Перейти до

AleksHr

Маглы
  • Всього повідомлень

    80
  • Приєднався

  • Останній візит

Все, що було написано AleksHr

  1. Гаразд, щодо БП, наскільки я зрозумів різниця між цим http://hard.rozetka.com.ua/ua/seasonic_ssp-650rt_active_pfc_650w/p261963/ іоцим http://hard.rozetka.com.ua/ua/seasonic_ss_500l2u_500w/p246272/ БЖ лише в форм-факторі, а ніяк не якості. Характеристики ідентичні, елемента база скоріш за все теж. Які ж ви пропонуєте БЖ ставите? Можна конекретно по нормальній ціні і без гарячої заміни? ну т.е. если терять данные - то весело и с азартом? часы наработки в случае ссд - обычный маркетинговый булшит. по большому счету, играют роль только 3 вещи: 1) контроллер (не сандфорс, как на тех же интелах 535) 2) память (mlc, не tlc) и 3) интенсивность записи на ссд. ну и да, а надо ли ссд?... а по сабжу - в 1куе влезет пожалуй какой-то E3 новый, с 16 гигами памяти, не самым какашным БП (какой-нить fsp) и парой относительно пристойных винтов. скорее всего - без IPMI. десктопные БП, если это не слишком уж лютый шлак типа гембирда, вполне себе могут работать. но десктопные ссд вполне себе успешно мрут и без какой-либо сторонней помощи. глюк в фирмвари, дефект флэша (из-за чего в служебке в районе транслятора/дефект-листов/прочего критичного и часто переписываемого образовался бэд-сектор) - и все, ссд помер. 1. SSD буде часто бекапитися на інші вінті в RAID 1 + NAS. Я вибирав саме на MLC пам'яті. Чому відновити з бекапу це проблема? Час простою навіть в годину - не є критичним. Хіба наведені мною вінти реально не прослужать декілька років? Ну на крайній варіант можна їх поставити в RAID 1 теж, що також збільшить продуктивність і надійність. Такий варіант на вашу думку вже допустимий? Який процент надійності простих вінтів ссд і серверних можете сказати? Реально там 50%, а там 100% судячи по ціні? Якщо ні, невже рейду 1 не хватить для мінімізації ризиків?! Ну в мене більше 15 звичайних ПК є на різних ССД - поки ще ні один не вмер до 2 років. 2. Чому FSP БЖ? Чим погані Seasonic? Я бачу саме їх в багатьох серверних конфігураціях тому на них і орієнтувався. Я не вибрав БЖ за 500 грн., а хороший за 3000+. І який краще взяти 400 ват типу серверний 2У чи 650 ват типу десктопний вище дав посилання на моделі? Якщо ще плюс 20% ПДВ зверху то ціна буде не дуже напевно... плюс гарантія... як можна брати за 2000 у.о. наприклад залізо з мінімальною гарантією?! Я на себе таку відповідальність не взяв би ніколи. Потім же мені відповідати. Повірте, простіше пояснити начальству що по гарантії щось перестало працювати, чим що знову потрібно купляти дорогі комплектуючі на заміну. Які ще навряд чи найдеш з ПДВ! 1. По корпусу я це прекрано розумію, але з невеликим бюджетом для початку думаю можна орієнтуватися на нього. 2. Про розетку теж вкурсі, але маю наувазі що я не стикався з проблемами гарантії в них, завжди все було без питань згідно гарантії. Навіть в їхній гарантії чітко вказано що саме вони дають гарантію на продукцію згідно опису на сайті. Тобто гарантійка від розетка на 5 років, а не так як ви пишете. Звичайно я уточню додатково цей момент якщо буду там купувати, але до цього часу все що не брав було саме так. 3. Рейд контролер полюбому буде вбудований, думаю в теперішніх чіпсетах він не такий і поганий, якщо не потрібно супер швидкодії, не бачу змісту в дорогому зовнішньому для своїх цілей. 