Перейти до

Schultz

Сitizens
  • Всього повідомлень

    912
  • Приєднався

  • Останній візит

  • Дней в лидерах

    6

Все, що було написано Schultz

  1. скільки вартує в місяць одна точка і скільки вартує введення однієї такої точки?
  2. Починаємо потроху готуватися до приходу Кс то виникло питання 100% переходу з некерованих комутаторів до керованих (кожному абоненту - окремий порт). Хто як вирішує живлення комутаторів? Наразі стоять зірки з мікроватівськими 12 Вольт понижалками для планет фсд-803. Планується використання комутаторів длінк дес-3200-хх серії
  3. Schultz

    Куплю FTP5E Cu Outdoor Elsakor (

    крайне сомнительно.. Что Вас смущает? Ціна смущаєт) так як кабель одеса кппєт-вп 4 пари близько 4,50 вартує, а двопарний 3,00 грн
  4. Schultz

    Выбор в топологии сети

    ага, на ipcom-e такая железяка тянет 1150уёв... NH-2730-24F L2 20 1000M SFP, 4 gigabit TX/SFP combo ports 1 Console Port $575 це роздрібна))) якщо трохи поторгуватися то думаю скинуть ще трохи на пиво)
  5. то вийшло 50 грн за один стовп? незабагато?)))
  6. Schultz

    саморобний свіч

    знов згубили національні починання))) ото б був в в світі бренд України) зізітра)
  7. Schultz

    Zillya! Антивирус

    не пішло у мене антивірус від др.веба ав-деск.. страшезно жахлива техпідтримка і то у моск росіян. поки встановиш антивірус, треба 3 рази комп"ютер перезавантажити, слабі машини не тягнуть, при оновленні у мене в грі починалося кіно))) при версії антивірусу 6, ав-деск перейшов тільки на 5 версію...
  8. дійсно дивний форум))) незнаючи що там треба реєструватисі ще й інфо кидать))) це щодо пана НЕПа)
  9. Schultz

    Небольшой свитч с сфп

    http://dlink.ru/ru/products/1/1328_b.html D-Link DGS-1210-10P WebSmart коммутатор с 8 портами 10/100/1000Base-T + 2 комбо-портами 1000Base-T/Mini GBIC (SFP), функцией энергосбережения и поддержкой PoE Размеры 330 мм x 180 мм x 44 мм (13-дюймовый настольный корпус, высота 1U) Вартість на хотлайні біля 2000 грн (250 у.о.)
  10. Schultz

    Небольшой свитч с сфп

    Дивися в сторону - D-Link DES-1008F http://dlink.ru/ru/products/1/28.html але як на мене то краще медік+комутатор
  11. Schultz

    Придбаю Dell r410

    так само вже цікаво почути про делл р210 - що є в наявності
  12. 179*8/305 - 4,70 за метр... забагато), вартість аналогічного одескабелю дешевше... в січні брав на цілу гривню дешевше, але при великих об"ємах...
  13. Schultz

    Придбаю Dell r410

    Якщо то новий сервер, кажіть ціну і повну комплектацію - зацікавило в іншому)
  14. Schultz

    Придбаю Dell r410

    Можу запропонувати IBM x3550: 2cpu 2.33x4 RAM 4 gb sas 73gb x2 в нас вже є один, то другий треба в резерв) в стійці тільки дели, негарно ХП буде між ними виглядати)
  15. хто з торгашів має пропозиції по даній моделі серверу - дайте про себе знати) Потрібно - процесорів два, оперативки 8-12 гіг, два сказі вінчестери розрахунок - по перерахунку з пдв
  16. Schultz

    Microwatt: ML19 и ML21 на улице

    лежать в сталевих ящиках і 19 і 21 - проблем за цей період зими з ними небуло, комутатор і саме живлення трохи додають температури всередині ящику, тому думаю задуже мінусу в самому ящику нема) щодо перезавантаження - незнаю))) якось не доводилося... хоча в тих районах де вимикали світло, вони самі потім підіймалися...
  17. Так яка може бути образа))) розстріляти й по всьому))))) А школа дійсно так))) "перцеві" батьки замовили оцінку - спробуй не поклади, чи недай боже спаскудять атестат) Я сам диктанти все життя на 4 писав) а про твори мовчу) А щодо помилок - більшість тутешніх пише скоріше вночі, на ноутбуках, з-за того й виходять "очепятки") Ну а щоб заспокоїти більшість, то як чую - так пишу - то вийде братня, білоруська мова))) от так от)
  18. Дивна логіка) зіштовхувався саме з вами) отримав груз, то відпишіть - відписав... для чого мені кожен раз писати, хто я, де я, що отримав і скільки отримав? є людина, яка замовляє на 500-1000 грн, а є, яка більш ніж на 20-50 тисяч грн. То якщо не важко, то запишіть контакти тих людей, у Вас же ж не мільйон покупців) Дивне відношення саме до нас. До речі, Ви єдина фірма, з якою замовлення/спілкування проходить через електронку) ЗІ - до речі, соромно не мати української мови на комп"ютері, все ж не африка, а Україна. От це мене найбільше злить в східних областях... відсутність укр. мови в мовній панелі. То так важко витратити 2 хв. щоб встановити? Я наприклад, дуже сумніваюся що англомовне населення Канади немає франц. розкладки. Хоча це вже ліричний відступ від теми) Наперед вибачаюся за свій, так би мовити, націоналізм ;о)
  19. Schultz

