Добрий вечір, Вам потрібно щоб Ваші акуми були однієї прошивки - Ви вірно зрозуміли, а ще Вам потрібно акумулятори зарадити до 90 чи 100% кожен окремо, а потім їх спрягати разом, при цьому - можливо прийдеться ресетити інвектор на заводські налаштування і знову по новому все налаштовувати.