Jump to content
Local

Nightly Wanderer

Сitizens
 • Content Count

  2424
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  33

Nightly Wanderer last won the day on November 18 2018

Nightly Wanderer had the most liked content!

Community Reputation

579 Очень хороший

About Nightly Wanderer

 • Rank
  Дракон

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nightly Wanderer

  Київстар надає 300 мБіт/сек

  Що ти мелеш. Поперше це на грані рентабельності, якщо за опори не платити. По друге такі люди клінічні ідіоти. А ідіот може жити в гівні по вуха і казати, що він себе прекрасно почуває. Щоб за 50грн.100 мбіт надавати в приватному секторі потрібно бути епічним довбойобом 120-го рівня. Коли не зайду і не почитаю коментарі на цьому ресурсі, то завжди складаєтсья враження, що телекомунікаціями в карїні займаютсья одні божевільні які з дурки повтікали. Хоча куди не плюнь так. Країна розумових дегенератів. Одне дурніше другого.
 2. Нехай свою думку тримають при собі або засунуть її в одне місце. Жоден державний орган не може бути понад законом. Ви не можете здавати свою мережу в експлуатацію. Не можете обслуговувати чужі мережі. Але свою мережу обслуговувати маєте право будучи на єдиному податку. Так само як маєте право у себе вдома самостійно робити ремонт, готувати їсти, прибирати тощо. Поки ви обслуговуєте свою мережу ви не надаєте послуг.
 3. А на основі чого тоді НКРЗІ вносить провайдреів і операторів в реєстр, якщо в документах вказана 2 або 3 група?
 4. Нормальний монтажник зварщик зві своїм авто повинен заробляти від 12 К грн. + амортизація авто.
 5. Та і АДСЛ рівняти з Езернетом, а езернет з Поном взагалі некоректно. І езернет і Пон це технології для передачі даних в мережах побудованих з нуля для саме надання послуг інтернету, коли АДСЛ це технологія костиль. Та хоч на мережаїх радіо брехунця. Одиниці це не занономірність.
 6. Дебілізм вселенсього масштабу. Що ти таке несеш? Хто це крім Телекома по АДСЛ працював? Це раз. По друге езернет давав серйозні переваги в першу чергу для абонента, а Пон не дає практично ніяких переваг якщо використовувати в багатоповерхівках. Відкрию секрет. Ми вже даємо гіг по витусі.
 7. А пси не живі, правда? Я би псу не давав того що б сам не їв. Йди пердак туши, а то хату спалиш.
 8. Звичайно що дура. Краще гівно собаче жерти чим продукцію "Наша ряба". В людей печінка за рік розлазиться хто це жре. І це факт. Навіть алкоголіки живуть на порядок довше випиваючи по півлітра спиртяку вдень. Там така кількість антибіотиків і гормонів, що те курча більше місяця не живе.
 9. Nightly Wanderer

  Київстар надає 300 мБіт/сек

  Прыгни с крыши многоэтажки. На одного идиота станет меньше.
 10. Nightly Wanderer

  Где покупаете коннекторы RJ-45?

  Твої друзі плутають тепле з мягким.
 11. Nightly Wanderer

  Где покупаете коннекторы RJ-45?

  Розумний знає, що за 3 копійки нічого нормального не купити. Це дилема таки розумових дегенератів, які в результаті попадають тільки на ще більші гроші. Купувати гівно яке розсипаєтсья або фігово обжимається, при тому, що конектори вартують понти, а потім їздити палити бензин, тратити час, переобжимати це гівно, нести репутаційні втрати, це звичайно ж ознака розумної людини. Це ознака скупого ідіота.
 12. Nightly Wanderer

  Где покупаете коннекторы RJ-45?

  Постійна дилема хохлів. Як би купити за 3 копійки і щоб було якісно.
 13. Nightly Wanderer

  Воля 50грн инет 100мб и тв

  Вже відкрито пишуть хто коли як і кому різав дроти або влаштовував інші диверсії. Довгий язик до тюрми доведе.
×