4. Я планую не тільки хост-систему тримати (яка займає мізер) а і віртуалки, штук 5 або й більше на SSD. А на інші вінти в RAID 1 робити часті бекапи, для швидкодії хотів поставити SSD в RAID 0 з копіюями на вінти в RAID 1 наприклад щогодини в тому ж сервері ну і щоденні бекапи на NAS. Але можна поставити їх і в RAID 1, можливо і цього хватить. Розписав вище про SSD. ----------------- Я хочу ставити хост систему Hyper-V тому що вона безкоштовна, а ліцензія на Windows Server 2016 дозволяє поставити 2 віртуалки під однією ліцензією до 16 ядер. Я думаю що надійніше і простіше буде саме Hyper-V для моїх цілей, так як машини майже всі будуть на Windows. Я працював з ESXi, але коли буде ліцензія на вінду, не бачу змісту додатково ставити ESXi. Нормальний варіант?
  2. И как? Кто-так продает? Наверное нет.
  3. Мда, самі ж писали про помилки, а як почав писати на рідній мові то вже зрозуміли мало. Чи що ви не зрозуміли? Якби я все знав і розумів я би тут не писав. Для того ж і пишу щоб взнати більше, чи не так? Я написав що можливо бюджет буде 2к. і розглядаю з цього боку. Так як 1 к зібрати щось нове можна тільки десктопне як я вже зрозумів, або старе. 1. А ви бачили ціни на недесктопні SSD? SSD повишеної надійсноті на 2 млн год. я вказав. І я уточнив, бекапи будуть регулярні, для цього є окремий NAS і + щоденний бекап а то і чаще буде на інші 2 вінта в RAID 1. Вони вже корпоративного класу чи не так? Тільки не SAS. 2. В вас є сумніви що обміняє розетка по гарантії щось? Я вже дуже давно там купую, ак не серверне залізо, але випадки гарантії були неоднократні - ніколи проблем не було, в тому числі з комп'ютерними комплектуючими. Якщо є інша інформація пишіть конкретно. 3. Так, БЖ десктопний, але з це хороший БЖ! Тим більше він 650W і буде використовуватися на третину. Чим кращий БЖ за ту ж ціну на 400W від того ж виробника? 4. Що значить якось буде працювати сервер? Що йому може помішати якщо взяти хороші комплектуючі? Я так розумію що ви їх просто продаєте, тому такої думки. Той хто може позволити собі мерседес завжди буде казати що все інше повна єрунда, я це розумію. Але ж це не завжди так? Останнє, чому мені не подобаються зборні сервери - до них НЕРЕАЛЬНО щось найти, особливо якщо він вже віджив свій час! Маю на увазі нові комплектуючі. В мене друг працює в ощадному банку, де купляються тільки супер круті сервера, але! Модульний БЖ спочатку вийшов один, потім другий, а потім третій БЖ! І його поміняли на звичайний без гарячої заміни, тому що нереально знайти такий же! Це просто приклад. Можливо я помиляюся. Але пишіть якось конкретніше що не так і чому. А не просто - тому що.
  4. Дякую що ви все знаєте про мою кваліфікацію і можете дати мені характеристику. Я прекрасно бачу різницю між процесорами, мав на увазі що вони досить давні обоє, якщо ви не про E3 V5. Так, я раніше не займався закупкою серверного обладнання такого рівня, так як не було можливостей, а зараз зявились і стараюся відповідально до цього поставитися, розібратися в цьому, підняти навик тощо. Я не із столиці, а з регіону і найкращий спеціаліст тут я. Я б з радістю з кимось поспілкувався на ці теми чи підняв навик - але нема з ким. Тому і пишу тут в надії на допомогу. Для чого ця показуха що ви кращі, нічого не знаючи про мене? Гаразд, я теж після аналізу так подумав, але наразі виділений бюджет 1000 у.