    Нужен совет по DLink 3200-28

    а який це буде бренд? й скільки років тому комутатору буде) то хай той бренд прийде в Україну й теж робить акції... це думка кожного брати б/в бренд чи новий акційний небрендовий длінк)
  20. Schultz

    Нужен совет по DLink 3200-28

    Новая промо-программа D-Link для ISP. Киев, 13 января, 2011 года. - Компания D-Link объявляет о запуске промо-программы для украинских ETTH-провайдеров, направленной на построение полноценных TriplePlay сетей. До 1 марта (либо до окончания пула коммутаторов, выделенных под акцию) будет предоставлена специальная цена на управляемый коммутатор DES-3200-18. Цена в 150$ будет предоставляться официальными дистрибьюторами для всех зарегистрированных участников программы при покупке 10 и более коммутаторов. Особенностью данной модели является 9-ти дюймовый корпус, который идеально подойдет для небольших операторских шкафов. Рекомендованная розничная цена устройства составляет $260.
  21. Якщо людина хоче "кубіть свічь" то знайдеться людина, якій все рівно на помилки і їй треба продати той комутатор) чи тепер всі пости, де є помилки - видаляти, а у користувачів, які реєструються, питати копію атестату з оцінками з школи?) Так, інколи злять помилки, але цим людину не перевчиш граматиці... я наприклад страшно некаліграфічно пишу вручну, але без помилок) ТУТ ми всі рівні)))
  22. то до чого взагалі розвиток цієї теми - ЦЕ ж технічний форум... то перевести все спілкування на китайську? так як більшість обладнання зроблено там) як і кабель теж) я веду до того що олбанська мова і неграмотність - це різні речі, і в коментах (чомусь це теж з олбанського ) до тем грамотно написане особливо олбанізмом не зіпсуєш) так само як й русизмом чи (так як форум технічний) американізмом... треба розуміти всіх і вся)
  23. Албанська мова — одна з індоєвропейських мов, що посідає ізольоване положення та складає особливу групу. Вона є продовженням зниклих індоєвропейських мов Балканського півострову та генетично споріднена з ілірійською та месапською мовами. Існують певні зв'язки албанської мови з фракійською мовою. Албанська мова поширена в Албанії, у Косово, в Македонії, у Чорногорії в Італії, Греції. Незначна кількість носіїв живе також у Болгарії, Румунії та в Україні (Одеська область). Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії. Олба́нська мо́ва (олб. олбанцька мофа, відома також як бовванська мова (рос. албанский) — нативна (англ. native, укр. природжена) мова олбанців, Богдана Жолдака та інших ізвращьонців. Мова, якою розмовляють лише покидьки суспільства, блоґороби та деякі професіональні професори, а також, часом, Дмитро Медведєв. За те їх називають «інтернет-меми». Як каже Біблія, олбанську мову змислив Сотона, щоб перешкодити всесвітньому поширенню української мови. Мабуть, через те вона стала найбільш популярною у москалів, інтернет-фриків та користувачів Windows. Олбанська мова має дуже древні корені і кляті москалі украли і спаплюжили гарну мову! Історична довідка - справжня автохтонна олбанська мова: "Писарь возжигаше!!" "учи старОсловенской!" "В Козельск, зверюго!!" "Боян!" "Летопись не читаше, но бояре глаголют - не лепо!" "Писарь - адской диавол!" ))) "Писарь - пий отраву!" "Пошто вы травише?" "Писарь, строчи пуще, ибо зачтется." "А кто допрежь да понеже - суть содомиты поганые." "Промеж дюжины." "Сие творение смердит, а писарь охальник." "Буквицы сии зело многочисленны, при том тяжек труд разбирать." "Занесть в летописи!" "Зело забавлявше, через то сверзише с седалища под трапезу." "Мочи нет боле!" "Мочи нет боле, ибо псалом!" "Тьма буквиц!" "Во полымя!" "Писарь, паки твори!" "Смехот не сдержати" "Первейший бысть, и с отроковицей не возлежал!" (первонах, и нии...) "Люди лепо глаголют!" (каменты рулят) "Да воспомянуту быти!" (в мемориз) "Благодарствую, порукоблудил" "Главою бил о сруб светлицы (аПстену)" "Возхохотамше под лавкою" І все ж думаю по цій темі найбільш підійде - "ТЕМА ПЕРСЕЙ НЕ РАСКРЫТА!!!!
  24. Schultz

    Нужны des-3010g

    їх зняли з виробництва - аналог дес 3200-10, трошки дорожче, але дві сфп, ціна наскільки пам"ятаю 3010г була 130-135 долярів, дес 3200-10 вартує 160-170... думайте\порівнюйте)))
×
×
  • Створити нове...