Перейти до

Slon_y

Маглы
  • Всього повідомлень

    39
  • Приєднався

  • Останній візит

Все, що було написано Slon_y

  1. нажаль тільки зараз появилися
  2. Монітори HANNS-G нові, запаковані. http://www.amazon.co...&pf_rd_i=507846 http://www.youtube.com/watch?v=cb8ZFATwSNs 130 дол. http://www.amazon.com/HannsG-HL161ABB-Class-Widescreen-Monitor/dp/B0071CVTAK/ref=sr_1_8?s=electronics&ie=UTF8&qid=1347032024&sr=1-8&keywords=hanns+g+16 60 дол.
  3. можна ціни на 4хпарку FTP і UTP дякую.
  4. Slon_y

    продам Dell (switch, servers)

    1. Dell PowerEdge 1950 1U, 2x DualCore Intel Xeon 5110, 8 Гб (1Гбх8 Fully Buffered ECC DDR2 SDRAM), PERC 5/i Integrated RAID 5. Dell PowerConnect 6024 L2/L3 gigabit swtch (24x10/100/1000 + 8 SFP) - 370$ (1 шт). Вже не має...
  5. Кріплення до 5224 - 130 грн. AXXRMM3 - 90 дол. можуть бути під кінець місяця.
  6. Slon_y

    Куплю CPU Xeon 5405 с радиатором

    є Xeon E5345 (SL9YL), 2,33hz, 8mb, 1333 - 90 $/шт. Xeon X3323 (SLASE), 2,50hz, 6mb, 1333 - 85 $/шт. Xeon E5440 2,83, 12mb, 1333 - 150$/шт. Продаються парами.
  7. Slon_y

    NH-2530-8T + Native VLAN in mode trunk

    П.С. В схемі VLAN100 - management VLAN, VLAN101 - юзерський Тут не поганно описано про "транк" http://xgu.ru/wiki/%D0%90%D0%B3%D1%80%D0%B5%D0%B3%D0%B8%D1%80%D0%BE%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D0%B5_%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B0%D0%BB%D0%BE%D0%B2 Ну думаю що проблема впершу чергу з "не керованим свічом". Попробуйте напряму з DES-3100 може щось получиться.
  8. Slon_y

    NH-2530-8T + Native VLAN in mode trunk

    Схемою вже щось понятніше, але я так "розумію" транк кидаєтса між NH-2530-8T і DES-3100 ?
  9. Можете спробувати такий варіант (якщо є консольний кабель), включити свіч на протязі 1-2 с натиснути (enter, або esc точно не памятаю в мануалі подивіться). Після чого треба вибрати меню "firmware update" чи щось таке. Ну і власне перепрошити, але для того щоб обнулився пароль, потрібно перепрошивати на іншу версію (можна і на старішу). Наприклад якщо у Вас стоїть версія 3.?.?. то треба на 2.?.? ітд. (якщо вибрати 3. і якусь ревізію - пароль не стреться). Наскільки памятаю шється довго десь 30-40 хв. так що можете поміняти швидкість порта на більшу (в мануалі под. яка макс)... Принаймі свої три штуки я розблокував без "стековочних кабелів"
  10. Slon_y

    NH-2530-8T + Native VLAN in mode trunk

    Може більш конкретніше опишіть що куди підключаєте... На скільки я зрозумів з опису "проблеми" у Вас два свіча, і ви хочете підняти транк між ними скажімо на портах 7 ? Якщо так, то (мабуть у всіх виробників - хоча можу помилятися) "транкові порти" теговані в обовязковому порядку - i native mode там не потрібен, Потрібно памятати, що в "Середині СВІЧА" всі пакетики ТЕГОВАННІ - навіть якщо прийшли з нетегованного порту. Не тегованому пакету присвоюється pvid цього порта. Тому це звучить трохи не коректно "Поставити порт в trunk mode , пропустити VLAN100 тегованим, VLAN101 - нетегованим" - В транку ВСЕ теговане Якщо у Вас до trank порту підключена NIC, то ситуація трохи інакша... То цей порт (7 ) потрібно переводити в "general mode", а на NIC створювати Віртуальні NIC. І доречі в кожного виробника свої погляди на поняття "trunk, general mode, access mode ітд."
  11. Slon_y

    продам Dell (switch, servers)

    sata підтримує, раніше на них стояли WD 500 re3 sata
  12. Slon_y

    продам Dell (switch, servers)