о., але надіюся на виділення 55 000 грн. Якщо буде виділено то розглядатиму в цьому діапазоні. Тепер конкретніше: 1. Чому ви такої поганої думки про корпуса CSV? Я на минулій роботі купував 2 шт. 4U і 3U - мені сподобалися, зібрані надійно є телескопічні направляючі, охолодження непогане, метал хороший. Так, немає різних наворотів, але сам корпус як на мене надійний і простий. Жигуль ненадійний ), а цей корпус надійний, не гнеться, все тримається. Звісно, в мене є серверні корпуси інтел SC5299DP, так, тут різниця велика, і корзини зручні, і метал ще кращий і ще купа зручностей, я не спорю. Але: - при невеликому бюджеті для чого переплачувати якщо корпус раз зібрався і стоїть? що зручний що не дуже різниця ж мінімальна; - ціна csv зі всіма наворотами нвого близько 2 тис грн., в кого є щось краще в цьому ціновому діапазоні? - і останнє, я тупо не знайшов крім CSV корпусів взагалі ніде в Україні по ціні хоча б до 5 тис грн. Переплачувати за корпус в 5 раз той же supermicro при мому бюджеті взагалі не бачу змісту, краще кошти витратити на комплектуючі, чи я неправий? 2. Що скажите про такий варіант комплектуючих: Вінти сата з 5 річною гарантією в рейд 1 - http://hard.rozetka.com.ua/ua/wd_wd2004fbyz/p6277497/ Вінти ссд з 5 річною гарантією в рейд 0 - http://hard.rozetka.com.ua/goodram_ssdpr_iripro_480/p4522361/#tab=characteristics Модулі памяті, поки 2 шт., можливо потім ще додам 2 шт. - http://hard.rozetka.com.ua/ua/kingston_kvr21r15d8_8/p9163991/ Процесор Ксеон на 2011 сокеті 8 ядер, 16 потоків - http://hard.rozetka.com.ua/ua/intel_bx80660e52620v4/p13052431/ Блок живлення - http://hard.rozetka.com.ua/ua/seasonic_ssp-650rt_active_pfc_650w/p261963/ По процесорі вот вагаюся, чи краще брати E5-2620 v4 2.10GHz/8 GT/s/20MB чи Intel Xeon E3-1270 v5 3.6GHz/8 GT/s/8MB. Наскільки я бачу різницю в к-сті ядер і кешу що для мене не дуже критично як я думаю, хоча... але Е3 новіший значно, нові технлогоії і т.д. Ще не оприділився. Ну і саме важливіше материнка, ну в залежності який проц то і братиму відповідно під нього. Але тут розгублююся ще поки в виборі. Чим погана наприклад - https://www.asus.com/ru/Commercial-Servers-Workstations/P10S-E-4L/? Чому ніхто асусів не любить?) Ну тільки там потрібно буде докуити ipkvm модуль те що я бачу. Можливо можете порадити якісь мамки з ipkvm і нову? Під сокеті s2011-v3 і 1155? Це все приблизно, вибирав на розетці тому що там можна більшість що потрібно взяти за один раз і зручно з ними по перерахунку працювати, якщо є десь значно дешевше чи краще готовий вислухати варіанти. P.S. Повторюся, б.у. не підходить впринципі і це не моя забаганка, такі правила в нас, оплата не просто по безготівці а з ПДВ, б.у. техніку ніхто не продає так, принаймні я не бачив.
  5. Ну раз тут всі такі грамотні і при питаннях технічного характеру говорять за граматику - писатиму на рідній мові, без помилок, так краще? Всі розуміють? Я ж для вас старався... не оцінили, жаль. То таке. Тепер по питаннях. Спробую по іншому. Є бюджет 1000 у.о. і необхідно зібрати сервер віртуалізації з прицілом на майбутнє. Наразі на ньому буде піднято Hyper-V в якості хостової системи, 2 машини на Windows Server 2016 (одна з них контролер домену) і поштовий сервер на чомусь лінуксоподібному. В майбутньому планується сервер баз даних. Придабти можна тільки нові речі по перерахунку з ПДВ. Ніякі б.у. не проходять. Який сервер готовий на СУЧАСНОМУ залізі можна взяти за таку ціну? Чому я чую реальні поради про морально застаріле залізо? Цікавить щось сучасне на 2011 v3 або 1151 сокеті і відповідно обов'язково з Intel і відповідно DDR4 ECC. Приціл на майбутнє! Доречі, наголошу, в мене вже є сервери на Xeon E3110 і їх двохголові аналоги. Для чого мені ще з тої ж опери брати на їхню же заміну? Хочу взяти 1 сервер і впихнути туди всі фізичні які зараз є. Дякую за допомогу і увагу! Якщо пропонуєте якісь комплектуючі (там інтел ссд) то кидайте зразу посиланян про що йде мова або конкретну модель.
