-
Всього повідомлень
912 -
Приєднався
-
Останній візит
-
Дней в лидерах
6
Тип контенту
Профили
Форум
Календарь
Все, що було написано Schultz
-
Если все так как вы пишите, вам не стоит волноваться. У вас идёт этап строительства и коммерческую выгоду на данном объекте вы не получаете. а на якому моменті настає комерційна вигода? на першому підключеному клієнті чи на останньому?
-
а з фіга прийомку робить область? а не майстер участку і головний інженер? і тим паче якщо договір на 1000 опор думаю є сенс приїхати і з області...а як можна побудувати не так, якщо у вас є проект побудови по ТУ, що видав РЕМ? теоретично мало б бути по акту прийоиу передачі частинами) ну наші не заморачуються і рахують що ми зразу все будуємо) хоча по часу - видано ту - видано проект- зроблено договір може пройти і 2-3 місяці, за який можна і побудувати ту магістраль
-
Ну ок, вам виднее. Успешных побед на рынке, увидимся в ТОП-5. чом не в топ-3))))
-
будувати ПОН зза 10 ну навіть 100 чоловік - ну це має бути людина-меценат)
-
вас сама ліцензія вартуватиме більше ніж лінк, кругова і клієнтські АР всі разом взяті)
-
для чого маркетинг) даєте на півтора року 100 мбіт абоненту нахаляву і все - ніяких бігмордів, акцій, реклам.....
-
будь хто може написати.. можливо ваші монтажники будували лінію і повідчахали півдерева у якого господаря, йому це не сподобалося і він скаргу на вас...
-
тобто якщо по ТУ у вас 1000 опор а побудували ви тільки 990, то поки ще 10 опор не добудуєте, то договір не заключите? в нас гірше) у нас на всі опори зразу договір і заключають, побудував ти лінію чи ні.
-
як казав Павлабор (це) - "йдеш зранку на роботу - занеси листа в прокуратуру")))) заодне й в Антимонопольний комітет)
-
так само цікаво більше інфо і фото)
-
Продам воздушный компрессор EINHELL BT-AC-180
тема ответил в Lavrentiy пользователя Schultz в Обладнання
дядьку переглянь ціну >>>отут<<< воно вартує 1195 гривень нове, можливо за стільки й продадуть)- 8 ответов
-
- компрессор
- EINHELL
-
(та 1 ще)
Теги:
-
ну в податковій апріорі інтернет - діяльність ліцензійна і під єдиний не попадає) тому можливо довго будете шукати шляхи порозуміння)
-
За одно кончите вурст письмецо отправите.!!! Это акция, уже сто раз обсуждалось что не подходит к антимонопольному. Напомните пожалуйста, что именно не подходит. Акция это временный рекламный ход для привлечения внимания. Вот если бы они для всех абонов сделали за 1 грн. 100 мб на постоянной основе, тогда другой разговор ну все зрівнюється в порівнянні казав Альберт) для когось півтора року це тимчасова акція, для когось місяць, для когось і 100500 років як мить... як варіант прив"язати лого фрегату до кольору московитського прапору і казати що він спонсорує тєраристів))))
-
мля) а що можна спочатку розвісити кабель а далі погоджувати?
-
ну якщо у вас є кведи де ви прописані оператором чи провайдером - то просто хочуть познайомитися - якщо нема нічого що стосується інтернету - "кагбє намєкают" що хочуть тим паче познайомитися)
-
написати у вільній формі потрібно лінію отсєль-досєль і прикласти розпечатку мапи з гугла з поміченою лінією планованої траси
-
а з чим проблема.. якщо 61-10 квед вписаний то взяти коли попросять виписку і по всьому.. хоча у них самих є витяг що у вас за кведи...
-
середземне море тобі в допомогу)))) Боюсь мою просьбу оплатить поездку на средиземное море "патамушта устал!" руководство не поймет ну востаннє мені треба було треба в свій час керівництво просити за свої гроші щоб відпустили на море)))
-
DRAM Unit 1 Total DRAM 131072 KB Used DRAM 129036 KB Utilization 98%
-
Ну это как посмотреть...этот пластик для дома, тот для провайдера в ящики. Сомневаюсь что он там выдержит такую же нагрузку как тот с радиатором который бросок переводит в тепло если в землю не уйдет по полной. Ну если Китайцы не приврали там. Я пока его не разбирал. Но конструкция внешнее многообещающая....знать бы что там внутри.. ну то придбати у Павлабора його і провести краш-тест))))
-
ну як мінімум на 7 долярів дешевше і вже на Україні))) і вигляд гарніший)
-
середземне море тобі в допомогу))))
-
цікаво написати листа в антимонопольний комітет) думаю будуть раді.
-
Ремонт или восстановление фаст коннекторов!
тема ответил в kysukdj пользователя Schultz в Інструмент для оптоволокна
віддай Емілу)))))
