.
 13. Усі шовіністи ідуть нахрен. Зробити як у Литві. Посвідчення негромадянина усьому промоскальському сміттю.
 14. Виходить, що якщо більшість людей проти фізичного насилля, то якщо я дам тобі тягла - значить зроблю правильний вибір. Цікаво. В 2014 році бульшість в один тур вибрали Порошенка. Значить тоді вони не помилилися, але зараз ідіоти? Ні чоловіче. Ти 100% ідіот. Бо тільки в ідіота може бути така каша в голові як в тебе. Тобі просто насрали в черепну коробку і зробили це лише тому, що ти це дозволив. Маєш унітаз на голові з якого сильно смердить.
×