  6. Хм, во первых почти на все новые комплектующие есть гарантия на 5 лет или 3 года минимум. Во вторых это счас малая нагрузка, но задача стоит собрать с запасом на несколько лет вперед, задачи могут изменится. Чем плох самосбор в нормальном корпусе и с нормальными комплектующими? Понимаю, проще взять готовый сервер, но цена за него... такую же конфигурацию можно собрать почти в 2 раза дешевле самому. Мне высота корпуса неважна и переплачывать за мощный 2 или 1U не вижы смысла. Б.у. брать впринцыпе не подходит, оплата безнал с НДС.
  7. Возникла необходимость в покупке сервера виртуализации. Почему виртуализация? Нагрузка будет небольшая по меркам сервера, а по условиям лицензии Windows Server 2016 - его можно установить на 2 виртуальные машыны под одной лицезнией. Тоесть планирую ставить хостовою бесплатную Hyper-V и дальше уже 2 машыны на Windows Server 2016 и 2 на freebsd или линуксе в будущем. Будет 1 контролер домена, машына под линуксом почтовым сервером, вторая сервер баз даных (минимальная нагрузка, корпоративный сайт, разные системы учета времени). Много прочитал, но не все ясно пока. Рассматриваются 2 варианта сервера: бюджетный на десктоповых комплектуючих (мамка на чипсете Z270, Core I7-7700K, DDR4-2400 16Gb, 2xSATA 1Tb, 2xSATA 2Tb) и вариант по лутчше если выделять бюджет. Стоит ли впринцыпе рассмотривать варинат на десктопных комплектуючих судя по вашому опыту? Бекап будет на отдельный NAS. Простойка несколько часов раз в полгода вполне допустимая. Не нужно 100% отказоустойчивость. Насколько критична память ECC? Ну и побольше вариантов уже по серйозных комплектуючих. Планирую: 1. Intel Xeon E5-2620 v4 2.10GHz/8 GT/s/20MB (BX80660E52620V4) S2011-3 Box или Intel Xeon E3-1270 v5 3.6GHz/8 GT/s/8MB (BX80662E31270V5) S1151 Box . Понятно что дело в количества ядер, а если ядер хватит и 4, что лутчше? 2. Память DDR4 2133 ECC всего для начала 16 Gb тут вопросов нет. 3. Винчестеры 2 X SSD SSD Kingston G2 SSDNow 480GB M.2 2280 SATAIII MLC и 2 x SAS 2Tb 7200. 4. Материнка, вот тут самая большая проблема. Какую выбрать недорогую, но обезательно с поддержкой IPMI и IPKVM, Asus? Также хорошо было бы иметь модуль TPM. Ну и вопрос по корпусу. Найти отдельно нормальный стоечный корпус я так и не смог. Есть только CSV корпуса. Хотелося бы чего-то надежного, с пылезащитой.
  8. Ап! 400 грн.
  9. Up! Торг! 450 грн.!
  10. Ап! Торг уместен!
  11. Продается в отличном состоянии Aluminium Box Gold Alubox под Router Board (или что-то другое). Использовался меньше месяца и в помещении, жыдкий силикон был нанесен на всякий случай, при желании без проблем можно снять, даже видно не будет. Размер внутренний: 256x200x86 Размер внешний: 281x225x95 Полный комплект, есть крепление на мачту, комплектация на фото, думаю все видно. Собран как на последнем фото. Цена 500 грн. Если есть вопросы - задавайте. Без проблоем отправлю наложкой с минимальной предоплатой.
  12. У меня тоже одна посылка висит с 15 декабря, на каком то 3 терминале в Киеве и с него только несолько штук вдень отправляют! Какие-то проблемы как они говорят. Ну а посылки заказанные в районе 15 декабря пришли новой почтой 30 и 31.А та еще висит и говорят только ждать! Потеряли что-ли? Самая большая проблема как на меня - что посылку которые не пришли - отслежываются и атм пишет или вручено или уже на отделении придити и забирите! Продавцу хрен что докажеш.
  13. AleksHr

