Перейти до

Schultz

Сitizens
  • Всього повідомлень

    912
  • Приєднався

  • Останній візит

  • Дней в лидерах

    6

Все, що було написано Schultz

  1. Schultz

    Продам Aura HD под свой портал

    шаринг))))) фулл шаринг вартує до сотні гривень в місяць
  2. Schultz

    новые зажимы КЛИН

    а чом не зробити так як на кросверах РА 37? щоб взагалі не випадали?)
  3. актуально? де знаходиться територіально?)
  4. ну цей на 4isp чи на setevik вартує 500 долярів) нефігові у тебе комісійні))))))))))))))))
  5. а чим він кращий за DGS-3120-24SC, який вартує новий з гарантією 600 долярів?)
  6. також цікавить конфігурація на Dell PowerEdge R200 й ціна, дякую....
  7. Купував на asp24.com.ua там дешевше чим на рідном сайті) Дороговато там Ну якщо рахувати що то ціни по безналу - я б так не сказав)
  8. Купував на asp24.com.ua там дешевше чим на рідном сайті)
  9. Schultz

    Куплю клинові для кабеля типа "8"

    Також цікавить crosver pa 37 - наявність і ціна 400-600 шт
  10. Schultz

    Продам Aura HD под свой портал

    Нічого вона зараз не працює - проблеми з світлом, оновлення, канали, супутник - купа варіянтів, як вони пояснювали) без інтернету - то купка пластмаси) - а щодо порівняння з супутником - аура не йде в ніяке зрівняння з якістю звуку й картинки з супутниковим тюнером, особливо аналогом дрімбокса 800) а щодо інтернету - тестував на 5мб каналі - в мене HD канали взагалі не показували, тобто як писали потрібно не менше 10-15 мбіт а краще 20 для комфортного перегляду. Але якщо зрівнювати - ціна/якість/умови - так достойний гаджет для своєї ніші на ІТ ринку - але для цінителів якості - дивитися в бік DUNE HD, але то зовсім інший ціновий сектор)
  11. Schultz

    MikroTIK + Заглушка

    протестовано - працює)
  12. Schultz

    MikroTIK + Заглушка

    Питаннячко - сама сторінка error.html працює чудово, але не хоче відображати малюнки, файли залиті в ту ж папку на мікротіку, що й хтмл файл - хтось зіштовхувався як то полікувати?, Наперед вдячний.) ЗІ - вирішення проблемки: тобто в хтмл-коді потрібно явно вказати розміщення картинки на іншому ресурсі) вуаля - і все працює)
  13. Schultz

    УКОС 2013

    Например самбука о_О Хотя это такое, на любителя... Делаем большую барную стойку, и мутим всем участниками коктейли по желанию. Шоты убираем, оставляем только лонги))) відколи це самбука стала лонгом?))))
  14. Schultz

    Nuance

    дрібним провайдерам достатньо функціоналу самого мікротіку чи чесно зкачаного з торентів ломаного трафік інспектора... для дрібних провайдерів головне - мінімальна вартість білінгу, яка має наближатися до нуля) до речі абіллс - безкоштовний але трохи нюансів звичайно у налаштуванні..... а щодо потрібного функціоналу вашого білінгу - роздайте його на бета тестування безкоштовно й за місяць-другий почуєте все що потрібно додати чи виправити))))
  15. а гарної паленочки у братів мадярів нема?)))))
  16. Schultz

    SFP + медик

    дякую - спробую зконтактуватися з представництвом длінку...)
  17. Schultz

    SFP + медик

    del.
  18. Schultz

    SFP + медик

    Ось що пишуть спеціалісти компанії ДЕПС про свої комутатори..... тому цікаво саме щодо длінку...... Успешно прошел тест совместной работы 100Мб-ных Медиаконверторов с 1Гб SFP FoxGate и Step4Net (коммутатор FoxGate S6224-S4): FoxGate S6224-S4 EC-23521-1SM-1310nm-20 EC-23721-1SM-1550nm-20 FoxGate SFP-1SM-1310nm-3SC OK FoxGate SFP-1SM-1550nm-3SC OK Step4Net SFP-03-1310WDM OK Step4Net SFP-03-1550WDM OK Настройки порта: Interface Ethernet0/0/27 media-type fiber speed-duplex force100-fx module-type auto-detected
  19. Schultz

    SFP + медик

    мені все ж цікаво про модель dlink des 3200-10
  20. Schultz

    SFP + медик

    питаннячко - длінк des 3200-10 чи буде дружити з гіговою сфп/1310 і з другої сторони медіаконвертером на 100 мбіт/1550 ? що саме потрібно прописати якщо то можливо?
  21. створити платний зачинений форум де до змісту була б більша фільтрація і за деструктив при декількох попередженнях зачиняти доступ до форуму....
  22. Schultz

    Выбор IP камер.

    безкоштовна ідентифікація по камерам з 70 м?....та фіг з ним) запросіть вже дані з супутників НАСА))))) бюджетно) нетреба власний супутник запускать...... а так камера від 1,5-2 кіло долярів і питаня зразу ж відпадають.....
  23. за два роки розвиток версій з 1,4 на 1,5? або ж занадто стабільно що не може радувать.. або ж.....мабудь друге...... калькулятор занадто специфічна річ.. навіть з умовно безкоштовним Абіллс - Абіллс можна рахувати взагалі опенсурсом) ExpertBilling 1.5 принципиально другая биллинга система и не многим похожа на предыдущие версии. Она содержит веб-интерфейс, рассчитанный на работу с абонентскими базами до 300 000 - 500 000 абонентов и вертикально/горизонтально масштабируемую структуру, которая способна плавно наращивать вычислительные мощности -----Це як цікаво система розрахована під мікротік зразу так до 500к абонентів перевалила)))) цікаво просто хто з провайдерів з півмульйоном абонентів все ж сидить на мікротіку.....
  24. Schultz

    Abills и онлайн оплата.

    Абіллс тобі й допоможе)
×
×
  • Створити нове...