Перейти до

Schultz

Сitizens
  • Всього повідомлень

    912
  • Приєднався

  • Останній візит

  • Дней в лидерах

    6

Все, що було написано Schultz

  1. чом безцінний? зняли з виробництва?
  2. Сервер • Dell PowerEdge R210 II • процессор: Intel Xeon E3-1240 v2 • 3,4 ГГц • кількість процесорів 1/1 • пам"ять: 4 ГБ (бажано розширити до 8ГБ) • жорсткий диск: 2*1000 ГБ (достатньо 2*500)• SATA • мережевий адаптер: 2x Gigabit Ethernet • формфактор: 1U • джерело живлення:1*250W non hot-swap бажано по перерахунку, але ПДВ не потрібно
  3. Schultz

    Куплю MikroTik RB800

    якщо цікавить, то клацніть тут.....
  4. -Буковель-это Карпаты. В сентябре-октябре надо ехать в Закарпатье. Там в это время погода лучше,чем в Крыму. +сервис намного выше. +цены намного ниже. +Овощи,фрукты,вино в это время немеряно. 2 региона, где наиболее активно развивается инет-это Крым и Закарпатье на сегодня. Очень много провайдеров. я сумніваюся що на Закарпатті є готелі на природі з +300 номерами і +250 конференц-залами, хоча запустили щось нове по дорозі на водоспад Шипот, то треба питати....нажаль у моєму районі готелі не більше 50-100 чоловік) то треба замовляти пів Шаяна щоб поселити таку ораву).. зате мінералка, оздоровлення все інше як бонус))))
  5. fob-am-06 ? вживані чи нові?
  6. чом клєвєта? вони звідки мають знати в кого є документи а в кого ні.... в кого є то побоку....а нелегали може почнуть шевелитися
  7. При чем тут их опоры? Мы с ними вообще никак не связаны и не хотим связываться. Речь идет про опоры облэнерго. Есть проект и договор. Из-за этого письма будет лишняя возня и дерганье. якщо є проект і договір - то яка вам різниця? надасте копію і по всьому...
  8. Не всегда это -. Например есть 1000 абонов, платят по 100 грн. Доход на сегодня 100 000 грн. Ты решил повысить цены на 20%. И ввел тариф 120грн. Плановый доход 120 000 грн. Но от тебя ушло 100 абонов. Итого твой доход 108 000 грн. Больше чем было до повышения, хоть и с меньшей абонбазой а якощо підуть 200 чоловік? це вже -4к грошей....
  9. а як це Ви легально на їх опори вішаєте цікаво? є ж легальні шляхи вішати на опори РЕМу.... треба і мені б накатати заяву на своїх "легалів"))))
  10. це такий цікавий маркетинговий хід від вас?) дати знижку на продукт з врахуванням курсу доляра?) бо курс знівелював вашу 20% знижку на продукт (отримав від вас лист з промо-кодом)....
  11. OTP Bank — крупнейший коммерческий банк Венгрии так само користуюся ОТП - проплати в той же день, коли внеслися гроші.. зі зняттям теж не було поблем.... доляри продають, але ніхто не купує))))
  12. Schultz

    Кто щупал PowerLine-адаптеры?

    через лічильники не працюють, фільтри й упси дуже сильно гасять сигнал....суто між кімнатами використовувати, де нема ВІФІ.
  13. поддержу, так как конкуренты без никаких согласований с месным РЕСом распрекрасно себя чувствуют
  14. ну техумови завжди давали на кожну лінію (трансформатор) окремо.. чи там одна опора чи сто всерівно).. а от проект це вже брєд на кожну техумову... там же ж все те саме і суто на підставі тих техумов...
  15. Schultz

    продам D-Link DGS-3120-24SC

    він новий вартує 580 долярів... а в гривні по божевільному курсу 5400 грн... перегляньте ціну.
  16. Schultz

    Сертификат SSL, какой выбрать?

    достатньо самого звичайного на доменне ім"я...який вартує 50-80 грн на рік...робиться за годину...тільки підтвердити по пошті що домен ваш
  17. зараз знов дивлюся в сторону DELL R210 - Сервер; процессор: Intel Xeon E3-1240 v2; 3,4 GHz; количество процессоров установленное/максимальное: 1/1; память: 4 GB; жесткий диск: 2x1000 GB; SATA; сетевой адаптер: 2x Gigabit Ethernet, блок живлення 250 ватт вартість біля 10 000 володимирів великих
  18. Schultz

    speedtest.net + ubiquiti + mikrotik

    а де в тебе радіо? ти ж оптикою клієнтів включаєш?????
  19. Schultz

    Продам телевизоры 42 дюйма

    працівники відмовилися? може їм продати зі знижкою?
  20. ну як варіант))) я Діду Морозу в листі про таке писав)))))))
  21. то не моє))) в мене гірські мальовничі села)) і досить далеко від Косина, в основному муфти СЛІМКА Т3-міні або ж Кросвер РН96
  22. є таке, але трохи))) більше проблема з відсутністю певних позицій на складі.
  23. ммм... думав щось нове) а то викладено 0,55 версію на сайті 01/11/2013.......... ех)))))))))
  24. ну в мене і за 150-200 грн не хочуть брати)
  25. може, якщо нема ніяких ліцензій по радіо
×
×
  • Створити нове...