Перейти до

Schultz

Сitizens
  • Всього повідомлень

    912
  • Приєднався

  • Останній візит

  • Дней в лидерах

    6

Все, що було написано Schultz

  1. Schultz

    GEPON чи Ethernet

    Ви будете здивовані, але у Длінка є і свічі на 8 абонентів) дес-3200-10, який вартує 130 долярів.. я мабудь Вас здивував))) Рахуємо витрати на вулицю 1км з 20 абонентами (на 1 абонента 60м кабелю): 1. Чисто мідь (саме бюджетне) 1.1 На вході вулиці пара медіків на 100мбіт, ящик, мікробокс, дурний комутатор, блок мікроват - 400+250+50+140+260 - 1100 грн. 1.2 1 км мідного кабелю одескабель кппет-вп 4 парний - 1000 *4,3 - 4300 грн., кронштейни 30 шт*35 грн - ще 1000 грн. Всього 5300 грн. 1.3 кожні 120 м. коробка, дурний комутатор, мікроват понижалка 50+140+60*8 - 2000 грн. 1.4 20 клієнтів * 60м * кппет-вп 2парний - 3 грн - 20 грубо по 200 грн - 4000 грн. Бюджет вулиці - 1100+5300+2000+4000 - 12 500 грн. Підключення абонента 400 грн. Тариф 1-2 мбіт/100 грн. (5мбіт на абонента максимум) АРПУ беремо 75 грн*20 - 1500 грн/місяць Тобто непокритого залишається 12500 - 400*20 - 4500 грн. (окупність лінії 3 місяці).
  2. Schultz

    GEPON чи Ethernet

    Нема покищо економії на ПОНі)... якщо планувати ПОН на 3 тис абонентів... то треба півроку вбити щоб розпланувати і так не вгадається).. а про окупність і не говоримо)))
  3. Schultz

    GEPON чи Ethernet

    Ну так само можна будувати FTTH і через декілька років перейти на гепон).. до того часу вже будемо сперечатися коли ціни на гігові ону впадуть до 50-100 долярів) коли пара гігових медіків буде вартувати 30 долярів) Щодо FTTB - на комутаторі (більшість) 2Г комбо сфп - 24 абоненти, тобто практично чисті 100м на клієнта) А як бачимо по Тріолану - вже гіговий порт на клієнта - то й не фантастика) Може зразу замість гепону купувати гігові комутатори з 10г портами?)))
  4. Schultz

    GEPON чи Ethernet

    В цьому сенсі гепон на старті програє FTTH - швидкість обмежена 1,25 г на поток/ 40м на абонента... а оптику вже зараз можнакласти на клієнта 1г медіаконвертери... або ж плавно міняти).. а гепон - то треба міняти все.. як перехід з доксіс2 на доксіс 3
  5. Schultz

    GEPON чи Ethernet

    хм... у верізона не локалка на 10 тис абонентів і навіть не мільйон)...і в них мабудь всі нові будинки вже здаються з проведеною оптикою)) тільки ви ціну бачили, навіть враховуючи що то потрійний пакет інет-кабельне-телефон - 90 баксів... хто буде такі гроші платити?) тому звичайно пофігу ті 200-300 долярів за підключку. За таку абонплату звичайно безкоштовно можна включати)))
  6. Schultz

    GEPON чи Ethernet

    Так то ж ви маєте нам радісну звістку принести про успішні тести)
  7. Schultz

    GEPON чи Ethernet

    так... з будинку на будинок))) десь сфотографую і викладу)))
  8. Schultz

    GEPON чи Ethernet

    Практика)) а то навішають правильний гепон по повітрю а тут раз - і знімайте хлопці - ото до кожного клієнта прийдеться закопувати))))... тоді підключка дійсно вартуватиме по тисячу долярів))) як світло завести))) будуть заробляти на підключці а інтернет так) по 20-30 грн в місяць вартуватиме)))
  9. Schultz

    GEPON чи Ethernet

    а от в мене чомусь УТК стовпи свої кладе... може не вистачає у них грошей? я всіма руками за підземку для кабеля - але її нажаль у 90% випадків нема. Ви не повірите але є вулиці на яких взагалі стовпів нема - все по трубостійкам йде... от по тому я не наважуюся тягнути))))
  10. Schultz

    GEPON чи Ethernet

    Беремо середньостатистичне село) де Ви там вельмишановний каналізації бачили?))) я тепер не підключати села по неправильним стовпам поки пан НЕП не прийде прокласти каналізації? Це Вам батєнька не Харків... тут нема в селах 16ти поверхівок, до яких підвести волокно під землею можна) тут приватний сектор) з висотних будівель тут хіба що церква буде). Не ображайтеся на нас нетямущих))) ЗІ - до речі, якщо Вам не важко, викладіть документи, згідно яких НІЗЗЯ проводити суміснй підвіс. Наперед вдячний за порозуміння...
  11. Schultz