    Продам медиаконвертор и SFP

    Все продано, тему можно закрывать.
  14. Продается отличная стойка CSV-42U-400 Rackmount (высота 1935 мм) в полном комплекте со многими дополнительными аксесуарами. В работе была около 6 месяцев, потом разобралась и поместилась на склад, но так и не пригодилась. Состояние - почти идеальное, гарантировано полный комплект всех крепежей, рам, винтов и т.д. (отдаю все что есть даже с запасом). Стойка надежная, очень понравилась! Если кому нужны дополнительные фото - пишыте, обезательно сделаю! Фото сделал сейчас, тоесть актуальные. Приблизительная комплектация (так как лежыт довольно давно, может уже всего и не вспомнил, то что точно есть): Полка 1U 400 мм Кронштейн монитора поворотный Р400 Организатор кабеля боковой 400 Rackmount Полка выдвижная для клавиатуры и мыши Р400 Полка нижняя 400-760 мм. Для стоек серии Rackmount глубиной 400 мм. Ящик для документов 2U 400мм Ящик для документов 4U 400мм Опоры боковые фиксированной глубины Забрать можно самовывозом в г.Тернополь, также могу отправить любим перевозчиком, но только или по полной или по частичной предоплате, так как упаковывать и перевозить к службе доставки немного сложновато будет. Цена за все - 3000 грн., торг. Срочно в связи с распродажей склада.
  15. AleksHr

    Продам медиаконвертор и SFP

    Появились еще 2 гигабитных медиаконвертера! Asotel VM-3201S20 - 200 грн шт., 350 грн. 2 шт. Также кто заберет ВСЕ отдам со скидкой за 850 грн.
  16. Гигабитный медиаконвертер TP-LINK MC220L. Полностью рабочий. Состояние отличное, практический не использовался. Продается за ненадобностью, так как брался в качестве запасного. В комплекте медиаконвертер и одной блок питания. Цена 350 грн. Оптический модуль Step4Net, 1Gbps, 3 км (SFP-03-1310WDM) - 2 шт. по 130 грн. Все вместе отдам за 550 грн. Торг.
  17. Саме простіше і саме скоріше вимкнути все своє обладнання (БС) і з активними свідками все перевірити.
  18. Да нихера они не могут.
  19. AleksHr

    Продам ИБП RUCELF UPO-II-1000-36-EL

    Продано!
  20. AleksHr

    Продам ИБП RUCELF UPO-II-1000-36-EL

    Ап! Возможна доставка наложкой для проверки! Также возможна продажа через аукционы!
  21. Продам полностю рабочий ИБП RUCELF UPO-II-1000-36-EL, отработал около года на 3 аккумуляторах 12В, 100А без каких либо проблем! Все проверено и работает стабильно! Гарантия от себя для проверки. Естественно аккумуляторы в комплект не входят. Цена - 1600 грн. по всем вопросом писать в личку.
×
×
  • Створити нове...