    Якщо не важко продоблюйте своє запитання.. дякую.. серваки без вінтів я так зрозумів...і на рейд контроллері вхід САС...що робить схему трішке не зручною, а то вінтів з САС розємами не легко достати...чи є варіант з вінтами в комплекті? Там підходять харди SAS і SATA (сьогодні перевірю), харди є 73 gb 2 шт. 500 gb 2 шт. і 1 tb
  13. Slon_y

    продам Dell (switch, servers)

    Якщо не важко продоблюйте своє запитання.. дякую..
  14. Slon_y

    продам Dell (switch, servers)

    не знаю, ВЖЕ ТРЕТІЙ РАЗ створю тему (вона чомусь стирається)
  15. Сервери: 1. Dell PowerEdge 1950 1U, 2x DualCore Intel Xeon 5110, 8 Гб (1Гбх8 Fully Buffered ECC DDR2 SDRAM), PERC 5/i Integrated RAID Controller (з новою батарейкою), БП 2 шт. 750Вт. Broadcom BCM5708C NetXtreme II GigE (NDIS VBD Client) 2 шт -ціна 550 $ 2. Dell PowerEdge 2950 2U, 2x DualCore Intel Xeon 5110, 8 Гб (1Гбх8 Fully Buffered ECC DDR2 SDRAM), PERC 5/i Integrated RAID Controller (з новою батарейкою), БП 2 шт. 750Вт. Broadcom BCM5708C NetXtreme II GigE (NDIS VBD Client) 2 шт - ціна 650 $ Свічі: 1.Dlink DGS-1216 T gigabit swtch (16x10/100/1000 + 2 SFP) з "вухами"- 2 шт. - 75 $ 2. Dell PowerConnect 5224 gigabit swtch (24x10/100/1000 + 4 SFP) з "вухами" - 120 $ (1 шт.) 3. Dell PowerConnect 5324 gigabit swtch (24x10/100/1000 + 4 SFP) з "вухами" - 250 $ (3 шт.) 4. Cisco WS-C2960-24TT-L (24x10/100 + 2x1000) - 300$ (1 шт) 5. Dell PowerConnect 6024 L2/L3 gigabit swtch (24x10/100/1000 + 8 SFP) - 370$ (1 шт). UBIQUITI PowerStation - 140 $ http://www.ubnt.com/powerstation Ціни не остаточні, аргументований торг, оплата нал. Приватбанк, без нал. (може бути з ПДВ). Доставка з Львова любою курєрскою компанією.
  16. и мне
  17. Там достатньо 4 контактів, береш звичайний COM кабель DF-DF 9pin (щоб з двух сторін були мамки) , на одній стороні перепаюєш Tx на Rx, Rx на Tx більше нічого не потрібно робити.
  18. На рахунок IP заводского дійсно не має, якщо цікавить мануал + прошивка b4504102.img пишіть в "личку", а пароль тут люди на форумі мають "cascade" кабелі, через які можна зайти в конфіг. А в загальному свічі на "свій - аля 2000" просто суперові
  19. Slon_y

    Проблеми з VLAN при нагрузці.

    И как же свич по-вашему определит тогда, на какой именно влан кидать нетегированный нативный трафик? Неужто разберется, не юзая PVID? Соглашусь с ситуаеций наоборот, когда на один порт садится несколько вланов и этот порт назначается тегированным для всех этих вланов и нет ни одного влана, для которого бы этот порт был нетегированным, соотв-но и PVID у порта нет, но это совершенно другая история и не похожа на историю ТС. Ну horror правий general порт може бути в декількох нетегованих VLANAх, ось наприклад порт 5 має pvid 10, і є "членом" в 10,11,12,13 Vlani, коли пакети будуть приходити з цих вланів 5 порт їх буде сприймати і обробляти, а для відповіді буде використовувати VLAN 10 (свій pvid) відповідно які порти будуть в 10 Vlani получать пакети. Це власне і називається "VLAN overlapping". Більше того порт 5, може бути в 10,11,12 Vlani нетегований, а в 13 тегованим наскільки я розумію це зроблено для того щоб можна було вирішити таку задачу наприклад: до 5 порту підключений не компютер а звичайний свіч на якому "весить" 8 компютерів. Відповідно якщо в одному з них мережева буде настроїна на VLAN 13 - він буде обробляти теговані пакети і якщо вони з 13 влану то буде на них відповідати. А всі решта 7 компів теговані пакети будуть "відкидати" а відповідати на нетеговані... А взагалі "vnd" напевно підрозуміває режим "general" в понятті Cisco, там порт не може бути в декільках не тегованих ВЛАНАХ.
  20. Slon_y

    Проблеми з VLAN при нагрузці.