    GEPON чи Ethernet

    2 nevermore Є така проблема з випаданням світла на проміжковому сегменті( Починаю лікувати прямою оптикою до вузла де стоїть упс, який розрахований на 4-6 годин роботи... якщо не вистачає, то туди їде бригада з генератором. Мережа будувалася 5 років тому, коли метр оптики вартував біля 1-1.5 доллара за вісім волокон) і зварювальні апарати були у двох бригад УТК на всю область. Починалася побудова як не дивно на xDSLах та HPNA. Тепер максимально переводимо на оптику. АЛЕ повільно і грамотно) навчившися на помилках - щодо каналізацій - якраз центр міста метрів 600 всі колодязі завалені.. питався в неформальній обстановці з УТКщиками як то вирішити - дійшли до цифри в 4-5к долярів за "понаднормову" роботу по очистці помом 5 колодязів... й то якщо не потрібно буде розбирати тротуари... от вам і підземні магістралі(((
  12. щукаєш місце звідки гарно розбудувати зіркою оптичні лінії - там вузол - звідти міддю клієнтів) Дивлячись який бюджет)
  13. Schultz

    GEPON чи Ethernet

    хм... тепер кабельщики у всіх містах персона нон грата? у них 100% мідь і активка запитана з опор...
  14. Schultz

    GEPON чи Ethernet

    Якщо їм фіолетово то чом підписали техумови і погодили план?) мабудь впарили мені якийсь лєвий договір)
  15. Schultz

    GEPON чи Ethernet

    Що саме треба Вам? викласти договір на сумісну підвіску мережі передачі даних на опорах ПЛ-0,4кВ з РЕМом? чи з міським ШЕДом? Монстрам місто з 30 000 населення думаю нецікаве) ну якщо не рахувати УТК. Це не Київ, і для структури +5к в місяць за оренду за щастя) до речі - чим різниться оптика від міді для РЕМу? є заборона на сумісний підвіс? чув про таке в Київ. обл вродь.
  16. Schultz

    Продажа оптики-Южкабель.

    щодо Вас я питав 20-30 км вісімки на тросу 2-4 кн) чекаю)
  17. Schultz

    куплю Рефлектометр

    чудово))) а ціни? от цей Оптический рефлектометр FiberPal™ UFO-320 вартує 3600 долярів) а інші?
  18. Schultz

    Продажа оптики-Южкабель.

    пряміше самого заводу нема).. але не факт що там дадуть нижчу ціну)
  19. Schultz

    iptv

    А кількість портів вказати?) як кажуть релігія не дозволяє?) наразі в себе кладу дес-3200-10 (140$), 3200-18 (170$), 3200-26 (200$) Є ще цікава розробка ThreeIThreeITra, або ж ЗІЗІТра - мабудь вам вона підійде - вартість під клієнта.. так як виробник вітчизняний то комутатор 24ка Л2 не більше як 1000 грн.))
  20. Schultz

    Продажа оптики-Южкабель.

    по южкабелю ціни можна норм отримати на IPCOMі..але щодо доставки, строків.....)))))))))
  21. як на мене то краще 2 планет фсд-803)) на одну удальонку чудово два комутатори йдуть)
  22. Schultz

    куплю Рефлектометр

    ой.. нема пропозицій?
  23. Schultz

    GEPON чи Ethernet

    Різниця в тому що ФТТх вже працює і ніхто не замовляє з китаю сфп чи медіки напряму, які там будуть вартувати не як тут 30-40 бакссів а 20-30).. а чистий Езернет це і є МІДЬ!))) просто воно асимілювалося зі склом) Доцільніше і правильніше порівнювати суто МІДЬ, оптика+мідь, суто СКЛО - але я все рівно в приватному секторі будую мідь, далі будую паралельно оптичні магістралі... суто оптика - це як на мене ізврат). Якщо паралельно зі мною хтось будуватиме FTTH з підключкою 800 грн та GEPON з підключкою 1500.. то при моїй підключці в 300-500 грн, у мене буде 80% абонентів.. тут і вся математика. Наводжу приклад.. роки з три тому в селі до цього часу по радіо включено 2 клієнти по 300 долярів, рік тому з"явилися убікюіті балети по 100 долярів - включилося ще цілі П'ЯТЬ - тепер заходжу туди кабелем з підключкою с 400 грн - 50-100 абонентів. Треба ще якісь доводи? Якщо хочете здешевити підключку - то візьміть ті 50к долярів і купіть напряму в китаї оптику, мідь, комутатори і буде вам щастя...
  24. Schultz

    GEPON чи Ethernet

    ну партія - контейнер.. а у той контейнер тик онушок стане ойой)
  25. Schultz

    GEPON чи Ethernet

    Уважно читав - "ЧЕТВЕРТОЕ берусь пробить поставки онушек. Думаю в закупе они будут около 50 баков. Здесь конечно дороже. Ну посмотрим. Опубликую результаты." Рахуєте доставка з китаю мартує один цент? чи продавці купують в же тут у китайців залізо? І продавці не працюють за ідею) розвинути ГЕПОН) а продати те що є... так що сподіватися на 50 долярів найближчі 1-2 роки безглуздо. А щодо "подвійного дерева" цікаво)... сама технологія ГЕПОНУ це вже цілий сад має бути) якщо рахувати що кожен порт ОЛТ це і є дерево)... якщо не важко то опишіть як воно виглядає те "подвійне дерево"... якщо не важко звичайно.
×
×
  • Створити нове...