Jump to content
Local

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 07/30/20 in all areas

 1. 1 point
  както смешно звучит 🙂 выбор между УАЗом и Теслой-Х
 2. 1 point
 3. 1 point
  Ноль. По сути это мой косяк. Я не проконтролировал ремонтные работы год назад, не дал четких указаний. Так что... Это мой абонент. За 12 долларов в месяц. Для меня тут важнее репутация, чем деньги.
 4. 1 point
  Ось при чому.... Проблема в даному випадку не у вхідному каналі, а у обладнанні, до якого підключаються кінцеві клієнти. Встановлюється бюджетне SOHO обладнання, розраховане на підключення 8-12 пристроїв, а фактично підключається 30-40 клієнтів. І що отримуємо в результаті? "Провайдер гівно, потрібно міняти". Фантастичний висновок.
 5. 1 point
  Вибіркова законотворчість? Маленькі життєві висновки. Якщо всіх інших не пускають в будинок, то ви хоч біблію напишіть, їх туди і не пустять. Варіантів вирішення два: перший - якщо не має часу судитись, то змотуєте вудки і на ринок, Мівіной торгувати, другий - судитись. Якщо б в країні не ляканих ідіотів, судилося 5%, то Україна б давно була Європою. А так як тут судиться 0,0000001-на людина, то через стопциот мільйонів років, все одно буде в Європі. Так, я апеляцію програв, іду на касацію. Викладу аудіо судових розглядів з документами, коли все закінчиться, а то ще звинуватять у тиску на суд. Можна звідси докладніше? Я безумовно, можу обxуйкати і не замітити, але наче все пишу від себе. ps. До речі, що там з запитом в міненерго? Там нікого не потрібно нагинати на гроші, просто виправити помилки в Правилах, бо зараз, "всі інші" хто працює з сумісним підвісом, дуже жорстко насажені на кукан у облов. Достатньо сірника, щоб спалахнула пожежа.
 6. 1 point
  Я строю Украину для детей моей внучки, ты зарабатываешь деньги. Про людей которые уехали с оккупированного Крыма, Луганска, Донецка, солдат которых каждый день убивают на Донбассе думаешь что - им просто скучно жить. ps. Как обстоят дела с моими "зверненнями", до конца каденции рассмотришь, или все ушло как вода, в сухую крымскую землю?
 7. 1 point
 8. 1 point
  Только Камбиум ! Собирается руками японских девственниц , софт пишет краснознаменная рота программистов имени Славика Алвера и пишет исключительно в полнолуние на ассемблере. Первую партию Камбиума украшает личная подпись Алвера и слезы пожалевших на камбиум денех , а в мануал начинается с родословной Славика и заканчивается избранными цитатами . Если покупаешь сотню точек, бонусом прилагается внеочердное воинское звание , научная степень академика камбиумных наук и малиновые штаны. После покупки разрешается плевать с загадочной улыбкой на сандалии владельцев Убикути и Микрота . Инсайдеры утверждают что последние партии камбиума делают владельца не только снова молодым и счастливым, но и обеспечивают иммунитет к коронавирусу и налогам, а также поднимают либидо в будние дни и улучшают эрекцию по выходным .
 9. 1 point
  Дело не только в cli. У BDCOM авторизация и настройка онушки, после настройки ОЛТ, работает автоматом "из коробки". Необходимо настроить только ОЛТ.
 10. 1 point
  підтримую Сашка - сам в свій час поламав зразу ж при першому знайомстві FOB-AM, і так само монтери декілька раз ламали защіпки при відкриванні/закриванні - так, синя ізострічка все витерпить - але все рівно занадто ніжний бокс)))
×