    Тему можна закривати, розібрався... Якщо комусь цікаво то суть проблеми яка називається "VLAN overlapping" доступно описана тут http://en.community.dell.com/support-forums/servers/f/866/p/17556051/17679037.aspx#17679037 і тут http://en.community.dell.com/support-forums/servers/f/866/p/17556051/17679037.aspx#17679037 Вирішити її можна декільками способами : 1. порти з мульті вланами зробити тегірованими а на мережевих серваків зробити декілька віртуальних адаптерів для кожного VLANа. але при такий конф. прийдеться кожний влан кидати в окрему підсітку (в принципі виробники свічів так і рекомендують робити), ну і залишається питання що робити з мережевими принтерами, шлюзами і старими NIC які не підтримують такий функціонал. Та і схема така буде виглядати так не дуже "симпатично" наприклад на серваку буде 10-20 віртуальних мережевих адаптерів - розбиратися потім з ними буде "весело". 2. Використати "VLAN Routing" як описанно тут http://www.dell.com/downloads/global/products/pwcnt/en/app_note_38.pdf , але для цього потрібний свіч L3 + залишається проблема що потрібно один VLAN на одну підсітку... 3. Ну найкращий варіант це Private VLAN http://www.dell.com/downloads/global/products/pwcnt/en/howto_config_private_vlans.pdf тільки на моїх свічах такого функціоналу не має .
  21. Почитал. Некоторые даже писали, что оно работает, если управляющий VLAN отделить. Думаю, что стоят. Но 1210 дороже тп-линка в два, а 3200 - в три раза. Слишком жирно под мою задачу. Да и про 1210 мнения тоже неоднозначные. А как у Planet веб смарты в плане стабильности? Работает с ними кто-нибудь? Маю два dlink DGS-1216t стояли в офісі стабільно працювали декілька років, проблем не було. Функціонал скромненький, але для Ваших задач підійде http://support.dlink.com/Emulators/dgs1216t/ з плюсів 16 гігабітних портів + VLAN port-based і все За 600 грн. шт. віддам якщо потрібно...
  22. Slon_y

    Проблеми з VLAN при нагрузці.

    Так теж не підійде тому що (це спрощена конф. щоб відловити проблему), в робочій конф. є два свічі, між ними транк (3 порти) - ну і на першому свічі - переважно клієнти, принтер, і один шлюз (не для всіх клієнтів), а на другому КД, сервер БД і файловий + 2 шлюза на інші мережі (теж не для всіх клієнтів). Тому без тегів нікуди не дінешся... Вся іронія заключається в тому що на старих свічах Nortel Baystack 450 все працювало ідеально, захотілося гігабітної швидкості...
  23. Slon_y

    Проблеми з VLAN при нагрузці.

    Але при такій конф. не буде мултівлана, тобто потрібно щоб порт 16 мав доступ до 2,3 порта, а 2,3 між собою не бачилися. Наприклад якщо на порту 16 pvid=42 то звязку з портом 2 (pvid=41) не буде, тому і потрібно щоб порти 2,3 були в мултівланах. Проблема в тому що по "черзі" все працює добре (пінугується, файли копіюються), але при НАГРУЗЦІ в одному ВЛАНІ інший ВЛАН просто блокується.
  24. Slon_y

    Проблеми з VLAN при нагрузці.

    А що тут не так ?
  25. Slon_y

    Проблеми з VLAN при нагрузці.

    От такий простий конфіг. interface range ethernet g(2-3,16) switchport mode general exit vlan database vlan 40-42 exit interface ethernet g2 switchport general pvid 41 exit interface ethernet g3 switchport general pvid 42 exit interface ethernet g16 switchport general pvid 40 exit interface range ethernet g(2-3,16) switchport general allowed vlan add 40 untagged exit interface range ethernet g(2-3,16) switchport general allowed vlan add 41 untagged exit interface range ethernet g(2-3,16) switchport general allowed vlan add 42 untagged exit interface vlan 40 name P1 exit interface vlan 41 name B1 exit interface vlan 42 name G1 exit interface vlan 1 ip address 192.168.7.4 255.255.255.0 exit priority-queue out num-of-queues 1 wrr-queue bandwidth 10 40 10 username admin password 21232f297a57a5a743894a0e4a801fc3 level 15 encrypted Може ще якісь логі потрібно ?
×
×
  • Створити нове...